PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 16:04, RebeliaMuppet napisał:

> Jesli kopiujesz pliki z DVD to najprawdopodobniej płyta jest porysowana.

tak to z dvd ale płytka porysowana niejest , ba nawet nagrywana kilka godzin temu i jest nowiutka
z tym że to jest (lol) tescowa płytka.

czyli może się okazać że płyta padnięta i mimo szczerych chęci nie da się na nią poprawnie nagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:15, sig. napisał:

czyli może się okazać że płyta padnięta i mimo szczerych chęci nie da się na nią poprawnie
nagrać.


heh szkoda ale mam jeszcze jedno pytanie. Jak wyłączam monita i włączam spowrotem to pbraz się lekko przesuwa.Mam ten proble od mniejwięcej roku.

PS:monit ma 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie działo elektronowe albo rozregulowały się cewki naprowadzające strumień elektronów na konkretny punkt ekranul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:18, RebeliaMuppet napisał:

> czyli może się okazać że płyta padnięta i mimo szczerych chęci nie da się na nią poprawnie

> nagrać.

heh szkoda ale mam jeszcze jedno pytanie. Jak wyłączam monita i włączam spowrotem to pbraz
się lekko przesuwa.Mam ten proble od mniejwięcej roku.

PS:monit ma 9 lat


Sprawdz tą płytę na innym napędzie spróbuj na innej taśmie sygnałowej, jeśłi mimo zmiany bedzie to samo możłiwe że kontroler cos niedomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 13:29, Virus 500 napisał:

A ja mam pytanie .
Da się zmienić może ikonkę dysku na inną ??

Ikonę czy literę, ikona to z regóły skrót, kasujesz stary tworzysz nowy
Jęlsi litera to nie ma problemu pod warunkiem jeśłi ta litera nie jest używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chcesz zmienić wygląd ikonki ( tylko porzez specjalne aplikacje do tuningu systemu XP )
Nazwę woluminy/nazwę dysku
Czy literę dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak może nie typowo.
interesuje mnie czy jest możliwe w xp aby regulacja głośności było na wierchu np. obok zegara?
tzn. nie sama ikonka do regulacji itself, ale po prostu regulacja żeby była na wierchu?
czy da radę to zrobić jakoś w windowsie czy może znacie jakiś program to tego?
uprzedzam pytanie : nie, nie mogę sobie regulować na głośnikach i nie pytać czemu :P
dla rozjaśnienia załączam obrazek.

20070527183540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
chciałem dokupić RAMu ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedniej kości:
Patriot 512MB 400MHz CL 2.5
na allegro i w komputroniku nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 19:08, Virus 500 napisał:

Chodzi mi o ikonki :|


Jak ikonki to specjalne programu do tuningu sytemu XP lub jakieś wybrane tricki systemowe, w bądz razie jest to możliwe ( jaki program nie podam Ci bo nigdy siętym nie interesowałem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 19:35, Jan Czarny napisał:

Jak ustawić w Windows 98se żeby obsługiwał więcej niż 512 ramu ?

Z tego co mi wiadomo, to nie da rady.
Gdyż, mój znajomy (dobry informatyk) kupując ostatnio nowy komputer musiał sobie wsiąść RAM w 2 kościach po 512 MB i teraz jak chce odpalić Win98 musi wyciągać jedną kość (w sumie i tak cały czas ma tylko tą 1, nawet po WinXP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem typowo z kompem a bardziej z netem otóż nie dochodzą do mnie maile.Od kąd mam neta tak jest wczesniej mi to nie przeszkadzało ale teraz juz tak miałe z 4 poczty na roznych serwisach wszędzei to samo. Co moze byc tego przyczyna prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że pewnie nie masz żadnego. Zainstaluj jakiś, bo najwyraźniej regularnie załapujesz jakieś świństwa i wykrywa je antywirus. Sprawdź potem dyski jakimś skanerem antywirusowym online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh......... :(
Już wczoraj cieszyłem się,że moje problemy z netem się skończą, dzwoniłem do mojego dostawcy neta, powiedział niby co zrobić i miało działać, a tu kicha ogromna. Problem zawieszania mi kompa przez neta cały czas jest. Nie ważne co zrobię, czy odpalę ff, czy ie, czy gg, czy flashgeta, zawsze po kilku sek komp mi się zawiesza, oczywiście przy niekorzystaniu z neta to miejsca nie ma. Już nie mam pojęcia co może być. Format zrobiłem i nic to nie dało, a jakieś 3 tyg wcześniej mając wszystko zainstalowane co chciałem było ok. Więc myślę, ze albo to karta wifi pada ( Realtek 2460), albo coś z samą siecią u dostawcy. Bedzie dziś, zobaczymy.
Natomiast jeśli macie jakieś rady, albo sugestie to walcie, będe wdzięczny :)
Cały weekend bez forum, ehh.........mordęga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś jakiegoś Linuksa livecd? Odpali się z płytki a karty realteka Linuksowe jądro obsługuje samo z siebie wiec problemów ze sterami nie będzie (a jak ruszy to będziesz wiedział że sprzęt ok tylko coś softem nie tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się