Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

cześć jestem tu nowym użytkownikiem.ale za to miłośnikiem herosa od bardzo dawna. tylko ze mam taki problem ze chciałbym se pograć z kimś przez internet.ale już nie wiem co mam robić. rejestruje sie na różnych forach i narazie doszedłem tylko do tego ze muszę ściągnąć GAMESPYARCADE.ale jak już próbuje sie połączyć z kimś to wyskakuje mi ''Wystąpił błąd podczas otwarcia tej sesji.Ponów próbę" i tak za każdym razem.niech ktoś mi wytłumaczy co mam zrobić????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 13:33, manieek2000 napisał:

cześć jestem tu nowym użytkownikiem.ale za to miłośnikiem herosa od bardzo dawna. tylko ze
mam taki problem ze chciałbym se pograć z kimś przez internet.ale już nie wiem co mam robić.
rejestruje sie na różnych forach i narazie doszedłem tylko do tego ze muszę ściągnąć GAMESPYARCADE.ale
jak już próbuje sie połączyć z kimś to wyskakuje mi ''Wystąpił błąd podczas otwarcia tej sesji.Ponów
próbę" i tak za każdym razem.niech ktoś mi wytłumaczy co mam zrobić????????????????????


skoro gamespyarcade to pewnie Heroes3

zapisz się do polskiej ligi: http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/

tam znajdziesz wielu graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 13:42, st-Luke napisał:

ta stronka z ligą jest całkiem fajna :p


wiem, ale trochę źle napisałem poprzedniego posta..

manieek2000: na stronie ligi, po lewej masz taki baner "jesteś nowy, nie wiesz jak zacząć itd." - kliknij tam i się wszystkiego dowiesz... poza tym po lewej masz osoby chętne do gry także po zapisaniu się - nie będziesz miał kłopotów ze znalezieniem przeciwnika

BTW: ta liga dot. h3 i h5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rada miasta (zakładam, że tawerna + fort już są), później przez 3 dni najlepiej wybudować kuźnię, gildię magów poziom 1 oraz targowisko. Piątego dnia budujesz ratusz, a do końca tygodnia ulepszasz fort najpierw do cytadeli, a później do zamku. Najlepsza kombinacja wg mnie, bo na początku tygodnia budujesz kapitol i już możesz masowo budować inne siedliska stworzeń niż te podstawowe. W trzecim tygodniu możesz mieć trochę mało kasy (o ile wybudowałeś kilka siedlisk i wykupiłeś all), ale to się szybko zmienia, bo 4 tyś. golda codziennie dostajesz. Mam nadzieję, że Ci się jeszcze to na coś przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem:
instaluję gre HOMM IVZłota Edycja z EKN
dochodzi do końca instalacji,po klikniecu aby utworzyc skrót na pulpicie pojawia mi sie to i konczy instalacje
potem pojawia sie mozliwosc instalowania gry od nowa,klikam anuluj i pojawia sie kolejny błąd

Wcześniej gdy instalowałem Heroesa IV ,to normalnie sie instalowal ,nie wyskakiwał mi taki bład i mogłem grać, a teraz konczy instalacje i nie moge.

POMOCY

20070809220122

20070809220450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 13:50, Wayzin napisał:

Najpierw rada miasta (zakładam, że tawerna + fort już są), później przez 3 dni najlepiej wybudować
kuźnię, gildię magów poziom 1 oraz targowisko. Piątego dnia budujesz ratusz, a do końca tygodnia
ulepszasz fort najpierw do cytadeli, a później do zamku. Najlepsza kombinacja wg mnie, bo na
początku tygodnia budujesz kapitol i już możesz masowo budować inne siedliska stworzeń niż
te podstawowe. W trzecim tygodniu możesz mieć trochę mało kasy (o ile wybudowałeś kilka siedlisk
i wykupiłeś all), ale to się szybko zmienia, bo 4 tyś. golda codziennie dostajesz. Mam nadzieję,
że Ci się jeszcze to na coś przyda:)


Jest jeszcze druga podobna z tym ż e na początku zaczynasz od glidii magów aby móc skorzystać z księgi czarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób reinstalkę, tzn. zainstaluj Heroes of Might & Magic IV ponownie. Najpierw oczywiście usuń wszelkie pliki z tą grą, najlepiej poprzez dodaj/usuń w panelu sterowania. Tam powinien być. Zazwyczaj po ponownym zainstalowaniu jest już dobrze, to też zależy od humoru płytki :) Tak się zdarza, że jeden/kilka plików przez "przypadek", jeżeli tak to można nazwać, nie zainstaluje się. Jeżeli dalej Ci nie działa, to cóż... Wtedy to nie będę już w stanie Tobie pomóc, może inni ;]

@elfieucho
Wiem o co chodzi, napisałem tylko, że w dowolnej kolejności, bo niektórzy może wolą sobie kupić wóz z amunicją/balistę/namiot medyka (to pierwsze najlepsze chyba :)), w zależności co jest do zakupienia w kuźni. Niekiedy też na początku warto kupić targowisko, w zależności od potrzeb gracza, ale w większości przypadków gildia magów to najlepsze wyjście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 17:19, Wayzin napisał:

Zrób reinstalkę, tzn. zainstaluj Heroes of Might & Magic IV ponownie. Najpierw oczywiście usuń
wszelkie pliki z tą grą, najlepiej poprzez dodaj/usuń w panelu sterowania. Tam powinien być.
Zazwyczaj po ponownym zainstalowaniu jest już dobrze, to też zależy od humoru płytki :) Tak
się zdarza, że jeden/kilka plików przez "przypadek", jeżeli tak to można nazwać, nie zainstaluje
się. Jeżeli dalej Ci nie działa, to cóż... Wtedy to nie będę już w stanie Tobie pomóc, może
inni ;]


dzięki Wayzin:)sprubuje tak zrobic jak napisales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam problem. Przeszłem kampanie z Odrodzenia Erathii aż do Oswobodzenia (obrazek 1) a następnie przeszłem "Niech żyje król" i dzieje się coś dziwnego(obrazek 2).Nie ma znaczka że przeszłem oswobodzenie, a jak wczytam to nie ma znaczka pod niech żyje król. Czy da sie coś z tym zrobić, czy muszę zacząć jedną z kampanii od nowa?

20070822194355

20070822194505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:53, chojrak96 napisał:

Cześć! Mam problem. Przeszłem kampanie z Odrodzenia Erathii aż do Oswobodzenia (obrazek 1)
a następnie przeszłem "Niech żyje król" i dzieje się coś dziwnego(obrazek 2).Nie ma znaczka
że przeszłem oswobodzenie, a jak wczytam to nie ma znaczka pod niech żyje król. Czy da sie
coś z tym zrobić, czy muszę zacząć jedną z kampanii od nowa?

Wydaje mi się że coś poknociłeś z sejwami tzn nie grałeś wszystkich kampani jednym ciągiem aczkolwiek mogę się mylić. Najlepszym wyjściem byłoby znalezienie ostatniego sejwa z oswobodzenia dokończenie kampanii i jeszcze raz zagranie w niech żyje król

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W HoM&M3 niestety denerwujące jest to, że wszystko trzeba przechodzić jednym ciągiem. Dopiero po ukończeniu jednej kampanii możesz zacząć grać następną. (mimo tego, że od początku masz dostępne do wyboru dwie kampanie) Dopiero po ukończeniu jednej z tych dwóch kampanii możesz zacząć grać w tą drugą (i to koniecznie z sejwa gdzie jest ptaszek pod tą kampanią, którą przed chwilą ukończyłeś... Chyba pozostaje Ci jedynie przejść kampanie jeszcze raz albo skorzystać z kodów. W końcu już tą kampanię ukończyłeś, tak więc oszustwem to nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:13, Kukowsky napisał:

W HoM&M3 niestety denerwujące jest to, że wszystko trzeba przechodzić jednym ciągiem. Dopiero
po ukończeniu jednej kampanii możesz zacząć grać następną. (mimo tego, że od początku masz
dostępne do wyboru dwie kampanie) Dopiero po ukończeniu jednej z tych dwóch kampanii możesz
zacząć grać w tą drugą (i to koniecznie z sejwa gdzie jest ptaszek pod tą kampanią, którą przed
chwilą ukończyłeś... Chyba pozostaje Ci jedynie przejść kampanie jeszcze raz albo skorzystać
z kodów. W końcu już tą kampanię ukończyłeś, tak więc oszustwem to nie będzie...

Rzeczywiście chyba kodami to przejde. Dzieki wam za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heyka
Mam taki problemik, chciałem sobie pograć w heroes 3 w pracy bo czasem nie mam nic do roboty. Ale wypadalo by zebym gral w okienku zeby latwo dalo sie przed szefem chować jak coś :)

Standardowo zrobilem sobie skrot do gry i wpisalem w sciezce docelowej -w ale niestety nic nie pomogło ;/ nadal gra otwiera się na pelnym ekranie.

Zna ktos jakiś inny sposób zeby otworzyc homm3 w oknie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:09, Pshemo napisał:

Heyka
Mam taki problemik, chciałem sobie pograć w heroes 3 w pracy bo czasem nie mam nic do roboty.
Ale wypadalo by zebym gral w okienku zeby latwo dalo sie przed szefem chować jak coś :)

Standardowo zrobilem sobie skrot do gry i wpisalem w sciezce docelowej -w ale niestety nic
nie pomogło ;/ nadal gra otwiera się na pelnym ekranie.

Zna ktos jakiś inny sposób zeby otworzyc homm3 w oknie ??


z tego co pamietam to klawisz F4 sluzy do trybu okienkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 18:29, moonman napisał:

> Heyka
> Mam taki problemik, chciałem sobie pograć w heroes 3 w pracy bo czasem nie mam nic do
roboty.
> Ale wypadalo by zebym gral w okienku zeby latwo dalo sie przed szefem chować jak coś :)

>
> Standardowo zrobilem sobie skrot do gry i wpisalem w sciezce docelowej -w ale niestety
nic
> nie pomogło ;/ nadal gra otwiera się na pelnym ekranie.
>
> Zna ktos jakiś inny sposób zeby otworzyc homm3 w oknie ??

z tego co pamietam to klawisz F4 sluzy do trybu okienkowego


działa! wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Jestem nowym użytkownikem forum lecz fanem gry heroes.Już od paru lat grałem w heroes I, II oraz III. Parę tygodni temu kupiłem sobie IV i jest równiez super. Fajne kampanie scenariusze, edytor... No właśnie mam kłopot z edytorem. Niewiem jak "daje" się potwory. kiedyś to umiałem lecz teraz "przewracam cały edytor do góry nogami" szukam w pomocy i nic. Dlatego proszę Was o pomoc za każdą odpowiedż dziękuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej nie mam zainstalowanej czwórki, jednak w którejś z zakładek na pewno były potwory. Aż z ciekawości jutro zobaczę :)) jeśli do tej pory nikt nie odpowie, dam ci odpowiedź jutro wczesnym przedpołudniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zakładkach z prawej strony musisz wybrać "Postacie", a potem, również na prawej stronie, tyle że na samym dole wybierz "Stwory" i voila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować