Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 19:30, Szczur22 napisał:

Lepiej Ramma Gay :D Mi wciąż marzy się Megadeth. United Abnominations bedzie wymiatać, sadząc
po Sleepwalkerze.


Megadeth jest zbyt piękne, żeby o nim marzyć, ale kto wie, kto wie;) Może organizatorzy się postarają? Kolejne odsłonięcie jest 27, za jakiś miesiąc pewnie poznamy wszystkich:) Trzeba się uzbroić w cierpliwość i w bilet rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:33, Rafal G napisał:

Megadeth jest zbyt piękne, żeby o nim marzyć, ale kto wie, kto wie;) Może organizatorzy się
postarają? Kolejne odsłonięcie jest 27, za jakiś miesiąc pewnie poznamy wszystkich:) Trzeba
się uzbroić w cierpliwość i w bilet rzecz jasna;)


Wiem że marzenia są piękne, ale pomyślcie trochę racjonalnie.
To jest Mystic Festival! Nie możecie o tym zapomieć.
Ktoś zapyta no i co z tego? A no to z tego że taniej i opłacalniej jest zaprosić zespół który jest wydawany przez Mystic (Poland). A nie wiem czy wiesz Rafal G iż Megadeth jest wydawany przez firmę RoadRunner. W Polsce 99% tego co wydaje RR wydaje Metal Mind Production (m.in. gazeta Metal Hammer, Metal Hammer Festival), w tym także Megadeth. Wiadomo że Dave i spółka dopiero są od niedawna w RR, ale wiadomo o co chodzi. Na Mystica mogą (moim zdaniem) zaprosić: Vesennę czy Kreatora (ponownie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:58, Sir Jedi napisał:

/.../


Masz sporo racji, jednak te szanse nie są przecież zerowe:) Jeśli się dobrze zapłaci można sprowadzić każdego:) Ja się tylko zastanawiam kto może przyjechać, co czasem zmusza do rzucenia nazwą zespołu, który by się chciało zobaczyć:) Liczę na to, że organizatorzy utrzymają poziom z roku 2005 - wtedy byłem i jak dla mnie było świetnie:)
Właściwie, niezależnie kto zostanie zostanie zaproszony, tylko jakieś wyjątkowe przypadki, mogą mnie powstrzymać od obecności na Festivalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd odwołano Black metal festiwal9niecałe 2 dni przed) na koncerty chodzę raczej rzadko.Wole za odłożoną kasę kupić sobie kilka płytek i posłuchać w domku bez stresu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.
Kupiłem płytę Slayera "Christ Illusion", spodobała mi się i mam zamiar kupić którąś z poprzednichl.
Która jest wg. was najlepsza bo myślałem o "Reign In Blood"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:29, Vidmol napisał:

Słuchajcie.
Kupiłem płytę Slayera "Christ Illusion", spodobała mi się i mam zamiar kupić którąś z poprzednichl.
Która jest wg. was najlepsza bo myślałem o "Reign In Blood"?


Zdecydowanie - moim zdaniem jest to ich najlepsza płyta ze względu na "Angel of Death"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2007 o 16:21, Szczur22 napisał:

UWAGA! NA MYSTIC FESTIWAL wystąpi nie kto inny jak MASTODON! Hurra!

Co ty nie powiesz :) \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:29, Vidmol napisał:

Słuchajcie.
Kupiłem płytę Slayera "Christ Illusion", spodobała mi się i mam zamiar kupić którąś z poprzednichl.
Która jest wg. was najlepsza bo myślałem o "Reign In Blood"?


Kup koniecznie "God Hates Us All" ciężka, potężna i jednocześnie zawierająca szybkie "slayerowe" kawałki. Pomijając kultową Reign to jest wg mnie najlepsza płyta Slayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:22, Chaszu napisał:

Kup koniecznie "God Hates Us All" ciężka, potężna i jednocześnie zawierająca szybkie "slayerowe"
kawałki. Pomijając kultową Reign to jest wg mnie najlepsza płyta Slayera.


Dla większości ludzi GHUA to najgorsza płyta slejera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak slayer to jest coś w szczególności angel of death. Kiedys słuchałem Behemotha, ale mózg mi wysiadł i czasem warto wiedzieć o czym jest piosenka bo przesłanie też jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:29, Vidmol napisał:

Słuchajcie.
Kupiłem płytę Slayera "Christ Illusion", spodobała mi się i mam zamiar kupić którąś z poprzednichl.
Która jest wg. was najlepsza bo myślałem o "Reign In Blood"?


Kup Reign In Blood. Bardzo dobra płyta.
Ale jeszcze lepsza moim zdaniem jest Seasons In Abyss. Miażdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mastodon... Zaczyna się robić ciekawie:) I wszystko wskazuje na to, że będzie dużo ostrzej niż dwa lata temu... Hehe:) Bardzo, bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej - słuchał ktoś Illuminandi?
Jeśli tak - co sądzicie o...?

www.illuminandi.kdm.pl

Jest nawet tam jakiś kawałek lub kilka do ściągnięcia, choc kiedyś było więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:21, Vidmol napisał:

A co sądzicie o "The Crusade" Trivium ?? Mi się podoba.

Uwielbiam Trivium, ale ta płyta mi sie nie podoba :/. Na poprzednich krążkach wokalista śpiewał dwoma różnymi głosami [czystym i growlem], na Crusade wyraźnie tego unika :/.

----> Amistan Świetny zespół, tylko nie ma gdzie za bardzo odsłuchać :/. Widziałem tylko "Światłość" na Youtube.

I zna ktoś moze Eternal Oath? Szukam podobnych zespołów, bo wkręciła mi się płyta "Wither"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować