PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dysk-- Gdy skanuje Antywirusem Kasperskim kompa dysk Twardy chodzi mi bardzo głośnio dlaczego tak siedzieje dawno sie tak nie robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie dlaczego ja mam na moim sprzecie Semp 2600 socet A ,1280RAM ,radek 9550 i mam 4400 punktów w 3Dmark 01 :| jest to conajmniej dziwne, bo na duronie 1300 radku 9550 i 768ramu miałem 7tys punktow. Wiecie jaka moze byc tego przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chce wyslacz outlooka wiadomosc i pisze cos takeigo:
Nie można odnaleźć hosta „smtp.wp.p”. Zweryfikuj poprawność wprowadzonej nazwy serwera. Konto: ''pop3.wp.pl'', Serwer: ''smtp.wp.p'', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 11001, Numer błędu: 0x800CCC0D

jak moge zrobic zebym normalnie wysylal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 00:20, Arclight napisał:

dodać "l" w smtp.wp.p ?


czyli jak to powinno wygladac i gdzie moge zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 00:36, SD4HJ napisał:

czyli jak to powinno wygladac i gdzie moge zmienic?

W ustawieniach konta dotyczących serwera poczty wychodzącej... Jak można tego nie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 01:17, Treant napisał:

> czyli jak to powinno wygladac i gdzie moge zmienic?
W ustawieniach konta dotyczących serwera poczty wychodzącej... Jak można tego nie wiedzieć?


Normalnie, jakbym wiedzial bym nie pytal, problem w tym ze w opcjach takiej mozliwosci niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 01:31, SD4HJ napisał:

Normalnie, jakbym wiedzial bym nie pytal, problem w tym ze w opcjach takiej mozliwosci niema


Brakuje "l" w adresie, powinno byc smtp.wp.pl. Zmienisz to, jesli dobrze pamietam, tutaj: Narzedzia-Konta-Wlasciwosci-Serwery. Po prostu dopisz to "l" na koncu nazwy serwera i powinno chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 02:05, Hegemon napisał:

> Normalnie, jakbym wiedzial bym nie pytal, problem w tym ze w opcjach takiej mozliwosci
niema

Brakuje "l" w adresie, powinno byc smtp.wp.pl. Zmienisz to, jesli dobrze pamietam, tutaj: Narzedzia-Konta-Wlasciwosci-Serwery.
Po prostu dopisz to "l" na koncu nazwy serwera i powinno chodzic.


aha L kurde ja se mysle bo myslalem ze tam i pisze po prostu nie zauwazylem durny błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz znowu:
Twój serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie. Mogło być to spowodowane: nieprawidłową konfiguracją serwera, problemami z siecią lub długim okresem nieaktywności. Konto: ''pop3.wp.pl'', Serwer: ''smtp.wp.pl'', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Numer błędu: 0x800CCC0F

Nie można wysłać wiadomości, ponieważ serwer odrzucił adres e-mail nadawcy. Adres e-mail nadawcy to: „apietryszyn@wp.pl”. Temat ''Re: '', Konto: ''pop3.wp.pl'', Serwer: ''smtp.wp.pl'', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: ''550 BLAD SPF - zobacz strone / SPF Error: Please see http://spf.pobox.com/why.html?sender=apietryszyn%40wp.pl&ip=83.19.36.244&receiver=smtp.wp.pl Jesli jestes uzytkownikiem poczta.wp.pl sprawdz poprawnosc autoryzacji SMTP / If you are a poczta.wp.pl user check SMTP configuration: http://poczta.wp.pl/autoryzacja/'', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 550, Numer błędu: 0x800CCC78

Kurde a myslalem ze fajny outlook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za 3 posta ale mi sie wyswietla ze nadeszla emial od : Krzystofa xxx a nie np krzystof@wp.pl taki rpzyklad, i daje odp to outlook generuje na krzystof xxx a nie na krzysztof@wp.pl moze dlatego pisze ze zly email? tlyko jak zrobic zeby mi normalnie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jeśli odinstaluje z systemu napęd to on mi go później wykryje przy następnym uruchomieniu czy będzie go ignorował i nie da się go ponownie podpiąć pod system żeby działał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znów mam problem, jak zwykle :D. nie wiem dlaczego ale wahania na +5V jest za duże czasem nawet o 2V ,wszystko odpialem i zostawilem tylko wiatrak na procka i dyskietki. Sprawdzalem to w Everescie i w SpeedFanie, obydwa pokazuja takie wahania. Tylko najdziwniejsze jest to że w BIOSie pokazuje w zakladce z napieciami przy wszystkich napieciach OK, tak wiec nie rozumiem..... I czy to jest wina zasilacza czy płyty głównej bo z tydzien temu zasilacz spalil w tym kompie 2 twarde dyski, zasilacz wymienilismy ale czy jest mozliwosc ze przy okazji uszkodził płyte główna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 10:01, T4KEDA napisał:

Mam pytanie: czy jeśli odinstaluje z systemu napęd to on mi go później wykryje przy następnym
uruchomieniu czy będzie go ignorował i nie da się go ponownie podpiąć pod system żeby działał??


Masz na mysli twardy albo DVD/CD? Ta konfiguracja jest w BIOSie i przy dzisiejszych kompach nie powinno byc problemow. Prawdopodobnie masz ustawione automatyczne wykrywanie napedow przy uruchamianiu, wiec komp praktycznie nie zauwazy roznicy. Nie wiem tylko co masz na mysli przez "odinstaluje". Chcesz po prostu wyjac np. twardy albo DVD przy wylaczonym kompie? Jesli tak to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problema ;)
Od pewnego czasu po wlaczeniu jakiejs bardziej wymagajacej gierki(CS,DS, ogolnie wszystki co jako-tako wyglada ;) po kilku minutach zawiesza sie. Dzieje sie tak tylko w dzien, w nocy wszystko ladnie smiga, myslalem ze to przez te upaly, ale dzisiaj termometr pokazuje 15 stopni czyli tyle co przez ostatnie dni bylo w nocy, jednak komp przy tych grach dalej sie wiesza. Co to moze byc j jak to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:34, Hegemon napisał:

> Mam pytanie: czy jeśli odinstaluje z systemu napęd to on mi go później wykryje przy następnym

> uruchomieniu czy będzie go ignorował i nie da się go ponownie podpiąć pod system żeby
działał??

Masz na mysli twardy albo DVD/CD? Ta konfiguracja jest w BIOSie i przy dzisiejszych kompach
nie powinno byc problemow. Prawdopodobnie masz ustawione automatyczne wykrywanie napedow przy
uruchamianiu, wiec komp praktycznie nie zauwazy roznicy. Nie wiem tylko co masz na mysli przez
"odinstaluje". Chcesz po prostu wyjac np. twardy albo DVD przy wylaczonym kompie? Jesli tak
to nie ma problemu.



Mój Komputer -Właściwości, zakładka sprzęt, menadżer urządzeń i opcja odinstaluj. Ale już wiem o co chodzi, XP automatycznie po restarcie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż od pewnego czasu mój monitor się trochę nadpalił i przez to obraz zrobił się wyjątkowo rozszerzony. Przez ustawienia monitora nie da się nic poprawić. Dzięki sterownikom ATI zmniejszyłem trochę problem, ale czy jest jakiś program, który byłby w stanie jeszcze bardziej "odszerzyć" obraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce wyslac wiad w outlook expres i daje wyslij toamma takie bledy:
Nie można wysłać wiadomości, ponieważ serwer odrzucił adres e-mail nadawcy. Adres e-mail nadawcy to: „apietryszyn@wp.pl”. Temat ''Re: Wiadomość od użytkownika serwisu eBay dotycząca przedmiotu #140006937314'', Konto: ''pop3.wp.pl'', Serwer: ''smtp.wp.pl'', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: ''550 BLAD SPF - zobacz strone / SPF Error: Please see http://spf.pobox.com/why.html?sender=apietryszyn%40wp.pl&ip=83.19.36.244&receiver=smtp.wp.pl Jesli jestes uzytkownikiem poczta.wp.pl sprawdz poprawnosc autoryzacji SMTP / If you are a poczta.wp.pl user check SMTP configuration: http://poczta.wp.pl/autoryzacja/'', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 550, Numer błędu: 0x800CCC78

oraz:

Twój serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie. Mogło być to spowodowane: nieprawidłową konfiguracją serwera, problemami z siecią lub długim okresem nieaktywności. Konto: ''pop3.wp.pl'', Serwer: ''smtp.wp.pl'', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10053, Numer błędu: 0x800CCC0F

robie to konf co mi podlaiscie linka wpisuje te haslo i login(fest konfiguracja) i na tym sie konczy i daje potem wyslij ok ok i mi sie pojawai ta tabelka zeby wpisac haslo i login choc jest wpiosany niemam pojecia co sie dzieje wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się