Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2008 o 21:47, dobrakos napisał:

Dave znany jest z tego ze ma trudny charakter, a skoro mowi ze Megadeth to on, to wie
co mowi. Jak spojrzysz na historie zespolu to stwierdzisz ze poza Mustainem to tak naprawde
tylko Ellefson i Friedman mieli znaczacy wplyw na ksztalt Megadeth. Nie mowie, ze inni
muzycy, ktorzy sie przewineli czy przewijaja sie przez sklad sa slabi, bo nie sa, ale
do przebicia sie w zespole, ktory od 25 lat tworzy jednak bardzo utalentowany facet jest
cholernie ciezko...


Nie wiem co o tym sądzić... Wiesz właściwie to jest zespół, jedna całość, owszem powinien być w nim jakiś lider ale bez przesady, żeby inni nic powiedzieć nie mogli? Tak sobie przypomniałem Muńka Staszczyka jak był w mojej szkole (niestety 4l.o. w czewie:( ) ktoś zadał takie pytanie: "do czlonków zespołu: Jak to jest pracować z taka gwiazdą jak Muniek? Czy nie jest to dla was krępujące". Muniek odpowiedział tak jak napisałem, że są zespołem itp inni się do tego dołączyli, dodając "Nigdy w życiu nie słyszeliśmy głupszego pytania". Wracając do Mega gdzieś tam był jeszcze mniej więcej takie zdanie: "Jetem innym człowiekiem ale jeśli ktoś mnie wkurzy dawny Dave ciągle we mnie jest i może nagle wrócić". Fakt Dave jest wg mnie czołowym gitarzystą na świecie, ale Glean też był niczego sobie, a w dodatku "nadawał duszę" temu zespołowi. W sumie jeszcze nie widziałem nowego gitarzysty, ale słyszałem, że jest niezły.

>Co do Mety, nie wiem czy on ma pretensje za to ze go wyrzucili, skoro

Dnia 21.03.2008 o 21:47, dobrakos napisał:

wielokrotnie stwierdzil, ze w sumie dobrze sie stalo.


Na filmie Some kind of monster mówił, że chciałby wrócić i ma pretensje, bo ludzie go nie lubią przez to, że wyleciał. Ja też uważam, że dobrze się stało bo tak mamy w Mecie zaje..... Kirka, a Dave stworzył super zespół w moim rankingu zaraz po Metallice;]

>Obiektywnie rzecz biorac w Metallice

Dnia 21.03.2008 o 21:47, dobrakos napisał:

nie bylo miejsca na jeszcze jednego lidera, wiec jego odejscie bylo nieuniknione. Mysle
ze on po prostu Larsa i Jamesa nie lubi za to ze dali mu kopa w trudnym dla niego momencie,
i wcale mu sie nie dziwie.


Też tak sądzę, bo już na tym filmie SKOM ukazany został konflikt między Larsem, a Jamesem gdyby tam jeszcze doszedł Dave to już pewnie dawno byłby po zespole. Dziwi mnie tylko Kirk, który w sumie mało miał do gadania ( w sensie nie wtrącał się do ich gadki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:51, Azreix napisał:

Nie wiem co mi się stało, ale takich rzeczy zacząłem dzisiaj słuchać. xD
http://www.youtube.com/watch?v=2aaxXFIo9jg


A co w tym takiego złego? xD Babeczka ma ładny głos, chociaż mógłby być troszkę wyższy. A instrumentalnie też nieźle. Chociaż... wolę symfoniczny black xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny METALCAMP(3 lipca 2008) w Słoweni wystapią:
Ministry, Behemoth, Celtic Frost, Wintersun, Rage, Brainstorm, Kataklysm, Heaven Shall Burn, Tankard, Skyforger

Ktoś sie wybiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 20:26, Drakkainen666 napisał:

Tegoroczny METALCAMP(3 lipca 2008) w Słoweni wystapią:
Ministry, Behemoth, Celtic Frost, Wintersun, Rage, Brainstorm, Kataklysm, Heaven Shall
Burn, Tankard, Skyforger

Ktoś sie wybiera??


No niezła obsada. Szczególnie chyba Ministry, Behemoth, Celtic Frost i Kataklysm ;] Pomyśle nad pojawieniem się, narazie mam na głowie 25-lecie Vadera ;] Działam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 20:26, Drakkainen666 napisał:

Tegoroczny METALCAMP(3 lipca 2008) w Słoweni wystapią:
Ministry, Behemoth, Celtic Frost, Wintersun, Rage, Brainstorm, Kataklysm, Heaven Shall
Burn, Tankard, Skyforger

Ktoś sie wybiera??



IMO po za CF nic ciekawego.

Dużo ciekawiej zapowiada się tegoroczny czeski Brutal Assault - Mayhem, Carcass [!!!!!], Six Feet Under, Entombed, Paradise Lost, Septic Flesh, Cephalic Carnage, Primordial + MASA innych zespołów (w sumie 70, jak na razie - z tych bardziej znanych -wymieniono min. jeszcze: Cradle of Filth, Behemoth, Kataklysm, Exodus, Agnostic Front..... ). Trzy dni wypas festiwalu (imho lepszy niż Wacken) za śmieszne 1200 Kc :D

Bilet już zamówiony 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:20, Ivo kudlaty napisał:

> Tegoroczny METALCAMP(3 lipca 2008) w Słoweni wystapią:
> Ministry, Behemoth, Celtic Frost, Wintersun, Rage, Brainstorm, Kataklysm, Heaven
Shall
> Burn, Tankard, Skyforger
>
> Ktoś sie wybiera??


IMO po za CF nic ciekawego.

Dużo ciekawiej zapowiada się tegoroczny czeski Brutal Assault - Mayhem, Carcass [!!!!!],
Six Feet Under, Entombed, Paradise Lost, Septic Flesh, Cephalic Carnage, Primordial +
MASA innych zespołów (w sumie 70, jak na razie - z tych bardziej znanych -wymieniono
min. jeszcze: Cradle of Filth, Behemoth, Kataklysm, Exodus, Agnostic Front..... ). Trzy
dni wypas festiwalu (imho lepszy niż Wacken) za śmieszne 1200 Kc :D

Bilet już zamówiony 8)


Dla kogo śmieszny ten śmieszny.Ja bym wolał wybrać się na wacken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2008 o 21:20, Ivo kudlaty napisał:

Dużo ciekawiej zapowiada się tegoroczny czeski Brutal Assault (...)

Rany... Trzymajcie mnie. Tylko na samo Carcass to warto dom zastawić. Ty, a ile to będzie na nasze 1200 Kc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A.....nie mam więcej pytań. Entek! Carcass! Paradaje...
Niech no tylko się dowiem kiedy i gdzie dokładnie.
Jeśli tylko wysypię coś jeszcze z konta to pojadę.
W przeciwnym razie zostanie mi tylko wpatrywanie się z okna na południe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2008 o 22:07, hammerfall87 napisał:

Dla kogo śmieszny ten śmieszny.Ja bym wolał wybrać się na wacken.


True, wolałbym Wacken czy ten Metal Camp, a najbardziej bym chciał jechać na Paganfest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 23:11, GungravePL napisał:

A.....nie mam więcej pytań. Entek! Carcass! Paradaje...
Niech no tylko się dowiem kiedy i gdzie dokładnie.
Jeśli tylko wysypię coś jeszcze z konta to pojadę.
W przeciwnym razie zostanie mi tylko wpatrywanie się z okna na południe...;)


14-16.08.2008
Jaroměř, Czechy

Bilety w przedsprzedaży - 1000 kc (~130 zł)
W dniu festiwalu - 1200 kc (~160zł)

70 kapel, 2 sceny, 3 dni :D

Polecam stronę: http://zabrze.net.pl/~s13_mynarek/ba/ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, żem czeskim Brutal Assaultu nie słyszałem chociaż w sumie żadna mi wesoła wiadomość bo i tak nie mam żadnych powodów aby tam jechać. Mało, że jestem w tyle z kasą, jeszcze wiekszy problem miałbym z dojazdem w sęsie, że w tym roku nie miałbym z kim tam jechać. Ostatnią chyba najistotniejszą rzeczą jest to że żadnego z zespołów z tych które wymieniłeś poprostu nie słucham a tym którego zaznaczyłeś jako [!!!!] nawet nigdy nie słyszałem.

Gdzie była mowa..(gdzie nie wiem chyba kumpel mi powiedział) o tym, że Slayer ma grac na którymś z festivali okazuje sie, że ani na tym w sloveni ani w tym w czechach wiec nie wiem ostatecznie czy naprawde w ogóle grają ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje jest to BRUTAL Assault, więc nie dziwie się, że nic z tych zespołów nie przypadło Ci do gustu...

A co do tego, że nigdy nawet nie słyszałeś o Carcass, to na Twoim miejscu bym się nawet nie przyznawał, bo to jedna z najbardziej kultowych i legendarnych kapel metalowych... A takie należy znać choćby z nazwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:02, Ivo kudlaty napisał:

Jak sama nazwa wskazuje jest to BRUTAL Assault, więc nie dziwie się, że nic z
tych zespołów nie przypadło Ci do gustu...

A co do tego, że nigdy nawet nie słyszałeś o Carcass, to na Twoim miejscu bym się nawet
nie przyznawał, bo to jedna z najbardziej kultowych i legendarnych kapel metalowych...
A takie należy znać choćby z nazwy...


Ehm dla niego może to nie jest super kultowa kapela,jakby ciebie zapytać od daną kapele i byś nie wiedział to mozna by to samo o tobie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to czegoś nie rozumiem. Kiedyś wszyscy metalowcy, punki to była jedna wielka rodzina. A teraz porobiło się tyle że tak powiem subkultur w subkulturze: death, black, grind, trash, power, heavy itd, wszyscy boczą się na siebie. PRZECIEŻ WSZYSCY KOCHAMY EKSTREMALNĄ MUZYKĘ, jedni intensywniejszą inni lżejszą ale nadal jest to METAL. Nie dajmy się zwariować. Ja np. uwielbiam death metal ale lubie posłuchać i innych kapel z innych nurtów METALU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:44, super ots napisał:

A ja to czegoś nie rozumiem. Kiedyś wszyscy metalowcy, punki to była jedna wielka rodzina.
A teraz porobiło się tyle że tak powiem subkultur w subkulturze: death, black, grind,
trash, power, heavy itd, wszyscy boczą się na siebie. PRZECIEŻ WSZYSCY KOCHAMY EKSTREMALNĄ
MUZYKĘ, jedni intensywniejszą inni lżejszą ale nadal jest to METAL. Nie dajmy się zwariować.
Ja np. uwielbiam death metal ale lubie posłuchać i innych kapel z innych nurtów METALU.


punki ? nie bede pisal jakiem mam o nich zdanie, bo mnie zbanuja, wiec brataj sie z kim tam chcesz ale rob to w swoim imieniu a nie w imieniu wszystkich. Prawda wszyscy kochamy ekstremalna muze tylko ze kazdy inna, a ja nie lubie death i kazda plytka to tortura, ale lubie posluchac black/power/heavy/pagan/ambinet takie puste "braterskie" gadanie mozesz sobie darowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:02, Ivo kudlaty napisał:

A co do tego, że nigdy nawet nie słyszałeś o Carcass, to na Twoim miejscu bym się nawet
nie przyznawał, bo to jedna z najbardziej kultowych i legendarnych kapel metalowych...
A takie należy znać choćby z nazwy...


z biegu wymieniam z 10 kapelek o ktorych nie masz pojecia dodaje do tego zwrot "ze sa kultowe (bo dla mnie i mojego otoczenia sa)" i co ? Ja slyszalem Carcassa i mnie nie zachwycił, "do kultowego" w mojej opinii to mu duzo brakuje. Wiec z ocenianiem gustow innych ograniczaj sie.

imo wacken lepsze niz brutal assault, szczegolnie 3 Inches of Blood i Van Canto mnie interesuja bo swietne kapelki, reszta mniej wiecej klasyczna, ale wieksze gwiazdy tez beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować