Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Co mam znaleść dla Wesołka żeby stracił pamięć? W jakiejś solucji przeczytałem ze Łzy Devy i ptak z galerii złapany w Wiecznie Mroźny Puchar ale nie mam żadnej opcji w rozmowie czyli coś musi być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:47, lis899 napisał:

Co mam znaleźć dla Wesołka żeby stracił pamięć?


Spoiler

Musisz kupić Wiecznie Mroźny Puchar w sklepie z osobliwościami, a później złapać w niego jednego ptaka z galerii.Potem wracasz do Wesołka, a ten powinien oddać Ci kluczę do serca jednej z kobiet w Przybytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 13:36, raven91 napisał:

> Co mam znaleźć dla Wesołka żeby stracił pamięć?

Spoiler

Musisz kupić Wiecznie Mroźny Puchar w sklepie z osobliwościami, a później złapać w
niego jednego ptaka z galerii.Potem wracasz do Wesołka, a ten powinien oddać Ci kluczę
do serca jednej z kobiet w Przybytku.



Spoiler

A nie dostawało się go czasem od maga który chciał skończyć z pijaństwem?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 13:43, S1G napisał:

Spoiler

A nie dostawało się go czasem od maga który chciał skończyć z pijaństwem?


Spoiler

Można go zdobyć w obydwu tych miejscach (choć racja że najlepiej zgarnąć go za darmo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat wiedziałem co kupić, tylko że nie wiem czemu nie mi nie zaliczało zadania. Ale wpadłem na pomysł żeby pogadać o tych ptakach i powiedziała ze to z rzeki jakieś tam i wtedy dopiero mogłem zadanie zrobić.
Ale mam też inne pytanie, a dokładniej to nie wiem do której frakcji się opłaca iść. Która będzie najlepsza za 1 razem i dla maga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frakcje mają naprawdę znikomy wpływ na rozgrywkę, ale na pierwszy raz polecałbym Czuciowców. Łatwo do nich dołączyć, są jakieś wymierne korzyści, więc styknie. Ale nie oczekuj zbyt wiele, bo wątek frakcji jest naprawdę poboczny. Jak nie pasują Ci poglądy Stronnictwa Doznań, to zapukaj do Bogowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W trakcie walki z Ravelą zginęła mi prawie cała drużyna. Wskrzesiłem ze dwie osoby bo miałem tyle niezużytych wskrzeszeń ale reszta została nieżywa. Teraz jestem w lokacji o nazwie "Klątwa". Da się ich jakoś przywrócić do życia czy wczytać save i próbować wygrać walkę bez strat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoiler

Dziwne to trochę, bo nie pamiętam bym ponosił takie straty w walce z Ravelą. Z reguły nikt z mojej kompanii nie ginął w tej potyczce. Zatem oczywiste jest iż polecę ci wczytać stan gry sprzed walki z czarownicą i postaraj się ją pokonać bez strat, lub z minimalnymi ofiarami.
P.S. staraj się nie ściągać cieni i drzewców do lokacji, gdzie stoi Ravela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 15:08, Strange101 napisał:

Jak nie pasują Ci poglądy Stronnictwa Doznań, to zapukaj do Bogowców.

Bogowcy mają fajną broń na składzie. Zazwyczaj do nich właśnie dołączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 18:14, Abi_Dalzim napisał:

Bogowcy mają fajną broń na składzie. Zazwyczaj do nich właśnie dołączam.

Bo to najlepsze wyjście, tym bardziej że do niemal wszystkich bonusów Czucioców można uzyskać dostęp nie przyłączając się do nich (traci się jedynie Dotyk Czuciowca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No dobra, przeszedłem grę. :D Ale nie zdążyłem wypytać wszystkich wcieleń o wszystko i swojej śmiertelności chyba też nie zadałem wszystkich pytań, więc chciałbym wiedzieć czy poznajemy swoje imię. Jeśli tak to jak ono brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie , które mnie nurtowało , jest taka forteca do której nie da się normalnie wejść (nazwy nie pamiętam) by najmniej może ktoś skojarzy i napisze w jaki sposób się tam dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 01:36, Krzycho napisał:

Spoiler

No dobra, przeszedłem grę. :D Ale nie zdążyłem wypytać wszystkich wcieleń o wszystko
i swojej śmiertelności chyba też nie zadałem wszystkich pytań, więc chciałbym wiedzieć
czy poznajemy swoje imię. Jeśli tak to jak ono brzmi?


Spoiler

Bezimienny je poznaje, ale gracz już nie. Poza tym o ile pamiętam trzeba z nimi rozmawiać w odpowiedniej kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 02:31, hammerfall87 napisał:

a ja mam takie pytanie , które mnie nurtowało , jest taka forteca do której nie da się
normalnie wejść (nazwy nie pamiętam) by najmniej może ktoś skojarzy i napisze w jaki
sposób się tam dostać ?

Forteca powiadasz. Nie chodzi ci czasem o machinę oblężniczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Spoiler

Można poznać swoje imię zaglądając do kuli (jak dokładnie się ta kula nazywa już nie pamiętam), jednak dowiaduje się o tym tylko bezimienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 02:31, hammerfall87 napisał:

w jaki sposób się tam dostać ?

Spoiler

W tym celu musimy iść na targ [14]i pogadać z Lazlo o Niższej Dzielnicy. W końcu opowie nam o wieży, do której chcemy się dostać. Teraz idziemy do [18] i "zduszamy" w sobie chęć wejścia do budowli.

20100128152038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpoczywac da sie tylko jak w oknie dialogowym pozwola odpoczywac? Jestem po wiezienu i mozna odpoczac u tego demona co ma pomoc ale jak sie go spytam czy mozna to mowi ze cos tam ale wyglada na to ze mozna ale nie odpoczywa mi cos ta druzyna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 13:25, lis899 napisał:

Odpoczywac da sie tylko jak w oknie dialogowym pozwola odpoczywac? Jestem po wiezienu
i mozna odpoczac u tego demona co ma pomoc ale jak sie go spytam czy mozna to mowi ze
cos tam ale wyglada na to ze mozna ale nie odpoczywa mi cos ta druzyna;/


Zdaje się że można było użyć przycisku z menu po prawej stronie w celu odpoczynku (chyba klepsydra to była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z płynnością animacji, słyszałem ze istnieje jakiś fix do IWD a to są gry na tym samym silniku. Mam kartę Radeona. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 10:41, Areoman54 napisał:

Witam
Mam problem z płynnością animacji, słyszałem ze istnieje jakiś fix do IWD a to są gry
na tym samym silniku. Mam kartę Radeona. Z góry dzięki za pomoc.

W przypiętym poście jest takie coś:

NVfix - poprawia działanie gier - stworzonych na Infinity Engine - na kartach GeForce z serii 8800 i wyżej
http://github.com/jlanger/nvidia_ddraw_fix/downloads

Spróbuj, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować