Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Nie no po obejżeniu 6 minutowego trailera na http://www.gametrailers.com/ poprostu ... niewiem co mówić. Ta gra będzie GENIALNA, świetna muzyka {znowu robina przez Wiliamsa, i dobrze bardzo dobrze}, grafika szkoda gadać, gameplay napewno tez będzie śwetny. Mam tylko nadzieje że jak ma się włączony OctoCamo to nawed jak jesteśmy w bezruchu to niebędziemy na 100% niewidzoczni, przecież nawed tak to Snake jest widoczny a ludzie przchodzą na wyciągnięcie ręki od niego. Dobry tez patęt był ze statułą, ale to co było po statule to poprostu mi mowy odebrało... czy "stary sanke" to tylko zagranie Kojimy, a może to dzieje się przed wydażeniami jak był stary, tylko Kojima to wie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś nie wie jaki tytuł nosi ta piosenka co leci w tym trailerze z E3? z Tego 15minutowego...taka nastrojowa..jak on mówi że wszystko naokoło jest ID-tagged !? No i czy moze ktoś zna piosenkę z tego trailera..też taka na poczatku powolna taka..;) oraz piosenkę która leci na trailerze z Metal Gear Solid Portable Ops...z TGS 2006, bo leci tam taka z miłym głosikiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ja od poczatku wiedzialem, ze to stare prochno to jakas przykrywka :P Tak jak z 2 czescia, na wszystkich trailerach byl Solid Snake a potem gralismy jakis Raidenem czy innym dziadostwem :P Zreszta ja bym sie wcale nie zdziwil, jak to np. bylby Big Boss. W koncu lata gry sa jeszcze nie okreslone, technika mogla w tym swiecie pojsc tak do przodu ze go odtworzyli z DNA. Chcialbym, zeby byl on przeciwnkiem Solida. Moze nie glownym bossem, ale jakims pomniejszym :-) Choc z drugiej strony - jesli BB jest pomniejszy, to kto bedzie najwiekszym? :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 bedzie miała podtytuł guns of patriots? jak tak to widziałem fajny trailer na hyperze z miesiąc temu. A może mi ktoś powiedzieć jak wogóle Snake zaraził się Fox Die''em i czemu jeszcze nie umarł?(na końcu mgs Naomi nie mówi ile zostało Snake''owi czasu, mówi tylko: Live Snake.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 19:07, Harvenar napisał:

4 bedzie miała podtytuł guns of patriots? jak tak to widziałem fajny trailer na hyperze z miesiąc
temu. A może mi ktoś powiedzieć jak wogóle Snake zaraził się Fox Die''em i czemu jeszcze nie
umarł?(na końcu mgs Naomi nie mówi ile zostało Snake''owi czasu, mówi tylko: Live Snake.)


Snake Fox Die ma jeszcze od Czasów pierwszego MGSa...wszepiono mu go na wypadek gdyby akcja na Shadow Moses się nie powiodła.. ;) ale Snake jakoś się z nim uporał...i ciągle go ma a on go powoli wyniszcza.. a wszystkim fanom polecam zajrzeć na http://mgs.imro.pl/ tam są wszystkie przydatne wiadomości o całej serii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas konferencji na TGS Kojima ujawnił dużo zdjęć i informacji odnośnie MGS4. Mnie szczególnie zainteresował ten obrazek
W lewym górnym rogu widnieje "East Europe" i są dwa zdjęcia - co o tym myślicie ? Czyżby Rosja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 17:52, nievil napisał:

Podczas konferencji na TGS Kojima ujawnił dużo zdjęć i informacji odnośnie MGS4. Mnie szczególnie
zainteresował ten obrazek
W lewym górnym rogu widnieje "East Europe" i są dwa zdjęcia - co o tym myślicie ? Czyżby Rosja
?

Mnie to na St.Petersburg wygląda, może Shalashaska ukrył się w pewnym momencie "u siebie". A może Polska co, nie za dobrze by6 było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 18:13, Kamiloos napisał:

Ha! Ja od poczatku wiedzialem, ze to stare prochno to jakas przykrywka :P Tak jak z 2 czescia,
na wszystkich trailerach byl Solid Snake a potem gralismy jakis Raidenem czy innym dziadostwem
:P Zreszta ja bym sie wcale nie zdziwil, jak to np. bylby Big Boss. W koncu lata gry sa jeszcze
nie okreslone, technika mogla w tym swiecie pojsc tak do przodu ze go odtworzyli z DNA. Chcialbym,
zeby byl on przeciwnkiem Solida. Moze nie glownym bossem, ale jakims pomniejszym :-) Choc z
drugiej strony - jesli BB jest pomniejszy, to kto bedzie najwiekszym? :P Pozdrawiam

Też tak myśle nie zdziwie się jeżeli ten stary to Big Boss, wkońcu w ostatniej scenie pokazano kogoś kto wyląda troche jak snake z czasów 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 22:26, Wiecha14 napisał:

Może Turcja...tam jest blisko już na Bliski wschód..:D

Przeczytałeś co wogóle napisałem :P ?
To musi być państwo słowiańskie, a tylko takie leżą w "East Europe"
Turcja ? ona nawet w Europie nie leży:) (przypominam, że bliski wschód nie będzie jedynym teatrem działań w MGS4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:06, nievil napisał:

> Może Turcja...tam jest blisko już na Bliski wschód..:D
Przeczytałeś co wogóle napisałem :P ?
To musi być państwo słowiańskie, a tylko takie leżą w "East Europe"
Turcja ? ona nawet w Europie nie leży:) (przypominam, że bliski wschód nie będzie jedynym teatrem
działań w MGS4)



Trochę mi przykro..nie chcę kwestionować Twojej oceny z Geografii, ale Turcja mocium panie leży także na terenie Europy i można ją już zaliczyć poniekąd jako bliski wsóch...chociaż to raczej Azja mniejsza..ale tak tylko rzuciłem hasłem...z jednego obrazka się nie dowiemy!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że czwarta część MGS''a nie zostanie skonwertowana na PS2. Obecnie gram w MGS3 i bardzo mi się on podoba, według mnie jest to najlepsza część serii. MGS4 na pewno będzie jeszcze lepszy, niestety, żebym mógł w niego zagrać, będę musiał wyłożyć kilkaset złotych na PS3:) Tak więc w najnowszą odsłonę Metal Gear Solida zagram najprawdopodobniej dopiero za kilka lat, gdy cena PS3 spadnie i ukształtuje się na poziome około 900-1000 zł. Jedno jest pewne: gdybym miał kupywać PS3, to jednym z pierwszych tytułów na tę konsolę jakie bym nabył, byłby MGS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze sejwika z MGS2: Substance w wersji na PC? Kiedys byl na gamewinners.com a etraz juz ta stronka nie dziala. A swietnie sie biega ze stealthem miedzy durnymi zolnierzami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 18:45, zapodaj napisał:

no co ty kto może to wiedzieć może grupka tutaj fanów z MGS a tak wogóle przeszedłeś MGS:SE


Ja przeszedłem MGS Snake Eater na Easy w 12 godzin czy jakoś tak i miałem rangę Crocodile, czy jakoś tak ;) Ogólnie gra super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na czasy się bawimy to też powiem swoje. Czasów i rangi z MGS niepamiętam ale chyba było ok 4H. W MGS2 to 5H z "najlepszą" Skorpion. A MGS3 to chyba 7H z rangą Doberman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy wywiad z Kojimą - z "Zanzibaru"

Wywiad pochodzi z serwisu Games Are Fun, jest to przetłumaczona wersja wywiadu z Famitsu z października 2006 roku.

Na początku porozmawiajmy o Metal Gear Solid 4. Czy trailer pokazany na Tokyo Game Show to prawdziwy gameplay na PS3?
Do tej pory, wszystkie trailery pochodziły z przerywników z gry, ale tym razem zlepiliśmy sceny z prawdziwej gry. Właściwie to już chciałem umieścić grywaną wersję, ale było jeszcze kilka spraw do poprawy, więc zamiast tego daliśmy urywki z gameplay’u.
Widzieliśmy kilka poważnych zmian jak kamuflaż optyczny i beczki.
Zawsze używaliśmy kartonowych pudeł, ale potem pomyślałem czy kartonowe pudło zdałoby się na cokolwiek w polu walki.
Na pierwszy rzut oka widać, że zmienił się sam styl gry. Cóż, wkrótce zamierzasz wydać Metal Gear Portable Ops, prawda?
Tak, premierę planujemy na okolice grudnia. Co do jej produkcji to już prawie skończyliśmy, a pod koniec roku prawie co tydzień będziemy wydawać nową grę, więc sam dokładnie nie wiem kiedy będzie premiera Portable Ops.
Oczywiście. Wydajecie także Boktai, Kabutore, a niedawno ukazał się MGS: Digital Graphic Novel, więc może jeszcze za wcześnie na kontynuacje.
MGS: Digital Graphic Novel został oparty o fabułę MGS, a dla graczy, którzy zaczęli przygodę od MGS3 i chcieliby poznać fabułę MGS2 przygotowujemy coś innego. W przyszłym roku przypada dwudziesta rocznica premiery Metal Gear i myślałem nad zakończeniem serii przy MGS4, ale powstrzymałem się.
Następnie chciałbym porozmawiać o Kabutore. Ta gra jest dla ciebie przełamaniem pewnych barier, prawda?
Tak, naprawdę chcę zaskoczyć ludzi tą grą. Chcę dostarczyć graczom nowych wrażeń, dlatego bardzo się do tej gry przykładam. Oczywiście głównym projektem pozostaje MGS4 i bardzo żałuję, że nie mogę poświęcić więcej czasu i energii innym projektom.
Patrząc na takie gry jak Boktai czy Kabutore wydaje się, że ciągle chcesz tworzyć coś niekonwencjonalnego.
Jest tak dlatego, iż naprawdę lubię takie gry.
Rozumiem. No to kolejny pytanie. Czy planujecie utworzenie portalu poświęconego Metal Gear?
Mamy plan by ruszyć w grudniu. Czasy, w których tworzenie gier było jednostronne kończą się. Ten portal będzie zbierać opowieści ludzi, oraz ich pomysły, tak by każdy mógł zostać twórcą serii Metal Gear.
Z pewnością masz wiele różnych pomysłów. Przejdźmy do kolejnego pytania – dotyczy ono tegorocznego pokazu. Czy któraś z budek przypadła Ci szczególnie do gustu?
Po prawdzie nie przyglądałem się tak dokładnie, ale chciałbym zobaczyć kilka tytułów na PS3. Z pewnością było w tym roku dużo ludzi. Coraz więcej jest ludzi spoza Japonii. Przez chwilę pomyślałem czy nie jestem przypadkiem na E3. To nasz jedyny festiwal w roku i chcę, żeby był dla nas momentem kulminacyjnym. Zamierzam coraz bardziej iść właśnie w tym kierunku.
Chciałbym zapytać Cię o sprzęt wideo nowej generacji. Co o nim myślisz?
Każdy sprzęta ma swój urok i chciałbym by wszystkim się powiodło. Nie tylko systemy stacjonarne, ale także konsole przenośne i gry na telefony komórkowe coraz bardziej się rozwijają. Z czasem chciałbym próbować nowych rzeczy i rzucać sobie nowe wyzwania. Coraz więcej słyszę o nowych konsolach. Wszystkie firmy poświęciły przyszłość poszczególnym sprzętom, więc przyglądamy się im szczegółowo i zastanawiamy się nad tym, co możemy na tym sprzęcie zrobić. Obecnie nie zastanawiam się nad tym, jaki sprzęt odniesie sukces. Tak jak powiedziałem, chcę by wszystkim się udało.
Czy to znaczy, że zamierzasz tworzyć gry na wszystkie konsole?
Oczywiście. Jednak obecnie MGS4 to bardzo duży projekt i jest moim oczkiem w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować