PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 22:43, marian538 napisał:

/.../
> Na poczatku instalacjii
I mniemam że dzieje się tak z każdą grą??/ Jakie tytuły jeszcze instalowałeś? Przeinstalowanie
sterów do grafy nic nie dało?? Znajdź na necie program memtest i sprawdź ram nim, zrób defragmentację
może jeszcze, ciężko mi powiedzieć co jest grane, tylko póki co przypuszczenia. Zobaczymy,
w ostateczności format :(


Instalowałem jeszcze...Painkiller,Toca Race Driver 3,Prince of Persia Dusza wojownika,Heroes of Might and Magic 5 i wiele innych...Przeinstalowanie sterowników nic nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś zaktualizalozować systemowy instalator? bo to chyba właśnie on jest "walnięty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 10:03, szymon853 napisał:

Jak z formatować dysk C, kiedy nie można normalnie bo jest na nim wirus??

jeśli na tym dysku jest system to można tylko z poziomu instalatora windowsa albo innego, umieszczonego na innej partycji systemu.
ps obecność wirusa nie ma z tym nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 10:03, szymon853 napisał:

Jak z formatować dysk C, kiedy nie można normalnie bo jest na nim wirus??


mozna rózwież z poziomu DOS-a po włożeniu dyskietki startowej win 98 i wpisaniu komendy
format C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 10:21, CockS napisał:

> Jak z formatować dysk C, kiedy nie można normalnie bo jest na nim wirus??

mozna rózwież z poziomu DOS-a po włożeniu dyskietki startowej win 98 i wpisaniu komendy
format C:

dos nie obsługuje ntfs, a taką pewnie ma bo obecnie fat32 nie nadaje się na partycje inną niż z plikiem wymiany i niczym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 07:18, sig. napisał:

a próbowałeś zaktualizalozować systemowy instalator? bo to chyba właśnie on jest "walnięty"



A jak go zaktualizować???
Bo ja w tym zielony jestem... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 13:50, sig. napisał:



Jedyny problem jest taki ze mam nieoryginalnego windowsa(podczas jakies aktualizacjii pobrało jakis plik i wyswietla mi sie ze mam nieoryginalnego windowsa)i nie moge pobrac tego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakiegoś czasu mam problem z dyskiem. Po prostu zawiesza się. Wcześniej słychać jego klikukrotny restart. Czasami zdarza się, że komp nie uruchamia się, bo nie wykrywa dysku. Najczęściej po takich manewrach dysk przechodzi w tryb PIO. Jak temu zapobiec?
Dysk to Seagate Barracuda 7200.9 80GB. Ma niecały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 13:55, SnikerS28271 napisał:

Jedyny problem jest taki ze mam nieoryginalnego windowsa(podczas jakies aktualizacjii pobrało
jakis plik i wyswietla mi sie ze mam nieoryginalnego windowsa)i nie moge pobrac tego... :(

jak tak to szukaj pomocy na nieorginalnych forach bo tu długo nie zagrzejesz miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:40, sig. napisał:

> Jedyny problem jest taki ze mam nieoryginalnego windowsa(podczas jakies aktualizacjii
pobrało
> jakis plik i wyswietla mi sie ze mam nieoryginalnego windowsa)i nie moge pobrac tego...
:(
jak tak to szukaj pomocy na nieorginalnych forach bo tu długo nie zagrzejesz miejsca.



ale ja tylko mam nieoriginalneo windowsa...co do gier to same oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 14:56, SnikerS28271 napisał:


ale ja tylko mam nieoriginalneo windowsa...co do gier to same oryginalne


A to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem:
Gra mi się nie odpala mimo że klikam na ikonę. Gdy przeniosłem save''y to już działała. Co zrobić żeby grać z saveami. Chodzi o GTA San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:27, Sith66 napisał:

Problem:
Gra mi się nie odpala mimo że klikam na ikonę. Gdy przeniosłem save''y to już działała. Co
zrobić żeby grać z saveami. Chodzi o GTA San Andreas.

Któryś save jest walnięty, przenoś je po kolei aż gra zaskoczy. wtedy możesz skopiować spowrotem te starsze (naturalnie poza tym którego przeniesienie przywróciło grę do życia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:27, blacklio napisał:


>
> ale ja tylko mam nieoriginalneo windowsa...co do gier to same oryginalne

A to wystarczy



ciekawe czy ty masz wszystko oryginalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam Was.
mam wieeeeeeeeeeeeeeeeelki problem. mówię tu o kolidacji. jeśli nie wiecie co to jest to opisze Wam to:
otóż podczas grania w obojętnie jaką grę, czy to Guild Wars czy to coś innego, po chwili komp wiesza się. jedyna rada- reset kopa. co z tym mam zrobić??!! dokupiłem ram-y. jesli potrzeba to podam jeszcze parametry kompa;
procek- intel pentium III 1133 MHz
512 MB ram
karta graf GeForce 5200.

POMOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY PLZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Sprawdz temperature procka

2 przydatne programiki :
CPU -Z

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1424

Bezpłatny program do szczegółowej identyfikacji zainstalowanego w komputerze modelu procesora, płyty głównej, chipsetu oraz pamięci. CPU-Z wyświetla informacje o modelu i nazwie procesora (wraz z nazwą kodową), rodzaju złącza, technologii wykonania, napięciu, wewnętrznej i zewnętrznej prędkości taktowania, mnożniku, wsparciu dla instrukcji multimedialnych, a także o dokładne dane na temat pamięci podręcznej cache. Ponadto program udostępnia równie szczegółowe informacje o płycie głównej (producent, model, wersja, model i data BIOSu, chipset, sensory itp.)


EVEREST Home Edition 2.20

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

Ostatni, bezpłatna (do zastosowań domowych) ale ograniczona funkcjonalnie wersja znakomitego programu do identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych komputera. Wyświetla szczegółowe informacje m.in. o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach, a także umożliwia generowanie rozbudowanych raportów. Program posiada wbudowany moduł diagnostyczny, dzięki któremu można przetestować szybkość pracy pamięci. Dzięki intuicyjnemu i polskojęzycznemu interfejsowi, pomimo ogromnej ilości opcji programu jego obsługa jest bardzo prosta. EVEREST jest kontynuacją bardzo popularnego programu AIDA32.


Jeśli się bawiłeś podkręcaniem to musisz zmienjszyć taktowanie , ajeśli to nic nie da to musisz się wyposarzyć się w cichy i dobry chłodzenie komputera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się