Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 21:55, squeglee napisał:

http://youtube.com/watch?v=iUkgUaKD188 Tu macie dobry metal i nie wyjeżdżajcie z Kornem
i Slipknotem, błagam. Prawdziwy metalhead raczej by skonał niż przyszył sobie naszywkę
tego zespołu.


Dobrze prawi, polać mu. Grave kopie rzyć ;]

@Vesania666: Bo widzisz, szanujący się metalhead powinien słuchać ciut ciut ambitniejszej muzy niż slipgniot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy znowu to samo...
Znów, komercha ZŁO!! (mimo, że połowa tu osób nie rozumie dobrze tego pojęcia)...
I znów trumetale i trumetalowa muzyka, obrażająca i najeżdżająca na kapele "rozrywkowe". Nie nudzi się wam to? Osobiście nie lubię twórczości korna i slipknota, ale co ci goście wam takiego zrobili, ze na każdym kroku się z nich szydzi? Chłopaki znaleźli swój sposób na zarabianie pieniędzy i grają taką muzykę jaką grają. Nie każdy musi lubić super trumetal -_-'' Ale, żeby od razu wyśmiewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 22:43, M1k3 napisał:

@Vesania666: Bo widzisz, szanujący się metalhead powinien słuchać ciut ciut ambitniejszej
muzy niż slipgniot


niby racja, ale taki prawdziwy metalowiec słucha tych zespołów które mu się podobają, bo ja zaczynałem od zespołów tj. Korn, Slipknot i nie wstydze się tego, że ich słuchałem i nadal słucham. bo z tego co widzę to "paru" gramowiczów utarło sobie schemat- Slipknot=kindermetal, pozer
Dimmu Borgir=nie słucham ich, bo to komercha

Mnie to szczerze wali czy komercha czy nie, ja doceniam zespoły za ich muzykę, a nie za to jaką kase trzepią za występy

każdy ma inny gust i nie każdy musi słuchać tych samych zespołów uważanych przez większość za najlepsze, mnie np. Iron Maiden nie podchodzi, nie wiem czym tak imponują wszystkich.

BTW: co sądzicie o Rage Against the Machine? wiem, że nie jest to metal, tylko rapcore, ale bardzo mi się spodobała ich muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie do Slipknota nic nie mam. Zespół jest spoko, mają interesujący image sceniczny, grają fajne piosenki(Duality, Wait and Bleed). To co mnie razi to to, że Slipknot jest puszczany na MTV, kanale na którym leci Rihanna, Britney, Gosia Andrzejewicz i reszta tego szajsu. A przez to zespół traci w moich oczach, bo nie przepadam za MTV, która jest stacją nastawioną na trzepanie kapuchy. A Dimmu Borgir robi najlepsze klipy na świecie :D Jak już miałbym się przyczepiać do jakiegoś zespołu, to byłby to Cradle of Filth. W ogóle nie trawie wokalisty, zespołu, ich muzyki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem raz dwa Davis/Korn i odrazu temat zsuną sie na gadke o komercji. Ludzie to jest Ameryka to są Stany zjednoczone wiadomo, że wszystko kręci sie wokół kasy, trudno tu sie nie dopatrzyć komercji przy jakimkolwiek zespole. Mało tego możecie nie lubić KoRna ale ludzie takie zespoły z czasem robią sie coraz bardziej popularne trudno żeby KoRn był zawsze tym pierwszym, prawdziwym takim jaki sie narodził. Pop jaki Pop?? Pop to Avril lavigne, KoRn zawsze miał swój styl i nigdy z niego nie schodził, sami stworzyli swój gatunek na którym inni sie potem wzorowali tym gatunkiem jest nu-metal. Mimo wielu problemów i rozłamów zespół cały czas gra dzieki zawziętości davisa który kocha to co robi. Ja osobiście byłem wielkim fanem KoRna kiedyś tak samo byłem fanem SOAD-u, Slipknota czy Linkin Park ale od tego sie zaczyna w młodym wieku potem kiedy człowiek dojrzewa zaczyna doszukiwać sie prawdziwej muzyki, prawdziwego metalu i czegoś co jest mniej znane. Jezeli dziecaki obnoszą sie koszulkami, naszywkami czy czym tam jeszcze.. np. Slipknota, Systemu to niech sobie tak robią ale po pewnym czasie odnajdą prawdziwe hardcore brzmienia nie zaliczające sie do "kindermetalu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


człowieku daj spokój MTV jest także nastawione i na taką muzyke, słyszałem ze jest jakieś MTVrock czy coś takiego nawet odbiera je polska. Kanał o jakim mówisz to może być VIVA. Kanały muzyczne puszaczają utowry które są obecnie na topie fakt dominuje pop, rap, techno zygać tym wszystkim już można ale takie czasy nastały dla telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi mówić, ale słuchający Slipknota to w 90 % przypadków kindermetalheadzi. Znam takiego typka, co się zwie fanem metalu, a jara się Slipknotem i Disturbed (!?), inny mój znajomy do tego trv poczetu dorzuca Nightwish i Korna -_-''. Oczywiście nikt nie słyszał o Dismember.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: Osobiście do takiego Korna, Slipknota czy innych cudów nic nie mam. Niech sobie będą grają, bo na taką muzykę też są odbiorcy. Ale litości... Jak widzę dzieci słuchające ww. zespołów + tego typu kapele i oni mi się tytułają metalowcami... To tylko to mi jakoś nie pasuje.
http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/news/tasmy-lodem-skute,1069788,47
Niektórzy będą ironizować, ale dla mnie Darkthrone to jest kult i fenomen. I ów box muszę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 12:31, Azreix napisał:

Ja powiem tak: Osobiście do takiego Korna, Slipknota czy innych cudów nic nie mam. Niech
sobie będą grają, bo na taką muzykę też są odbiorcy. Ale litości... Jak widzę dzieci
słuchające ww. zespołów + tego typu kapele i oni mi się tytułają metalowcami... To tylko
to mi jakoś nie pasuje.
http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/news/tasmy-lodem-skute,1069788,47
Niektórzy będą ironizować, ale dla mnie Darkthrone to jest kult i fenomen. I ów box muszę
mieć.



nie no zgadzam się, ja osobiście korn za ciemnotę uważam, a jak słyszę choćby kazika czy behemotha to mnie cofa :P osobiście słucham metallici nirvany i tym podobnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2008 o 13:31, bobbi legitka napisał:

nie no zgadzam się, ja osobiście korn za ciemnotę uważam, a jak słyszę choćby kazika
czy behemotha to mnie cofa :P osobiście słucham metallici nirvany i tym podobnych...

Kazika czy Behemotha... Nie no, faktycznie jedna rodzina. A Metallica z Nirvaną to też takie podobne, że hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już nie moge z tą Metallicą. Ile tego można słuchać? Metaliica-Metallica-Metallica-Metallica.... jakby nie bylo czego innego a nie jest oczywiście Slipknot a potem Slipknot-Slipknot-Slipknot-Metallica-Metallica... kurde ludzie nudne to sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:20, Drakkainen666 napisał:

ja już nie moge z tą Metallicą. Ile tego można słuchać? Metaliica-Metallica-Metallica-Metallica....
jakby nie bylo czego innego a nie jest oczywiście Slipknot a potem Slipknot-Slipknot-Slipknot-Metallica-Metallica...
kurde ludzie nudne to sie robi

No, nareszcie z czymś się z Tobą zgadzam. Dodałbym jeszcze "Ile można się jarać Iron Maiden" (a w zasadzie JAK można się tym jarać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2008 o 14:23, squeglee napisał:

No, nareszcie z czymś się z Tobą zgadzam. Dodałbym jeszcze "Ile można się jarać Iron
Maiden" (a w zasadzie JAK można się tym jarać).


ja bym jeszcze dodał System of a down i sex pistols..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:23, squeglee napisał:

> ja już nie moge z tą Metallicą. Ile tego można słuchać? Metaliica-Metallica-Metallica-Metallica....

> jakby nie bylo czego innego a nie jest oczywiście Slipknot a potem Slipknot-Slipknot-Slipknot-Metallica-Metallica...

> kurde ludzie nudne to sie robi
No, nareszcie z czymś się z Tobą zgadzam. Dodałbym jeszcze "Ile można się jarać Iron
Maiden" (a w zasadzie JAK można się tym jarać).


no widzisz można się jarać IM, tak samo jak Slipknotem i SOAD''em, bo z tego co widzę to ty dzielisz zespoły na "fajne" i "nie fajne" dla wszystkich, powinieneś mówić za siebie, nie za wszystkich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:20, Drakkainen666 napisał:

ja już nie moge z tą Metallicą. Ile tego można słuchać? Metaliica-Metallica-Metallica-Metallica....
jakby nie bylo czego innego a nie jest oczywiście Slipknot a potem Slipknot-Slipknot-Slipknot-Metallica-Metallica...
kurde ludzie nudne to sie robi


Zapomniałeś dodać do tej gromadki jeszcze SOADA, który jest podobny do Slipknota, jeśli chodzi o sprawy nie związane z muzyką. :) Więc wychodzi Metallica>>Slipknot>>SOAD i tak w kółko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 12:15, squeglee napisał:

Przykro mi mówić, ale słuchający Slipknota to w 90 % przypadków kindermetalheadzi


No to już znasz jedną osobę z tych 10 %, mnie ;] Uwielbiam swedish death''a, black i...Slipknot-a ;]


>Znam takiego typka, co się zwie fanem metalu, a jara się Slipknotem i Disturbed (!?), inny

Dnia 05.03.2008 o 12:15, squeglee napisał:

mój znajomy do tego trv poczetu dorzuca Nightwish i Korna -_-''. Oczywiście nikt nie
słyszał o Dismember.


No to są znawcy dopiero ;] Nie ma co ;] Hiehie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować