Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 14:10, ShaDoW Energy napisał:

Z którego roku jest część 1 i 2?

Heroes of Might & Magic - 15 czerwca 1995
Heroes of Might & Magic II: The Succession War - 15 listopada 1996
Heroes of Might & Magic II: The Price of Loyalty - 15 kwietnia 1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:07, Bosper napisał:

Chyba nie, gdyż tam nie było podziemi. Po środku na bagnach było około 8 miast cytadeli(nie
rozbudowanych nawet w fort, ale za to w dużej ilości) a pomarańczowy komputer grał tam Nekropolią.
Mapka była 2 vs 2 po jednej stronie bagien jedna druzyna a po drugiej druga.


"Bagienna Utopia" jest właśnie 2 vs 2 - podziemia biegną pod bagnami
na polnocy dwa miasta (jedna druzyna) i na poludniu 2 miasta (druga druzyna), po srodku bagna, ale chyba trzy cytadele i jedno nekro - tak mi sie jakos kojarzy

ta mapka utkwila mi w pamieci bo kiedys z qmplem niezle sie w nia zagralismy w hotseat, to byla jedna z lepszych partii jaką miałem w ogole w calych hirkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:13, windows00 napisał:

> Z którego roku jest część 1 i 2?
Heroes of Might & Magic - 15 czerwca 1995
Heroes of Might & Magic II: The Succession War - 15 listopada 1996
Heroes of Might & Magic II: The Price of Loyalty - 15 kwietnia 1997

Hmm... A czy z Sagi Heroes I - III pójdzie mi na XP-ku? I wogóle zawiera wszystkie gry z tej serii od I do III, licząc dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


/ciach/

Możliwe, że masz rację ja grałem w nią z 7 lat temu, więc za bardzo nie pamietam :D
jednak miałem wrazenie, że było przynajmniej z 5 cytadel i nekro po środku. Pamiętam dobrze bo po demie jak dostałem w swoje ręce pełna oryginalna wersję H III to zagraliśmy z kolegą właśnie w tą mapę i komputer nas zjechał bo zajał wszystkie cytadele i się w nich tak rozbudował, że miał 170 gorgon na naszych 18 smoków(razem jak połaczyliśmy armie było 36), nie wspominając o innych bardzo dużych liczbach stworów. Po za tym ta mapa wydawała mi się bardzo klimatyczna, niczym z horroru(bagna, do tego nekropolia po środku i pełno miast bestii hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zalogowaniem się na serwer ubi.com, problem jest w tym że po wpisaniu loginu i hasła wywala mnie na wybór gry sieciowej problem już był na tym forum lecz nic nowego nie wniósł bo jedynym przedstawionym rozwiązaniem było odblokowanie portow. otóż u aby miec pewnosc ze to nie wina portow podlaczylem sie do neta bezposrednio przez modem wyłączyłem: osłonę win xp, antywirusa (słowem byłem przez chwile goły) no i nie pomogło...rrrrr.... prosze o pomoc bo nie wytrzymam jak macie jakis pomysly to piszcie (moze o czyms zapomnialem - oby tak bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 10:11, cnk napisał:

Witam mam problem z zalogowaniem się na serwer ubi.com, problem jest w tym że po wpisaniu loginu
i hasła wywala mnie na wybór gry sieciowej problem już był na tym forum lecz nic nowego nie
wniósł bo jedynym przedstawionym rozwiązaniem było odblokowanie portow. otóż u aby miec pewnosc
ze to nie wina portow podlaczylem sie do neta bezposrednio przez modem wyłączyłem: osłonę win
xp, antywirusa (słowem byłem przez chwile goły) no i nie pomogło...rrrrr.... prosze o pomoc
bo nie wytrzymam jak macie jakis pomysly to piszcie (moze o czyms zapomnialem - oby tak bylo)


zwykle pomagał najnowszy patch - 1.6 dla podstawki oraz 2.1 dla kuzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 10:13, moonman napisał:

> Witam mam problem z zalogowaniem się na serwer ubi.com, problem jest w tym że po wpisaniu
loginu
> i hasła wywala mnie na wybór gry sieciowej problem już był na tym forum lecz nic nowego
nie
> wniósł bo jedynym przedstawionym rozwiązaniem było odblokowanie portow. otóż u aby miec
pewnosc
> ze to nie wina portow podlaczylem sie do neta bezposrednio przez modem wyłączyłem: osłonę
win
> xp, antywirusa (słowem byłem przez chwile goły) no i nie pomogło...rrrrr.... prosze o
pomoc
> bo nie wytrzymam jak macie jakis pomysly to piszcie (moze o czyms zapomnialem - oby tak
bylo)

zwykle pomagał najnowszy patch - 1.6 dla podstawki oraz 2.1 dla kuzni

już zassałem tego do podstawy ale podczas proby instalacji krzyczy ze gra nie jest zainstalowana.... Czy dlatego ze mam zainstalowany dodatek? wersje 2.1 do kuzni wlasnie zasysam, dam znac jak pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 10:43, cnk napisał:

już zassałem tego do podstawy ale podczas proby instalacji krzyczy ze gra nie jest zainstalowana....
Czy dlatego ze mam zainstalowany dodatek? wersje 2.1 do kuzni wlasnie zasysam, dam znac jak
pojdzie


Nieskromnie polecę skorzystać z mojego posta;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=30055
Tam masz wszystko po kolei opisane i podane właściwe linki. Pamiętaj, że musisz instalować patche przeznaczone dla Twojej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 10:51, Rafal G napisał:

> już zassałem tego do podstawy ale podczas proby instalacji krzyczy ze gra nie jest zainstalowana....

> Czy dlatego ze mam zainstalowany dodatek? wersje 2.1 do kuzni wlasnie zasysam, dam znac
jak
> pojdzie

Nieskromnie polecę skorzystać z mojego posta;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=30055
Tam masz wszystko po kolei opisane i podane właściwe linki. Pamiętaj, że musisz instalować
patche przeznaczone dla Twojej wersji gry.


dodatek dziala online :) ale nie wiem jaką mam wersje gry podstawowej kupilem w empiku silver edition podstawe z dodatkiem KP jak ktos wie co to za wersja to niech mi napisze ktorego patcha instalowac z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silver Edition to tzw. wersja empikowa - musisz korzystać z patchy przeznaczonych dla niej (jeśli chodzi o podstawkę). Żadne inne nie będą działały. Niestety na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze patcha 1.6 dla tej wersji. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

p.s. Tnij cytaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko, zainstalowałem Heores I i gdy klikam na ikonkę to pisze, że nie znaleziono WING.dll i ponowne zainstalowanie poprawi ten problem, reobię to i jest tak samo... Proszę o szybką odpowiedź jeżeli można ;) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:52, ShaDoW Energy napisał:

Mam pewne pytanko, zainstalowałem Heores I i gdy klikam na ikonkę to pisze, że nie znaleziono
WING.dll i ponowne zainstalowanie poprawi ten problem, reobię to i jest tak samo... Proszę
o szybką odpowiedź jeżeli można ;) dzięki.


http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=793&p=1121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam są jakies pathe do gry H3 cień smierci ?

mam oryginalną wersje i sie tak zastanawiam czy są jakies usprawnienia .. czy coś

jakby co to WOG''a znam
chodzi mi o pathe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama takie małe pytanie. Od dawna zabierałem się do gry w Herosów III, ale dopiero teraz porządnie zabrałem się za kampanię I...
Gram w pierwszą kampanię Restoration of Erathia, tam gdzie kieruje siłami Zamku (Anioły etc.) jestem w trzeciej misji i teraz moje pytanie brzmi, czy tymi bohaterami których mam w tej misji jeszcze kiedykolwiek będę grał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdej misji masz określone, czy i ilu bohaterów zostanie przeniesionych do dalszej rozgrywki. Sprawdzić to możesz wybierając Opcje => Informacje o scenariuszu. Jeśli będzie jakiekolwiek przeniesienie tam powinno to być napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować