PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Moment bo się pogubiłem, czyli będzie działać czy nie ? Do mnie trzeba ostatnio łopatologicznie i prosto chyba za mało śpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:15, Fagno napisał:

> Oczywiście zapomniałem dodać, ze chodzi tu o najtańsze produkty, dlatego ważne jest ile
jesteś
> w stanie wydać.

To ile jestem w stanie wydać jak na razie nie jest oczywistą sprawą bo dopiero przymierzam
się do wzmocnienia blaszaka i akurat mi się taki procek dostał, miałem nadzieję że obejdzie
się bez kupowania płytki. Dziękuję za pomoc :)



Bez zbytnich zabiegów ratuje Cię kupno

AsRock 4COREDUAL-VSTA /VIA PT880/
http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=115_158&products_id=6434
reszta bebechów zostaje co masz, w przyszłosći masz możliwosć modernizacji sprzętu na DDR2 oraz grafikę na PCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję za pomoc, wygląda na to że na cały upgrade kompa koło 300 zł będę musiał wydać... może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:32, Fagno napisał:

Moment bo się pogubiłem, czyli będzie działać czy nie ? Do mnie trzeba ostatnio łopatologicznie
i prosto chyba za mało śpię :D

Początkowo Pentium IV miały podstawkę 423, potem 478. Magistrala była 400, potem 533 a potem 800. "Twój" Celeron chodzi na szynie 533 a podstawka to prawdopodobnie 478. Nie wiem, jaką postawkę ma Twoja płyta, najprościej zobaczyć w specyfikacji, albo w napisie na płycie, albo... policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
i już wiem w czym tkwił mój problem,ehh....program konfigurujący sieci bezprzewodowe z mojej wi-fi powodował zawieszanie się neta. dzwoniłem do dostawcy internetu i od razu powiedział ze to jego wina, jak tylko wróce co kompa to sprawdzę czy faktycznie tak jest, muszego odinstalować, powinno pomóc. taki banał a tak ciśnienie podnieść potrafił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem
nie wiecie jak sie pozbyc Trojanow i koni trojanskich??
probowalem nawet wykasaowac je w trybie awaryjnym ale to nic nie daje
jak sie tylko polacze z netem to avast od razu wykrywa nowe
help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:14, przemo0304 napisał:

mam problem
nie wiecie jak sie pozbyc Trojanow i koni trojanskich??
probowalem nawet wykasaowac je w trybie awaryjnym ale to nic nie daje
jak sie tylko polacze z netem to avast od razu wykrywa nowe
help!!


Spróbuj usunąć je za pomocą AD-aware lub Spybot Search & Destroy. Możesz też przeskanować komputer Avastem w trybie rozruchowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeskanowalem avastem przy starcie systemu usunalem jakies pliki
pozniej jeszcze raz w trybie awaryjnym usunalem
i teraz wlaczam kompa wlaczam neostrade i znowu sa
ja juz niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co robić, jak co jakiś czas przy konkretnych działaniach uruchamia się " Just in time-debugger". Akurat screena nie przesle, bo sie cholera nie chce pokazac, ale pokazuje sie przy ~~ 3/10 wyłączeniach komputera i zawsze w DMC 3, gdy w opcjach klikam "Styl". Pojawiło się to kiedy zainstalowałem Visual Studio 2005, ale nie moge tego odinstalowac, bo mi jest potrzebne do szkoly. Wiecie co z tym zrobic?? Jak mi sie uda to zapodam fote niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj odinstalować i zainstalować jeszcze raz, mi to pomagało na "debugowanie" przez visuala stron internetowych (co dziwne instalowałem zawsze do tego samego katalogu i wybierałem te same opcje. to chyba jakiś mechanizm losowy bo przy niektórych instalacjach debugował a przy innych nie) najgorzej było z linkami jak w takowym błąd znalazł to się nie dało skrozystać z niego bo okienko z błędem po kliknięciu wyskakiwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey kiedy instaluje sterowniki Do Radeona 9600 pro saphire 256mb na końcu instalacji pojawia się błąd z napisem: Setup was unable to complete the installation. Try to setup yours display adapter with standard VGA driver before running setup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:34, Zieloonnyy napisał:

hey kiedy instaluje sterowniki Do Radeona 9600 pro saphire 256mb na końcu instalacji pojawia
się błąd z napisem: Setup was unable to complete the installation. Try to setup yours display
adapter with standard VGA driver before running setup


Sciągnij referencyjne sterowniki do radzia
NGO ATI Optimized Driver v1.7.3
DNA ATI 5.0.7.1 drivers
Radeon Omega Drivers 3.8.330 (Cat 7.1)

Jak nie pójda to spróbuj w trybie zgodnym z VGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z nagrywarką(albo systemem).Otóż dziś kopiowałem sobie DVD(różne pierdoły typu filmy z wesela).Wszystko było git póki nie chciałem sprawdzić czy skopiowana płyta jest ok.No więc wrzuciłem ją do nagrywarki DVD a tu..nic!Nic sie nie działo i symbol nagrywarki DVD zupełnie mi zniknął!Nagrywarka pracowała i płyta się kręciła ,ale nic poza tym.Zresetowałem kompa-ikona DVD była.Wrzuciłem płyte,czekam...a tu nagle ikona DVD zamienia sie w ikone nagrywarki CD!!(mam rónież nagrywarke CD).Co to ma być do jasnej ciasne?

Używam Nero po angliku(płyta ,którą kopiowałem była nagrana w Nero w wersji po polskiej i prawdopodobnie w starszej wersji).Mój komp:Athlon 3,2GhZ,1024DDR RAM,nagrywarki DVD(LG) i CD(Lite-On),system Win XP.Czy to możliwe,że to nowe Nero zrobiło cały problem?Płyta z której kopiowałem to DVD-RW firmy Verbatim a płyta na którą kopiowałem do TDK(zwykła DVD-R).Co sie może nie tak dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:00, kibot napisał:

Jak mam podłączony kabel od internetu to muszę zawsze czekać jeszcze 2 minuty po tym jak
załaduje sie pulpit aby móc cokolwiek zrobić. Pomocy!!!

Ściągnij sobie pare programów antyspywareowych z netu.Ewentualnie sprawdź czy nie masz w którymś takim programie ustawionego skanu systemu przy każdym uruchomieniu kompa.Być może masz zainstalowany program antyspyware,któray skanuje kompa przy starcie albo masz bardzo zasyfiony system trojanami itp.i one po prostu przez te 2 minuty "robią swoje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się