Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2010 o 14:41, rybisiu napisał:

Z tego co pamiętam to Anna mogła nauczyć Bezimiennego bycia złodziejem, a Dakkon na wojownika.


Nie Anna mogła pozwolić Bezimiennemu zmienić profesje jeśli już wcześniej się nauczył, tak samo Dak''kon pozwalał przełączać się między magiem a wojownikiem.

@lis899
Nauczycieli znajdziesz na placu szmaciarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 16:44, Nufiko napisał:

> Z tego co pamiętam to Anna mogła nauczyć Bezimiennego bycia złodziejem, a Dakkon
na wojownika.

Nie Anna mogła pozwolić Bezimiennemu zmienić profesje jeśli już wcześniej się nauczył,
tak samo Dak''kon pozwalał przełączać się między magiem a wojownikiem.

@lis899
Nauczycieli znajdziesz na placu szmaciarzy.


Ja grałem od początku do końca jako wojownik, i miałem taką linię dialogową u Anny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 18:20, rybisiu napisał:

Ja grałem od początku do końca jako wojownik, i miałem taką linię dialogową u Anny.


A takie pytanie czy z niej korzystałeś? Bo z tego co pamiętam to jeśli najpierw nie byłeś u odpowiedniego nauczyciela to stwierdzała tylko, że ona nie może Cię tego nauczyć a tylko pomóc powrócić do poprzednio porzuconej specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 18:44, Nufiko napisał:

> Ja grałem od początku do końca jako wojownik, i miałem taką linię dialogową u Anny.


A takie pytanie czy z niej korzystałeś? Bo z tego co pamiętam to jeśli najpierw nie byłeś
u odpowiedniego nauczyciela to stwierdzała tylko, że ona nie może Cię tego nauczyć a
tylko pomóc powrócić do poprzednio porzuconej specjalizacji.

Nie, ponieważ całą grę przechodziłem jako wojownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anna może nauczyć Bezimiennego profesji złodzieja w przypadku, gdy nie miał on wcześniejszego szkolenia. Wykonywany jest przy tym test zręczności, ale chyba nie ma on wpływu na decyzję Anny, co do podjęcia się instruktażu, ale zmienia jedynie dialog i liczbę zdobywanych PD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest cos takiego jak sklep? Mam tyle roznych smieci do sprzedania a nie znalazlem jeszcze miejsca gdzie moge sprzedac. Mialem tylko opcje kupna, ale nie sprzedarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kto w koncu moze mnie nauczyc bycia magiem? Chodze po tym placu i nie znalazlem nikogo, chyba ze trzeba za dnia a mam noc teraz. Jest w ogole opcja odpoczynku jak w BG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij rozglądać się po budynkach. Aczkolwiek z zostaniem magiem wiąże się pewien dodatkowy quest od nauczyciela (wprost stwierdzi że cię nauczy jeśli.......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko do osób, które posiadają wersję z eXtra Klasyki Gold; czy to wydanie zawiera jakieś dodatki na płycie (słownik pojęć, grafiki, soundtrack)? Saga Baldur''s Gate i ID mają ich pełno i ciekawi mnie, czy tutaj też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 17:54, Inuki napisał:

Ja mam takie pytanko do osób, które posiadają wersję z eXtra Klasyki Gold; czy to wydanie
zawiera jakieś dodatki na płycie (słownik pojęć, grafiki, soundtrack)?


Sa roznego rodzaju dodatki. Muzyka, ale akurat z tego wydania nie polecam, bo sa bodajze 3 utowry kilku sekundowe. Soundtracka lepiej poszukac na sieci, bo zostal udostepniony w calosci za darmo. Co do bonusow na plycie sa to: trialer, tapety, sreeny, mody dzieki ktorym mozna grac normalnie na nowszych kompach, poradnik, slownik terminow i jakies grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 18:09, Wojman napisał:


Sa roznego rodzaju dodatki. Muzyka, ale akurat z tego wydania nie polecam, bo sa bodajze
3 utowry kilku sekundowe. Soundtracka lepiej poszukac na sieci, bo zostal udostepniony
w calosci za darmo. Co do bonusow na plycie sa to: trialer, tapety, sreeny, mody dzieki
ktorym mozna grac normalnie na nowszych kompach, poradnik, slownik terminow i jakies
grafiki.



Dzięki za odpowiedź. Zastanawiam się nad tą edycją, bo moje stare 4CD z grą już są tak porysowane, że szkoda mówić. Chciałem poszukać jakiejś starszej wersji z dodatkami w wersji "namacalnej", ale skoro są na płycie to wezmę eXtra Klasykę. Myślałem też, że dadzą soundtrack tym bardziej, że kiedyś był dodawany do któregoś wydania (chyba do "Złotej Edycji"), a tutaj lipa. No ale skoro jest dostępny za friko to zaraz sobie poszukam :-) Raz jeszcze dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 18:17, Inuki napisał:

Dzięki za odpowiedź. Zastanawiam się nad tą edycją, bo moje stare 4CD z grą już są tak
porysowane, że szkoda mówić.


Wznowienie Planescape: Torment kupilem wlasnie dlatego, bo moje 4 CD z piremierowego wydania sa juz w zlym stanie niestety. A gra u mnie nadal wywoluje zywe wspominenia i od czasu do czasu w nia gram. Nie dosc, ze jest to pierwsza jaka kiedykolwiek wygralem to na dodatek co by nie mowic jest wspaniala. Za kazdym razem gdy w nia gram odkrywam cos nowego, nawet po tylu latach od premiery. Planescapte: Torment to piekna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 20:59, lis899 napisał:

A jakieś pancerze/szaty itp to można gdzieś kupić?


Tak, ale tylko dla Anny i Nie-sławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 20:59, lis899 napisał:

A jakieś pancerze/szaty itp to można gdzieś kupić?

Nie.

Prócz szat dla (chyba)Anny i Nie-sławy u krawca w Wyższej Dzielnicy.

Bezimienny musi zadowolić się tatuażami u Upadłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować