Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 17:04, Vesania666 napisał:

In Flakes ?

Amagad... Dziesiąta osoba która nie łapie, że to celowa literówka.
@b]Vukko
Gusta gustami, ale faktem jest, że Szwedzka scena jest ponadprzeciętna i coś tam wypada liznąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:51, squeglee napisał:

> Że niby In flames jest lepszy od korna?
Ujmę to tak: In Flakes to Szwecja, więc wygrywają z definicji, dwa, to Göteborg, ojczyzna
melodeathu, trzy, Korn jest do bólu mainstreamowy (by nie rzec _komercyjny_).


korn komercyjny.. przecież to POP, wiec jak ma nie być komercyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:09, deuser napisał:

> > Że niby In flames jest lepszy od korna?
> Ujmę to tak: In Flakes to Szwecja, więc wygrywają z definicji, dwa, to Göteborg,
ojczyzna
> melodeathu, trzy, Korn jest do bólu mainstreamowy (by nie rzec _komercyjny_).

korn komercyjny.. przecież to POP, wiec jak ma nie być komercyjny ;)


ostatnio w tym temacie się dowiedziałem, że nei ma zespołów nie komercyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:09, deuser napisał:

korn komercyjny.. przecież to POP, wiec jak ma nie być komercyjny ;)

FTW! Będziesz w Gdyni, wpadaj na piwo. Bez urazy dla fanów Korna, ale to ewidentnie jest komercha. Na jakowyś Mtv puszczany obok Dody, blah. Metal dla dzieci. Już możecie mnie zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:36, Vesania666 napisał:

> korn komercyjny.. przecież to POP, wiec jak ma nie być komercyjny ;)

ostatnio w tym temacie się dowiedziałem, że nei ma zespołów nie komercyjnych :)


ujmując rzecz ogólnie, kasa jest potrzebna by żyć ;) ale korn to pop, przynajmniej w USA gdzie jest na równi puszczany z pnią Spears czy innymi półcentówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:38, squeglee napisał:

> korn komercyjny.. przecież to POP, wiec jak ma nie być komercyjny ;)
FTW! Będziesz w Gdyni, wpadaj na piwo. Bez urazy dla fanów Korna, ale to ewidentnie jest
komercha. Na jakowyś Mtv puszczany obok Dody, blah. Metal dla dzieci. Już możecie mnie
zabić.


Korn i Slipknot, są to zespoły komercyjne, według mnie. Dobre na koszulkę, plakat, naszywkę czy inny bajer. No i masa kindermetali może się potem pochwalić, czego oni to nie słuchają, wymyślając, że te dwa zespoły grają death/thrash/heavy i co tam jeszcze :D Korn i Slipknot są to zespoły dla młodzieży, gimnazjalistów. Potem się z nich wyrasta, co nie znaczy, że grają źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:38, squeglee napisał:

> korn komercyjny.. przecież to POP, wiec jak ma nie być komercyjny ;)
FTW! Będziesz w Gdyni, wpadaj na piwo. Bez urazy dla fanów Korna, ale to ewidentnie jest
komercha. Na jakowyś Mtv puszczany obok Dody, blah. Metal dla dzieci. Już możecie mnie
zabić.


nie bywam w Gdyni, może pora to zmienić :)

nikt cie nie zabije, już ja o to zadbam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:43, Harvenar napisał:

> > korn komercyjny.. przecież to POP, wiec jak ma nie być komercyjny ;)
> FTW! Będziesz w Gdyni, wpadaj na piwo. Bez urazy dla fanów Korna, ale to ewidentnie
jest
> komercha. Na jakowyś Mtv puszczany obok Dody, blah. Metal dla dzieci. Już możecie
mnie
> zabić.

Korn i Slipknot, są to zespoły komercyjne, według mnie. Dobre na koszulkę, plakat, naszywkę
czy inny bajer. No i masa kindermetali może się potem pochwalić, czego oni to nie słuchają,
wymyślając, że te dwa zespoły grają death/thrash/heavy i co tam jeszcze :D Korn i Slipknot
są to zespoły dla młodzieży, gimnazjalistów. Potem się z nich wyrasta, co nie znaczy,
że grają źle.


A kto nie jest dziś komercyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:43, Harvenar napisał:

Korn i Slipknot, są to zespoły komercyjne, według mnie. Dobre na koszulkę, plakat, naszywkę
czy inny bajer. No i masa kindermetali może się potem pochwalić, czego oni to nie słuchają,
wymyślając, że te dwa zespoły grają death/thrash/heavy i co tam jeszcze :D Korn i Slipknot
są to zespoły dla młodzieży, gimnazjalistów. Potem się z nich wyrasta, co nie znaczy,
że grają źle.

Ty też zasługujesz na chłodnego Lecha. Jak słyszę, że ktoś się chwali jakiego to hardcorowego metalu słucha, a potem rzuca Slipknotem, to nie mogę się powstrzymać od śmiechu. A potem następuje apogeum: "Nie, a co to ten Entombed?"

hammerfall87
Każdy jest, grunt to tylko nie popaść w 'za dużą komercyjność' jak ten nieszczęsny Korn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy był poruszany temat komercji i wciąż wiele osób sprawia wrażenie jakby nie wiedziały co to jest. Mój stary jest komercyjny bo pracuje dla kasy, Iron Maiden bo zarabiają na tym co robią (nawet swoją linię butów wydali) i co z tego. Jeżeli chcecie, żeby kapele nie były komercyjne to napiszcie petycje w sprawie obojętności na finanse muzyków. Może Vader, Mayhem albo Cannibal Corpse zaczną tworzyć za darmo - ale nikt im nie zarzuci komerchy i będę "really trve"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit -> net mi siada i wysłałem 2 x jedną wiadomość.
-> squeglee
Dla mnie Korn jest kiepski ze względu na ich muzykę. To ile zarabiają mało mnie obchodzi. Kwestia tego czy kasę bierze się na pracę, czy pracuje się wyłącznie dla kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:57, paweusz napisał:

Dla mnie Korn jest kiepski ze względu na ich muzykę. To ile zarabiają mało mnie obchodzi.
Kwestia tego czy kasę bierze się na pracę, czy pracuje się wyłącznie dla kasy...


Ta liczy się cel, dla jednych celem jest kasa, sława i groupie, a dla innych celem jest zrobić kawał dobrej muzyki, a jeśli nie trzeba pracować, bo starczy żeby wyżyć, to można się bardziej poświęcić muzyce, zainwestować w graty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 19:43, Harvenar napisał:


Korn i Slipknot, są to zespoły komercyjne, według mnie. Dobre na koszulkę, plakat, naszywkę
czy inny bajer. No i masa kindermetali może się potem pochwalić, czego oni to nie słuchają,
wymyślając, że te dwa zespoły grają death/thrash/heavy i co tam jeszcze :D Korn i Slipknot
są to zespoły dla młodzieży, gimnazjalistów. Potem się z nich wyrasta, co nie znaczy,
że grają źle.


dużo prawdziwych metalowców (czyt. nie kindermetali) słucha Slipknota, więc nadają się nie tylko na naszywki ;] osobiście od czasu do czasu lubię ich posłuchać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:46, Vesania666 napisał:

dużo prawdziwych metalowców (czyt. nie kindermetali) słucha Slipknota, więc nadają się
nie tylko na naszywki ;] osobiście od czasu do czasu lubię ich posłuchać;P

666! Ich muzyka to czyste zło! A poważnie, to znasz jakiegoś prawdziwego metalheada, który lubi Slipknota? Ja nie. Z tego faktycznie się wyrasta. Jedni szybciej, inni wolniej. Pseudo metal dla dzieci, stylizują się na nie wiadomo jakich bluźnierczych złych gości, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:51, squeglee napisał:

> dużo prawdziwych metalowców (czyt. nie kindermetali) słucha Slipknota, więc nadają
się
> nie tylko na naszywki ;] osobiście od czasu do czasu lubię ich posłuchać;P
666! Ich muzyka to czyste zło! A poważnie, to znasz jakiegoś prawdziwego metalheada,
który lubi Slipknota? Ja nie. Z tego faktycznie się wyrasta. Jedni szybciej, inni wolniej.
Pseudo metal dla dzieci, stylizują się na nie wiadomo jakich bluźnierczych złych gości,
tragedia.


no co ty opowiadasz, jeżeli komuś się podoba muzyka Slipknot to odrazu kindermetal/pozer? zastanów się co ty mówisz...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować