Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

>[...]

A czy ruchy twojego kumpla nie następują bezpośrednio po twojej kolejce, jeśli tak to się nie dziw, że nie pokazuje ruchu komputera, bo on jeszcze się nie ruszył. A toak poza tym ruchy komputerowych graczy są pokazane tylko na części mapy odkrytej przez ostatniego w kolejce z graczy ludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:41, Nufiko napisał:

>[...]

A czy ruchy twojego kumpla nie następują bezpośrednio po twojej kolejce, jeśli tak to się nie
dziw, że nie pokazuje ruchu komputera, bo on jeszcze się nie ruszył. A toak poza tym ruchy
komputerowych graczy są pokazane tylko na części mapy odkrytej przez ostatniego w kolejce z
graczy ludzkich.



Ale wogóle mi nie pokazuje ruchuw kompa nie ważne czy mam mape odkryta czy nie... Dzisiaj np. sobie gram gram a tu nagle wyskakuje że mam zamek atakowany... włącze sobie tetaz herosa ustaw na 2graczy i zobaczysz że nie pokazuje ruchów graczy... Mniej wiecej chodzi mi o to zaznaczone na czerwono...

20070915215743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:31, jajajupi napisał:

Siemanko wszystkim... mam pewien problem polegający na dziwnej rzeczy... dokładnie chodzi mi
o pojedyńczą scenerię i granie we dwóch w nią .... Problem polega na tym że jak widać na poniższych
obrazkach ja mam ustawione szybkość wrogów i ogólnie żeby ich widzieć.... Ale kiedy daje koniec
kolejki czyli następny dzień i pojawia się mój kumpel fioletowy to przeskakuje mi od razu na
niego nie p0okazujc mi ruchów wroga...A kiedy gra już mój kumpel i dając dzień kolejny to pojawia
mu się ruchy wroga... Bez sensu to wszystko jest mógł by mi ktoś to wytłumaczyć ??


Tak właśnie dzieje się podczas gry wieloosobowej na jednym komputerze. Zwróć uwagę, że ty odsłaniasz inne fragmenty mapy i twój kumpel inne. Ale z racji tego, że ruch komputera następuje po JEGO kolejce (albo po twojej, jeśli to ty grasz jako drugi), to dane wam będzie zobaczyć jedynie przeciwnika, który porusza się w obszarze odsłoniętym przez NIEGO. Dlatego więc gracz, który gra jako pierwszy, musi cały czas na początku swojej tury dokładnie badać swoje terytorium, czy nie pojawił się na nim jakiś komputerowy gracz. Przyzwyczajenie wyniesione z gry jednoosobowej, że w przerwie pomiędzy swoją turą wyświetli nam się każde nowe niebezpieczeństwo jest więc w tym przypadku bardzo niebezpieczne, bo przez nieuwagę możemy się nagle obudzić bez swojego głównego zamku, w którym trzymaliśmy do wykupienia znaczne siły... Jest to trochę niesprawiedliwe, dlatego ja z kumplem na jednym kompie zawsze graliśmy w sojuszu, wtedy obszar odsłonięty jest wspólny dla obu graczy i problem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie gram w jedyneczke i mam problem, dość często wyskakuje mi błąd ("Wystąpił problem z aplikacją i zostganie ona zamknięta [...]"

Noo i jest na to jakaś rada? Bo jak widze, to często jest to związane z czymś, np ruchem jednej jednostki, a teraz mi jak widze wyskakuje po jednej bitwie, 3 raz ją powtarzałem i zawsze potem wyłącza gre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:27, Homo sum napisał:

Nikt nie wie co z ty zrobić?


Próbowałeś przeinstalować grę? Spróbuj też przed rozegraniem bitwy "opuścić" jeden dzień, o ile to możliwe. Miałem kiedyś podobny problem i to pomogło. A jeśli na danej mapie nie zaszedłeś zbyt daleko spróbuj po prostu rozegrać ją od początku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:33, Rafal G napisał:

> Nikt nie wie co z ty zrobić?

Próbowałeś przeinstalować grę? Spróbuj też przed rozegraniem bitwy "opuścić" jeden dzień, o
ile to możliwe. Miałem kiedyś podobny problem i to pomogło. A jeśli na danej mapie nie zaszedłeś
zbyt daleko spróbuj po prostu rozegrać ją od początku;)


Ten problem co jakiś czas mi się pojawiał od początku, przyczym często potrafiłem go pokonać, przez nieruszanie się jedną jednostką, bo z reguły był ten błąd, gdy ruszyłem w bitwie daną jednostką... Ale tutaj, to jest bitwa gdy atakują mój zamek i w żaden sposób nie ejstem w stanie tego opóźnić..

No, ale spróbuje przeinstalować gre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:00, Agral napisał:

CZY ktoś wie jak moge grać przez neta w heroosy 3??

Wsciszkasz wielu Graczy w glownym menu a potem przy nowej grze "internet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:53, Homo sum napisał:

No, ale spróbuje przeinstalować gre..


Gdyby to również nie pomogło spróbuj ustawić uruchamianie w trybie zgodności z którymś ze starych Windowsów, najlepiej Win95. Jest szansa, że z takimi ustawieniami będzie już działało bezproblemowo.

p.s.
Skąd masz jedynkę? Premierówka? Czy z dodatków do późniejszych edycji lub antologii (moja, którą dawali razem z H4 działa bezproblemowo)? Te "nowsze" nie powinny sprawiać kłopotów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:06, Rafal G napisał:

> No, ale spróbuje przeinstalować gre..

Gdyby to również nie pomogło spróbuj ustawić uruchamianie w trybie zgodności z którymś ze starych
Windowsów, najlepiej Win95. Jest szansa, że z takimi ustawieniami będzie już działało bezproblemowo.

p.s.
Skąd masz jedynkę? Premierówka? Czy z dodatków do późniejszych edycji lub antologii (moja,
którą dawali razem z H4 działa bezproblemowo)? Te "nowsze" nie powinny sprawiać kłopotów;)



To jest ta "nowsza", z Extra Klasyki Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo Wnerwiające co
Z tym żę u mnie objawiało się jeszcze tym żę przy wejściu, zajmowaniu niektórych lokacji wyrzucało do windowsa. A niektóruch miejsc trudno nie zajmować gdy tego wymaga scenariusz
AHA przeinstalowanie nic nie dało, Zgodność z windowsem 95 nic nie dała ... Nic nie pomogło => Scenariusz od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 10:25, Arxel napisał:

> Siemanko wszystkim... mam pewien problem polegający na dziwnej rzeczy... dokładnie chodzi
mi
> o pojedyńczą scenerię i granie we dwóch w nią .... Problem polega na tym że jak widać
na poniższych
> obrazkach ja mam ustawione szybkość wrogów i ogólnie żeby ich widzieć.... Ale kiedy daje
koniec
> kolejki czyli następny dzień i pojawia się mój kumpel fioletowy to przeskakuje mi od razu
na
> niego nie p0okazujc mi ruchów wroga...A kiedy gra już mój kumpel i dając dzień kolejny
to pojawia
> mu się ruchy wroga... Bez sensu to wszystko jest mógł by mi ktoś to wytłumaczyć ??

Tak właśnie dzieje się podczas gry wieloosobowej na jednym komputerze. Zwróć uwagę, że ty odsłaniasz
inne fragmenty mapy i twój kumpel inne. Ale z racji tego, że ruch komputera następuje po JEGO
kolejce (albo po twojej, jeśli to ty grasz jako drugi), to dane wam będzie zobaczyć jedynie
przeciwnika, który porusza się w obszarze odsłoniętym przez NIEGO. Dlatego więc gracz, który
gra jako pierwszy, musi cały czas na początku swojej tury dokładnie badać swoje terytorium,
czy nie pojawił się na nim jakiś komputerowy gracz. Przyzwyczajenie wyniesione z gry jednoosobowej,
że w przerwie pomiędzy swoją turą wyświetli nam się każde nowe niebezpieczeństwo jest więc
w tym przypadku bardzo niebezpieczne, bo przez nieuwagę możemy się nagle obudzić bez swojego
głównego zamku, w którym trzymaliśmy do wykupienia znaczne siły... Jest to trochę niesprawiedliwe,
dlatego ja z kumplem na jednym kompie zawsze graliśmy w sojuszu, wtedy obszar odsłonięty jest
wspólny dla obu graczy i problem znika.



oki dzieki za rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 15:36, kulfonito napisał:

Witam. Są jacyś chętni do pogrania w grę wieloosobową w Heroes III? :)

Pozdrawiam :)


Ja, choć danwo nie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:16, Homo sum napisał:

> Witam. Są jacyś chętni do pogrania w grę wieloosobową w Heroes III? :)
>
> Pozdrawiam :)

Ja, choć danwo nie grałem


Może jakis kontakt? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:35, kulfonito napisał:

> > Witam. Są jacyś chętni do pogrania w grę wieloosobową w Heroes III? :)
> >
> > Pozdrawiam :)
>
> Ja, choć danwo nie grałem

Może jakis kontakt? :P


GG 4191916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:52, Azreix napisał:

Ja sobie ostatnio wróciłem do dwójki gold... Ach ta grafika xD


ja proponuje wrocic do 1 :D te podniecajace czerwone chmurki przy ciosach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:28, studnia6 napisał:

> Ja sobie ostatnio wróciłem do dwójki gold... Ach ta grafika xD

ja proponuje wrocic do 1 :D te podniecajace czerwone chmurki przy ciosach :D


Taaaaaaa.... Ja ostatnio gram.. no ale co jakiś czas, mam różne błedy..

Ale gra się fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować