Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Nie odpowiadajcie na takie posty panowie! chcecie sie przez to dowartościować jakoś czy co? dajcie spokój i może lepiek skomentujcie mój poprzedni post a nie takie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 14:12, StachuTBG SP3 napisał:

> Bez urazy ale metal jest już nie modny i jak wydzeranie się do mikrofonu cię rajcuje
to spoko


podążanie za modą to dopiero głupota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 14:12, StachuTBG SP3 napisał:

Bez urazy ale metal jest już nie modny i jak wydzeranie się do mikrofonu cię rajcuje
to spoko

Teraz dowaliłeś. Jeżeli słuchasz muzyki tylko po to, bo jest na topie to ci szczerze współczuje. Może mam przestać słuchać metalu, i zacząć słuchać "Jesteś szalona" bo jest na topie ? Ja metalu słucham, i nie mam zamiaru przestać, nawet jak by był zakazany karą śmierci :P

Harvenar
Zgadzam się z tobą w 100%. Na koncerty metalowe przyjeżdża na prawdę sporo osób, sam staram się uczestniczyć w większość koncertów w mojej okolicy, ale nie jest ich zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 08:47, deuser napisał:

> > Bez urazy ale metal jest już nie modny i jak wydzeranie się do mikrofonu cię
rajcuje
> to spoko


No to kurczę ja już dawno "trendy" nie jestem ;) Szczególnie od kiedy w kółko słucham Cavaleras Conspiracy oraz Nailbomb :) Chociaż przyznam szczerze, że dobrym rockiem też nie pogardzę (np. Queens of the Stone Age).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\> Bez urazy ale metal jest już nie modny
Ta, słuchaj tego, co akurat modne, nie tego, co ci się podoba. Brawo!
< i jak wydzeranie się do mikrofonu cię rajcuje
Wydzieraj się do mikrofonu i to nagraj, zobaczymy co wyjdzie. Pojęcie ''growl'' znane? Pozdrawiam fana mainstreamu,
Squeglee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 00:33, Drakkainen666 napisał:

Nie odpowiadajcie na takie posty panowie! chcecie sie przez to dowartościować jakoś czy
co? dajcie spokój i może lepiek skomentujcie mój poprzedni post a nie takie brednie.

haha, odwracanie uwagi od kogos i zwracanie na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.03.2008 o 09:52, Mateusz Kandefer napisał:

Cavaleras Conspiracy oraz Nailbomb :)


jakim cudem możesz słuchać w kółko Cavalera Cosnpiracy jeżeli ich pierwsza płyta nie miała jeszcze premiery??(no w sumie z 3 dni zostały :P) możesz mi powiedzieć jakie to kawałki słuchasz tak w "kółko"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 15:58, Drakkainen666 napisał:



> Cavaleras Conspiracy oraz Nailbomb :)

jakim cudem możesz słuchać w kółko Cavalera Cosnpiracy jeżeli ich pierwsza płyta nie
miała jeszcze premiery??(no w sumie z 3 dni zostały :P) możesz mi powiedzieć jakie to
kawałki słuchasz tak w "kółko"??


youtube.com - czytałem, że ma być teledysk, wpisałem "cavaleras conspiracy" i wyskoczyło full linków, a wśród nich wszystkie utwory z albumu. jakie kawałki? nie jestem wybredny - wszystkie po kolei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 15:58, Drakkainen666 napisał:

jakim cudem możesz słuchać w kółko Cavalera Cosnpiracy jeżeli ich pierwsza płyta nie
miała jeszcze premiery??(no w sumie z 3 dni zostały :P) możesz mi powiedzieć jakie to
kawałki słuchasz tak w "kółko"??


No jeżeli nie wymyśli sobie sensownej wymówki to ten gość dobrze się wkopał ;] Apropo LP Cavalera Conspiracy, podobno bardzo dobry, aczkolwiek nie rewolucyjny jak choćby Roots czy Chaos A.D

PS: Wróciłem !! Haha :P;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:46, THE WITCHER1990 napisał:

Witam. Czy nie wiecie czemu Dave wyrzucił z Megadeth Gleana? Przecież był zajefajnym
gitarzystą! Ostatnio w jakimś czasopiśmie (chyba Guitar pro) przeczytałem artykuł o Megadeth,
w którym Dave powiedział: "ten zespół to ja" i tak sobie pomyślałem, że skoro wyrzuca
członków zespołu zależnie od humoru to czemu do tej pory ma pretensje do Metki, że jego
wykopali? No chyba, że jest inny powód dla którego go wyrzucił?

Dave znany jest z tego ze ma trudny charakter, a skoro mowi ze Megadeth to on, to wie co mowi. Jak spojrzysz na historie zespolu to stwierdzisz ze poza Mustainem to tak naprawde tylko Ellefson i Friedman mieli znaczacy wplyw na ksztalt Megadeth. Nie mowie, ze inni muzycy, ktorzy sie przewineli czy przewijaja sie przez sklad sa slabi, bo nie sa, ale do przebicia sie w zespole, ktory od 25 lat tworzy jednak bardzo utalentowany facet jest cholernie ciezko...Co do Mety, nie wiem czy on ma pretensje za to ze go wyrzucili, skoro wielokrotnie stwierdzil, ze w sumie dobrze sie stalo. Obiektywnie rzecz biorac w Metallice nie bylo miejsca na jeszcze jednego lidera, wiec jego odejscie bylo nieuniknione. Mysle ze on po prostu Larsa i Jamesa nie lubi za to ze dali mu kopa w trudnym dla niego momencie, i wcale mu sie nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:26, kabak5 napisał:

Ja uwielbiam Iron Maiden i trochę mniej Mettalice.


oh! cóż za oryginalnośc xD mało tegoż Metallice a nie mettalice chociaż tez mi sie zdarzało takie przejęzyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:46, THE WITCHER1990 napisał:

Witam. Czy nie wiecie czemu Dave wyrzucił z Megadeth Gleana? Przecież był zajefajnym
gitarzystą! Ostatnio w jakimś czasopiśmie (chyba Guitar pro) przeczytałem artykuł o Megadeth,
w którym Dave powiedział: "ten zespół to ja" i tak sobie pomyślałem, że skoro wyrzuca
członków zespołu zależnie od humoru to czemu do tej pory ma pretensje do Metki, że jego
wykopali? No chyba, że jest inny powód dla którego go wyrzucił?


jeśli ja dobrze pamiętam to miało związek z narkotykami i alkoholem. Dave sam sie kiedyś był ostrym alkoholikiem przez to też wyleciał z Metallici. Jeszcze był pewien perkusista w Megadeth który aby zarobić na kupno narkotyków sprzedawał poszczególne elementy swojej perkusji przez co Dave też go wykopał^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 23:18, Drakkainen666 napisał:

jeśli ja dobrze pamiętam to miało związek z narkotykami i alkoholem. Dave sam sie kiedyś
był ostrym alkoholikiem przez to też wyleciał z Metallici.


Zgadza się.

Dnia 21.03.2008 o 23:18, Drakkainen666 napisał:

Jeszcze był pewien perkusista
w Megadeth który aby zarobić na kupno narkotyków sprzedawał poszczególne elementy swojej
perkusji przez co Dave też go wykopał^^


Jeśli sie nie mylę, to był Gar Samuelson.

Dave ma racje mówiąc "ten zespół, to ja". Megadeth to Mustaine. Reszta zespołu zmieniała się co album lub dwa. Oprócz basisty, który był aż do dwuletniej przerwy (2002 - 2004) i rozpadu zespołu. Nazywał się David Ellefson bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 01:59, Feno napisał:

> jeśli ja dobrze pamiętam to miało związek z narkotykami i alkoholem. Dave sam sie
kiedyś
> był ostrym alkoholikiem przez to też wyleciał z Metallici.

Zgadza się.

> Jeszcze był pewien perkusista
> w Megadeth który aby zarobić na kupno narkotyków sprzedawał poszczególne elementy
swojej
> perkusji przez co Dave też go wykopał^^

Jeśli sie nie mylę, to był Gar Samuelson.

Dave ma racje mówiąc "ten zespół, to ja". Megadeth to Mustaine. Reszta zespołu zmieniała
się co album lub dwa. Oprócz basisty, który był aż do dwuletniej przerwy (2002 - 2004)
i rozpadu zespołu. Nazywał się David Ellefson bodajże.
Najdłużej wytrzymali z Mustainem basista David Elleson 1983-2002,Marty Friedman 1989-2000,Nick Menza 1989-1998.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować