Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 01:40, Snake-Nobee napisał:

A ile ok czasu trzeba naparzac i jak to jest na kompie nie rozwaliles klawiatury


polecam www.metalgearsolid.us ...

Na tej stronce Zanzibaru znajdziesz wszystkiepotrzebne informacje... bardzo dobry serwis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy fani seeri Metal Gear grali we wszystkie częśći. Nie chodzi mi tu tylko o te na PSX i PS@, ale też te na NES`a. Tak, tak panowie, seria Metal Gear została zapoczątkowana na NES`ie (PEGASUS). Ja grałem tylko w pierwszą część i muszę powiedzieć że jak na tamte czasu bardzo fajna gierka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 11:15, PAPISHON napisał:

Tak się zastanawiam czy fani seeri Metal Gear grali we wszystkie częśći. Nie chodzi mi tu tylko
o te na PSX i PS@, ale też te na NES`a. Tak, tak panowie, seria Metal Gear została zapoczątkowana
na NES`ie (PEGASUS). Ja grałem tylko w pierwszą część i muszę powiedzieć że jak na tamte czasu
bardzo fajna gierka ;)

Oczywiście, że grałem :P. (ktoś poznaje postać z mojego avatara? nie mówcie, że nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem we wszystkie włącznie z Metal Gear i Metal Gear:Solid Snake (nie liczę wyskoków typu MGS: Ghost Babel na Gameboy''a, a w Portable Ops to w Polsce chyba mało kto grał :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 11:15, PAPISHON napisał:

Tak się zastanawiam czy fani seeri Metal Gear grali we wszystkie częśći. Nie chodzi mi tu tylko
o te na PSX i PS@, ale też te na NES`a. Tak, tak panowie, seria Metal Gear została zapoczątkowana
na NES`ie (PEGASUS). Ja grałem tylko w pierwszą część i muszę powiedzieć że jak na tamte czasu
bardzo fajna gierka ;)


Tu sie mylisz, Metal Gear wyszedł na MSX, po chyba niecałym roku była konwersja na NESa, ale już nie nadzorował go Kojima, tylko ktoś inny dlatego ta gra jest słaba... Teraz własnie kończę Metal Gear, ale coś mi sie savy sypią i czasem muszę zaczynać gdzieś dużo wcześniej... Przy okazji znowu przechodzę MGS2 na PS2...

A kumpel ma PSP i grałem w Ac!d ale wydaje mi się kupiaste.. na Portable Ops czekam z podnieceniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 22:39, Mroku21 napisał:

Ja grałem we wszystkie włącznie z Metal Gear i Metal Gear:Solid Snake (nie liczę wyskoków typu
MGS: Ghost Babel na Gameboy''a, a w Portable Ops to w Polsce chyba mało kto grał :P)

Portable Ops nie wyszło :P. Ja przeszedłem obydwie części Ac!da i zamierzam kupić Portable Ops.

BTW: Nikt nie poznaje Psycho Mantisa z MGS2? Wstydźcie się :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 18:56, Cmq napisał:

BTW: Nikt nie poznaje Psycho Mantisa z MGS2? Wstydźcie się :P.


W MGS2 nie było Psycho Mantisa, był za to w MGS1. I komu teraz wstyd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 19:01, Mroku21 napisał:

> BTW: Nikt nie poznaje Psycho Mantisa z MGS2? Wstydźcie się :P.

W MGS2 nie było Psycho Mantisa, był za to w MGS1. I komu teraz wstyd? :D


Dobrze Mroku21.. niewiedzę trzeba gasić w kolebce...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrze, bo to była zwykła literówka :P. Jako, że zwykle piszę posty szybko, a potem jeszcze szybciej wciskam "dodaj post", to nie mogłem tego poprawić. A kolejnego posta wolałem nie dodawać, bo byście to wzięli za spam. OK, Mantisa ktoś poznał, ale dopiero wtedy, kiedy napisałem kim jest :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 14:21, Cmq napisał:

Dobrze dobrze, bo to była zwykła literówka :P. Jako, że zwykle piszę posty szybko, a potem
jeszcze szybciej wciskam "dodaj post", to nie mogłem tego poprawić. A kolejnego posta wolałem
nie dodawać, bo byście to wzięli za spam. OK, Mantisa ktoś poznał, ale dopiero wtedy, kiedy
napisałem kim jest :P.


Cmq jak można nie poznać Mantisa.... nie poznać to można jakiegoś prostego żołnierza z MGSa, albo Ames''a, ale Mantis... przecież to ikona MGSa! I te jego. .shhhyyyyy, ssshhhyyyyy jak oddychał... Jezoo, idę na aukcję popatrzeć czy ktoś nie sprzedaje jedynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:43, Wiecha14 napisał:

Cmq jak można nie poznać Mantisa.... nie poznać to można jakiegoś prostego żołnierza z MGSa,
albo Ames''a, ale Mantis... przecież to ikona MGSa! I te jego. .shhhyyyyy, ssshhhyyyyy jak
oddychał... Jezoo, idę na aukcję popatrzeć czy ktoś nie sprzedaje jedynki!

Hoho, jak miło :). A pamiętacie jeszcze tą wymianę pada do innego slota... (chlip, te wspomnienia...) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:14, Cmq napisał:

> Cmq jak można nie poznać Mantisa.... nie poznać to można jakiegoś prostego żołnierza z
MGSa,
> albo Ames''a, ale Mantis... przecież to ikona MGSa! I te jego. .shhhyyyyy, ssshhhyyyyy
jak
> oddychał... Jezoo, idę na aukcję popatrzeć czy ktoś nie sprzedaje jedynki!
Hoho, jak miło :). A pamiętacie jeszcze tą wymianę pada do innego slota... (chlip, te wspomnienia...)
:).


Ja kiedyś nie wiedziałem o wielu rzeczach... np zmiana pada (grałem chyba z 1.5h bo nie dość, ze grałem pierwszy raz w tą grę... to ten pad)... a druga to to, że grałem 2 dni na jednym właczeniu konsoli bo nie wiedziałem jak się save''uje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 02:27, Snake-Nobee napisał:

Ja bylem tak zachwycony ta gra ze jeszcze jak sie ukazala w ameryce to jak zobaczylem recenzje
i opsy przyjsc to czytalem jak ksiazke wyobrazajac sobie ja k to wyglada


Trzeba było zagrać... wtedy poczułbyś się jakbyś uczestniczył w interaktywnym filmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w metal gear solid ale 1 najlepsze są te dodatki na płycie nr. 2
Bonusy, treningi itd. To tam wszystko przeszłem na dwóch różnych poziomach trudności (Te trudniejsze) ale to było rok temu w moje urodziny w lutym (kolega mi zainstalował z okazji urodzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 06:50, Jackal-pl napisał:

Ja grałem w metal gear solid ale 1 najlepsze są te dodatki na płycie nr. 2
Bonusy, treningi itd. To tam wszystko przeszłem na dwóch różnych poziomach trudności (Te trudniejsze)
ale to było rok temu w moje urodziny w lutym (kolega mi zainstalował z okazji urodzin)


Przejść całe Metal Gear Solid: Integral (bo tak się zwała wersja na PCta) to nie lada wyczyn...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 17:37, Inuki napisał:

Wie ktoś może kiedy i czy wogóle CDP wprowadzi do swojej oferty "MGS3:Subsistance"?



Eee z tego co wiem to chyba nie pojawi sie na pc.Chociaż może, ma ktoś jakieś info??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 17:42, Wiecha14 napisał:

Ja kiedyś nie wiedziałem o wielu rzeczach... np zmiana pada (...)


O co chodziło z tą zmianą pada, bo mnie to zaciekawiło...? (W grę grałem od razu w wersji PC.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować