Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Redakcja gram.pl – Książka Życzeń i Zażaleń

401 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 20:10, Skarmory napisał:

ja bardzo bym chciał żeby grę chociaż w 25 % i przesyłkę można było pokryć w wPLN

A czytałeś podpięte posty?
"NIM NAPISZESZ…
…zastanów się, co oznacza redakcja gram.pl - to osoby odpowiedzialne JEDYNIE za publikację tekstów na tym portalu. Publicyści.
Z tego wynika jasny wniosek: zażalenia mogą dotyczyć tekstów publikowanych przez redakcję i niczego więcej. Życzenia tak samo. Spojrzyj na naszą pracę jak na pismo - odpowiadamy jedynie za to, co publikujemy. Obce są nam kulisy przesunięcia premier, tajniki funkcjonowania forum i zmiany na stanowiskach w rządzie RP."


http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 13:16, Sephirath napisał:

Życzenie do gram.pl - co Wy na to, żeby każdy mógł pisać newsa na stronę (jak na Digart.pl),
modzi by tylko zatwierdzali? Znacząco by to podwyższyło wskaźnik świeżości artykułów ;D

Mimo wszystkich potencjalnych zalet: nie.
Wolimy dobrać dedykowanych fachowców, zamiast dawać dostęp do panelu połowie świata :D

Przy okazji: mamy już stosik zgłoszeń do newsroomu. Jutro zacznę selekcję, więc kto nie zdążył nadesłać, niech się pospieszy, daję Wam czas do południa w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie bardzo wiem gdzie o to pytać aby otrzymać odpowiedź od osób za to odpowiedzialnych, więc zapytam tutaj:

Premiera dodatku Hammer of Fate do HeroesV zaplanowana jest na 24 listopada. Czy będzie możliwość zamówienia go w sklepie gram.pl przed tą datą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 01:41, de99ial napisał:

Tak szczerze to nie bardzo wiem gdzie o to pytać aby otrzymać odpowiedź od osób za to odpowiedzialnych,
więc zapytam tutaj:

Premiera dodatku Hammer of Fate do HeroesV zaplanowana jest na 24 listopada. Czy będzie możliwość
zamówienia go w sklepie gram.pl przed tą datą?

Rozumiem, że wysłałeś też zapytania do CD-Action, Newsweeka i Gazety Wyborczej? Mają takie same możliwości odpowiedzi jak my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 06:59, Lucas the Great napisał:

> Tak szczerze to nie bardzo wiem gdzie o to pytać aby otrzymać odpowiedź od osób za to
odpowiedzialnych,
> więc zapytam tutaj:
>
> Premiera dodatku Hammer of Fate do HeroesV zaplanowana jest na 24 listopada. Czy będzie
możliwość
> zamówienia go w sklepie gram.pl przed tą datą?
Rozumiem, że wysłałeś też zapytania do CD-Action, Newsweeka i Gazety Wyborczej? Mają takie
same możliwości odpowiedzi jak my...



Do Newsweeka oczywiście nie, bo pismo ma z grami niewiele wspólnego. To samo z Gazetą Wybiurczą. A do Was je skierowałem ponieważ, jakby nie patrzeć, to serwis gram z Cdprojekt, a Cdprojekt to wydawca polskiej edycji.

Chyba, że o czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 09:57, de99ial napisał:

Chyba, że o czymś nie wiem?

Owszem. Nie wiesz.
Nie wiesz, że należy czytać posty podpięte na początku strony. A gdybyś je czytał, to przeczytałbyś m.in. że:
"Temat służy ocenie pracy redakcji, a więc tak jakbyście oceniali czasopismo z założeniem że newsy = artykuły (treść, forma, tematyka, obrazki, czas publikacji).
To nie jest wątek pomocy technicznej dla serwisu gram!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 11:20, Adamido napisał:

A ja mam prośbę.Przywróccie rozmowy na koniec tygodnia ;p

Pokop w śmietniku, który z naszego tematu zrobili "szybkoręcy", którzy piszą nim sprawdzą czego dotyczy temat - znajdziesz i moje i Tuddrussela i Domka wypowiedzi w sprawie Rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2006 o 13:31, Lucas the Great napisał:

Pokop w śmietniku, który z naszego tematu zrobili "szybkoręcy",

A jas już chciałem Ci pogratulować stalowych nerwów i cierpliwości. A tu widzę, że jednak troszkę Cię to wnerwia. Chyba trudne jest dla osoby, która żyje z pisania przekonać się, że ten wtórny analfabetyzm jdnak dominuje. Może by tak zrobić mały kurs czytania ze zrozumieniem? Ja wiem, że graczowi i użytkownikowi Windowsa nie jest potrzebna umiejętnść czytania ze zrozumieniem, ale by się przydało, nie istnieją w końcu tylko gry i MS Bob, sorki Windows Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TA pomoc techniczna to po prostu żart. Za jej pomocą niczego nie załatwisz a tym bardziej drogą mailową.
A chodzi tylko o zmianę adresu w zamówieniu Podałem numer zamówienia i adres na jaki ma być zmieniony.
Kiedyś małem problem z jedna grą to odpowiedzi nie otrzymałem do tej pory a minęło chyba z pół roku.
To poważna skaza na wizerunku firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do Panow z Gram.Pl nie nadaje sie ono do pomocy technicznej, a i nowego tematu nie chce zakladac, a tez nie mam pewnosci czy pasuje ono tutaj :). Od dawna chcialem zapytac ze jak to jest ze ktos moze dostac Ban na swoje konto tutaj? Poniewaz jest to troche nie na miejscu, poniewaz ktos zamawiajac gry tutaj liczy na wirtualne pieniadze i dostaje je a pozniej np za wybryk (kilka wybrykow) dostaje bana i traci w sumie to za co zaplacil czyli wp. Rozumiem degrad lub brak wstepu na forum, ale jakim prawem ktos moze utracic cos za co zaplacil bo wkoncu jest to jakis dodatek do danego zakupu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:17, Gosu napisał:

Mam takie pytanie do Panow z Gram.PL [...]


TiA - jestem pewien, że dostając bana nie tracisz swoich wpln''ów. To raz, a dwa:
Człowieku to nie jest temat do tego!!!! Równie dobrze możesz o to zapytać nie wiem swojego sąsiada i koleżankę dziewczyny Twojego brata szwagra - będzie nadawał(a) się do tego tak samo jak ten wątek. Jak czytam co tu niektórzy wypisują i jakie mają pytania to mi normalnie ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:08, sony ericsson napisał:

Może tutaj ktoś udzieli mi odpowiedzi na pytanie, bo w innych tematach to chyba sie nie dowiem.
A więc jeżeli anuluje zamówienie na produkt ze sklepu gram.pl to czy odzyskam wydame na to
Wpln?


To powiadasz, że w szkole czytać ze zrozumieniem nie uczyli? Proszę Cię grzecznie przewiń suwakiem po prawej stronkę forum całkiem do góry i przeczytaj pierwsze dwa posty. Z góry dziękuję za wykonanie mojej trudnej prośby. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 17:53, lord siwy napisał:

TA pomoc techniczna to po prostu żart. Za jej pomocą niczego nie załatwisz a tym bardziej drogą
mailową.
A chodzi tylko o zmianę adresu w zamówieniu Podałem numer zamówienia i adres na jaki ma być
zmieniony.
Kiedyś małem problem z jedna grą to odpowiedzi nie otrzymałem do tej pory a minęło chyba z
pół roku.
To poważna skaza na wizerunku firmy.

Nie mamy działu "listy od czytelników" więc nie rozumiem, po co nam o tym opowiadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako, ze NIE JEST to watek o TAKICH sprawach, a na Twoi koncie znajduja sie juz trzy upomnienia/notatki, tym samym otrzymujesz Degradacje -1. Pytania nie na temat w tym watku sa napietnowywane - regulamin ''wisi'' na kazdej stronie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:17, Gosu napisał:

Mam takie pytanie do Panow z Gram.Pl nie nadaje sie ono do pomocy technicznej

Jest za to kacik zdegradowanych czy watek o sklepie gram.pl. Szukanie nie jest czyms strasznym. Czasami warto to wykorzystac. Jako, ze jest to Twoje pierwsze przewinienie, otrzymujesz jedynie Ostrzezenie. Kolejne pytanie ''nie na temat'' tytaj sprawi, ze otrzymasz degradacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 09:59, Lucas the Great napisał:

Nie mamy działu "listy od czytelników" więc nie rozumiem, po co nam o tym opowiadasz...


Ale swoją drogą - moglibyście mieć takie Gramowe Action Redaction, pewnie jako tak wielki serwis dostajecie jakieś śmieszne maile czy cuś... Taki KiloGram tyle, że mailowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie zostałem dzisiaj zdenerwowany przez firmę masterlink. Mianowicie w ostatni czwartek około 16 złożyłem w gram.pl zamówienie. W poniedziałek miał być kurier ale go nie było a jak zadzwoniłem do firmy to powiedzieli że był! Umówiłem się na następny dzień. Czyli dzisiaj i znowu , czekam 2h i gówno! Dzwonię do masterlink a oni mówią że były jakieś problemy i za 10 min kurier będzie. Kurier za 10 min dzwoni i pyta gdzie jest ten adres (podaje mi błędny) i ja wtedy myślałem że wyjdę z siebie. Kurier jeździł po mokotowie z błędną ulicą a ja mieszkam na pradze płd. (Wawa) Mówi mi on szczerze że dzisiaj już w takim razie przesyłki nie dostanę. Ja mało nie roz*** telefonu i dzwonię znowu do masterlink a oni mi łaskawie mówią że przesyłka będzie (chyba że znowu ktoś się popisze analfabetyzmem w pracy) w CZWARTEK.

Ot! Zapewnienie serwisu gram.pl i samej firmy kurierskiej:
"Przesyłką kurierską - za pośrednictwem firmy kurierskiej MASTERLINK.Jest to najpewniejszy i najlepszy sposób, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie. Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania."
Wycieranie sobie twarzy gwarancją?? Otórz mówię wam wszystkim na tym forum : nie macie ŻADNEJ gwarancji że dostaniecie w terminie paczkę!
To jest jakaś kpina! W sumie tydzień czekania, godziny spędzone w domu czekając na kuriera który się nie pojawia... KPINA KPINA KPINA z klienta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować