Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2010 o 18:24, kuba9876543210 napisał:

Accept, Blind Guardian, Rammstein, Scorpions, Running Wild, Grave Digger, Kreator, Sodom,
Necrophagist, Heaven Shall Burn, Nargaroth (- z tych bardziej popularnych).


No ja mu mówię że chcem 2-3 a ten mi wyskakuje z mega listą :P Wielkie dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 18:44, ArtiKox napisał:

No ja mu mówię że chcem 2-3 a ten mi wyskakuje z mega listą :P Wielkie dzięki :D

Świnie potrafią latać jeśli to jest mega lista. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:38, Sarturias napisał:

> Krótko i bez owijania.

Kreator i Running Wild.



Panowie! Panowie! Spokojnie! Ja tu tylko wszedłem żeby dostać max 3 tytuły do prezentacji multimedialnej. Więcej nie mam zamiaru tu wchodzić. Prezentacja już skończona więc nie dawajcie tytułów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 18:17, ArtiKox napisał:

Krótko i bez owijania. Potrzebuję na jutro do szkoły na prezentację multimedialną jakieś
dobre zespoły metalowe Z NIEMIEC. Zapodajcie jakieś zespoły. PS. Nie wyskakujcie
mi tu z listą 122251 zespołów. Wystarczą 2-3.

Excrementory Grindfuckers!

edit: kurde, za późno :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z pewnością znam tylko te dwie. Tylko po co znać inne skoro każda brzmi tak samo, a w tym samym gatunku jest znacznie więcej lepszych kapel niż oni jak choćby Hammerfall. I nie napinaj się tak bo każdy ma własne zdanie a mnie właśnie to wkurza, że tutaj nie daje się nikomu dojść do słowa bo są znafffcy i spece którzy wszystkie mózgi pozjadali. Mniej siedzenia w piwnicy ze słuchawkami na uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 21:59, Witcher1990 napisał:

No z pewnością znam tylko te dwie. Tylko po co znać inne skoro każda brzmi tak samo,
a w tym samym gatunku jest znacznie więcej lepszych kapel niż oni jak choćby Hammerfall.
I nie napinaj się tak bo każdy ma własne zdanie a mnie właśnie to wkurza, że tutaj nie
daje się nikomu dojść do słowa bo są znafffcy i spece którzy wszystkie mózgi pozjadali.
Mniej siedzenia w piwnicy ze słuchawkami na uszach.

Znafffca to dla mnie właśnie ktoś kto zna 2 kawałki, a wypowiada się o wszystkich. Bo ja jak o czymś nie mam pojęcia, to raczej siedzę cicho...
Aha. Nie mam piwnicy :]

@M1k3
Tylko wiesz ja idę na koncert dla zespołu, dla muzyki, nie dla publiczności. Swoją drogą jaki Ty stary jesteś, że Ci "dzieci" przeszkadzają ;) Każdy kiedyś od czegoś zaczynał. Tylko niestety o tym zapominamy...

@deusER4
A na ilu koncertach Sabatonu byłeś? Widzisz, też nie trafiłeś, bo tak się składa, że Sabaton często zmienia setlisty i praktycznie co trasę odkopują jakieś stare kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dajcież już spokój. Dla mnie Sabaton to jedna z właśnie lepszych obecnie powerowych kapeli, wydaje mi się że jeżdżenie po nich jest teraz tak samo modne jak o Metallice, jacy to są nastawieni na komercję, nie mają pomysłów itp. W moim mniemaniu "Coat of Arms" to jedna z najlepszych płyt jakie słyszałem z power metalu. Chyba coś ze mną jest nie tak, bo wcale nie słyszę powielania pomysłów z poprzednich płyt. Nie byłem co prawda na koncercie (mieli gra w Polsce, ale z powodu zagrożenia powodziowego koncert został odwołany), ale jak zespoł ma kasę głównie z koncertów, to chętnie bym się na takowy przeszedł aby ich wesprzec.
Twierdzenie, że Hammerfall jest lepszy? Dla mnie absolutnie nie jest, ale szanuje zdanie innych.
No i wgl, co mnie obchodzą "hordy" młodocianych fanów na ich koncertach? Chyba ide tam dla zespołu, a nie żeby gapic się na publicznośc. To tak jakby powiedziec, że na koncercie Motorhead będą sami ludzie w "średnim" w końcu to Motorhead grał w czasach ich (względnej) młodości. Jakby to miał byc wskaźnik jakości zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2010 o 22:23, Cairine napisał:

Znafffca to dla mnie właśnie ktoś kto zna 2 kawałki, a wypowiada się o wszystkich. Bo
ja jak o czymś nie mam pojęcia, to raczej siedzę cicho...
Aha. Nie mam piwnicy :]

Skoro tak jest to czemu teraz się odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2010 o 22:23, Cairine napisał:

@M1k3
Tylko wiesz ja idę na koncert dla zespołu, dla muzyki, nie dla publiczności. Swoją drogą
jaki Ty stary jesteś, że Ci "dzieci" przeszkadzają ;) Każdy kiedyś od czegoś zaczynał.
Tylko niestety o tym zapominamy...


Wszystko ładnie i pięknie, ale mam problem ze słuchaniem owej muzyki gdy 9000 idiotów drze pysk ,,FORTI TU ŁAN" podczas solówki, gdy kaleczą tekst i próbują wyjąć mi oko przy pomocy biało czerwonej flagi. Szlag mnie trafia gdy stoję cały dzień pod sceną żeby ich zobaczyć i przychodzi jakiś moron i jest wielce obrażony, że nie chcę go przepuścić po czym staje za mną i wciska mi łokieć w bok, albo gdy któryś macha ręką jak wiatrakiem i zadaje obrażenia obszarowe wszystkim dookoła.

Też chodzę na koncerty posłuchać muzyki ale z takimi ludźmi się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 22:36, Wintesun napisał:

wydaje mi się że jeżdżenie po nich jest teraz tak samo modne jak o Metallice,

No patrz, do tej pory sądziłem, że to słuchanie ich jest modne.
Chyba nie nadążam za trendami. :P
W zakresie prezentowanego gatunku Sabaton tworzy dobrą muzykę (mój typ wokalu, rzadko spotykany :>), jednak za zdecydowanie ciekawszy zespół z tej kategorii tematycznej uważam Hail Of Bullets, i to mimo faktu, że ich dyskografia jeszcze wcale wielka nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 22:36, Wintesun napisał:

Twierdzenie, że Hammerfall jest lepszy? Dla mnie absolutnie nie jest, ale szanuje zdanie
innych.


Hammerfall skonczyl sie na Renegade (wszsytko pozniej to dno), a Sabaton wypuszcza w miare rowne plytki - najnowsza jak dla mnie wypada srednio przy poprzednikach, brak pierdoleniecia na miare ghost division ;) Zaczynaja zjadac wlasny ogon - zobaczymy co bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 00:21, hammerfall87 napisał:

sabaton zaczyna robić się coraz bardziej prostacki czego dowodem jest ich ta nowa płyta.Gitary
są tam tłem zero pomysłów na aranże gitarowe.Utwory schematyczne i na jedno kopyto.Każdy
utwór to kalka ze starszych płyt.Niestety zespół zamiast się rozwijać wpadł do dziury
bez dna


dokladnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 22:43, M1k3 napisał:

9000 idiotów
drze pysk ,,FORTI TU ŁAN" podczas solówki, gdy kaleczą tekst i próbują wyjąć mi oko przy
pomocy biało czerwonej flagi. Szlag mnie trafia gdy stoję cały dzień pod sceną żeby ich
zobaczyć i przychodzi jakiś moron i jest wielce obrażony, że nie chcę go przepuścić po
czym staje za mną i wciska mi łokieć w bok, albo gdy któryś macha ręką jak wiatrakiem
i zadaje obrażenia obszarowe wszystkim dookoła.

I właśnie dlatego nie chodzę na koncerty. Kilkadziesiąt złotych, które miałyby pójść na jeden z nich, wolałbym wydać na zakup 2-3 dobrych płyt z podziemia muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 23:00, hammerfall87 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=e-UboRnR-mg&feature=related

Moim zdaniem band który bije 100 razy umiejętnościami sabaton


damn, dawno nie slyszalem czegos rownie dennego... denne efekty, muzycznie nudne, wtorne i nieciekawe... czysty wokal jedynie ratuje sytuacje. Do sredniakow sabatona nawet im daleko. A fanatykiem sabatona nie jestem zeby nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 23:10, EmperorKaligula napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=e-UboRnR-mg&feature=related
>
> Moim zdaniem band który bije 100 razy umiejętnościami sabaton

damn, dawno nie slyszalem czegos rownie dennego... denne efekty, muzycznie nudne, wtorne
i nieciekawe... czysty wokal jedynie ratuje sytuacje. Do sredniakow sabatona nawet im
daleko. A fanatykiem sabatona nie jestem zeby nie bylo.


Skoro są tacy denni to jakim cudem się wybili :)?.Ta kapela nie gra Patatajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować