Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 15:16, Harvenar napisał:

Zapomniałeś dodać do tej gromadki jeszcze SOADA, który jest podobny do Slipknota, jeśli
chodzi o sprawy nie związane z muzyką. :) Więc wychodzi Metallica>>Slipknot>>SOAD
i tak w kółko :D


dodałem SOAD i Sex Pistols zobacz kilka postów wyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 15:22, Leslaw555 napisał:

> Przykro mi mówić, ale słuchający Slipknota to w 90 % przypadków kindermetalheadzi

No to już znasz jedną osobę z tych 10 %, mnie ;] Uwielbiam swedish death''a, black i...Slipknot-a
;]


>Znam takiego typka, co się zwie fanem metalu, a jara się Slipknotem i Disturbed
(!?), inny
> mój znajomy do tego trv poczetu dorzuca Nightwish i Korna -_-''. Oczywiście nikt
nie
> słyszał o Dismember.

No to są znawcy dopiero ;] Nie ma co ;] Hiehie...


A ty znasz wszystkie kapele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:35, deuser napisał:

tak szczerze powiedziawszy to na takie koncerty powinno sie wpuszczać za okazaniem dowodu
osobistego, bowiem texty i kultura towarzysząca takim wydarzeniom nie wpływa pozytywnie
na umysły tak młodych ludzi.. nie obrażaj sie na mnie, ja tylko mówie że jeszcze nie
czas.. nie ma co sie spieszyć, tak więc rodzice mają racje i pogódź sie z tym, oni chcą
dla ciebie dobrze.. zapewniam :)


No może...Ale wiesz i tak bardzo żałuję :/ A po drugie wiesz jaka jest dzisiejsza młodzież, teksty, kultura i sposo bycia. Jakbyś mnie spotkał to zobaczyłbyś że grzeczny nie jestem, aczkolwiek kulturalny i klasę trzymam, hiehie ;)

Dnia 04.03.2008 o 12:35, deuser napisał:

a tak nawiasem mówiąc to zszokowałeś mnie tym że masz 14 lat


Why ??;> Wiesz, może to Cie bardziej zszokuje-metalu lekkiego (czyt.Slipknot, Korn itp.) słucham od 5 lat, a tego "prawdziwego" od 3 ;] Więc kolejno od 9 i 11 roku życia :P

PS:Co to ?

http://muzyka.onet.pl/10175,1704678,newsy.html

Sepultura bez Cavalerów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 15:28, hammerfall87 napisał:

A ty znasz wszystkie kapele?


Eee, wiesz to co napisałem to była ironia, a "znawcy metalu" typu Nightwish, LP itp. to wiesz. Znam baardzo dużo i to nie tylko z nazwy (death,black głównie) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 15:38, Leslaw555 napisał:

> a tak nawiasem mówiąc to zszokowałeś mnie tym że masz 14 lat

Why ??;> Wiesz, może to Cie bardziej zszokuje-metalu lekkiego (czyt.Slipknot, Korn
itp.) słucham od 5 lat, a tego "prawdziwego" od 3 ;] Więc kolejno od 9 i 11 roku życia
:P


a ja Iron Maiden, SLAYER.. w pierwszej w podstawówce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 15:38, Leslaw555 napisał:

Sepultura bez Cavalerów ??


No właśnie, nie wiedziałeś tego? Od dawna Sepka ma w składzie Greena, hehe.

Nie nazywałbym Korna w ogóle metalem, nawet lekkim. Gdzie to ma do metalu tyle co choćby Ankla czy Puya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 15:22, Leslaw555 napisał:

No to już znasz jedną osobę z tych 10 %, mnie ;] Uwielbiam swedish death''a, black i...Slipknot-a
;]

Znaczy łączysz ogień z wodą! Co prawda, w tym wypadku ogień kosi wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:09, squeglee napisał:

Znaczy łączysz ogień z wodą! Co prawda, w tym wypadku ogień kosi wodę.

A kto mu zabroni ? Jeżeli lubi mieszać gatunki, to czemu nie. Ja słucham w zasadzie black metal, ale nie przeszkadza mi to w tym żeby czasami posłuchać sobie viking metalu, death metalu czy gothic metalu. Pozostałe słuchane przeze mnie gatunki nie są na równi z BM, ale czasem potrzebuję odskoczni. Jak komuś nie przeszkadza słuchanie na przemian black, death i slipknot to proszę - choć to faktycznie dziwne zestawienie, no ale Czesiek Niemen śpiewał że faktycznie "dziwny jest ten świat" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:19, paweusz napisał:

no ale Czesiek Niemen
śpiewał że faktycznie "dziwny jest ten świat" ;)

No właśnie Niemena lubię czasami wpleść między ten ogólny mord z moich głośników. Ale na dobrą sprawę, to dla mnie na równi są death i black. Chociaż ostanio... Jakby black dominował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:24, zbysheck napisał:

A słyszał już ktoś wieści na temat supportu Maidenów w Polsce?


Teraz nie wiem kto będzie, ale ostatnio jak byli we Wrocałwi do chyba Kati Edguy suportowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:36, Azreix napisał:

No właśnie Niemena lubię czasami wpleść między ten ogólny mord z moich głośników. Ale
na dobrą sprawę, to dla mnie na równi są death i black. Chociaż ostanio... Jakby black
dominował.


No co do death i black to samo...tyle że akurat teraz przeważa death (szczególnie Entombed i Dismember mnie teraz uwziął). A co do Cavalerów, to cośtam słyszałem, ale wziąłem to za ploty. W jakimś amoku byłem chyba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:09, squeglee napisał:

Znaczy łączysz ogień z wodą! Co prawda, w tym wypadku ogień kosi wodę.


No bez dwóch zdań ;] Ale mimo wszystko Slipknot trzyma klase dobrego metalowego zespołu mainstreamowego. Jaki rym ! Hiehie ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:23, squeglee napisał:

> ja już nie moge z tą Metallicą. Ile tego można słuchać? Metaliica-Metallica-Metallica-Metallica....

> jakby nie bylo czego innego a nie jest oczywiście Slipknot a potem Slipknot-Slipknot-Slipknot-Metallica-Metallica...

> kurde ludzie nudne to sie robi
No, nareszcie z czymś się z Tobą zgadzam. Dodałbym jeszcze "Ile można się jarać Iron
Maiden" (a w zasadzie JAK można się tym jarać).


Ja tam Metallici mogę słuchać bez przerwy. A co do Iron Maiden to póki co się nie wypowiem, bo nie słuchałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:41, Antykreator napisał:

> A słyszał już ktoś wieści na temat supportu Maidenów w Polsce?

Teraz nie wiem kto będzie, ale ostatnio jak byli we Wrocałwi do chyba Kati Edguy suportowali...


Przy czym niestety koncert przesunięto na inny termin z powodu choroby B. Dickinsona i Edguy w tym drugim teriminie już się nie mógł pojawić. A cholera właśnie przede wszystkim Edguy''a chciałem zobaczyć... No i do dzisiaj się Edguy nie pojawił w Polsce...

Ps. Ale koncert i tak był świetny. Kat nakręcił materiał do Somewhere in Poland a Maideni tradycyjnie byli najlepsi;) Chociaż sama płyta, którą promowali (DotD) była raczej średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:03, Leslaw555 napisał:

No co do death i black to samo...tyle że akurat teraz przeważa death (szczególnie Entombed
i Dismember mnie teraz uwziął).

A oprócz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 21:14, Drakkainen666 napisał:

A własnie możecie mi prosze powiedzieć jaka jest różnica miedzy metalem Black a Death
- w jaki sposob rozróżnia sie te dwa gatunki?

Hehe... Black jest surowszy (IMO prosty, ale niech już będzie), szybszy, perkusja zasuwa brutalnie i nieprzerwanie, w dodatku growl przechodzi w coś między sykiem/skrzekiem, treści oscylują wokół satanizmu. Masz różnicę: black: http://youtube.com/watch?v=yVlcVpDaSJc death: http://youtube.com/watch?v=F8D3ML9t2DM. Czuć, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować