Zaloguj się, aby obserwować  
Uther_Lightbringer

Metal Gear Solid - seria

1080 postów w tym temacie

Metal Gear Solid 2 Substance jest na PC niedawno na Allegro widziałem ofertę coś koło 60zł ale w Polsce nie ma chyba oficjalnego dystrybutora .Cieżko jest dostać tą grę na PC i mimo ,że ma już kilka lat to naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe gry-online napisaly w recenzji ze polskim dystrybutorem jest CDProject ale w ofercie gram.pl nie ma MGS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:41, jackass napisał:

Co ciekawe gry-online napisaly w recenzji ze polskim dystrybutorem jest CDProject ale w ofercie
gram.pl nie ma MGS2



Jest CDP, pamiętam kiedyś MGSa na półkach.Ale ta gra miała bardzo mały nakład. Sam miałem kiedyś "dwójkę" ale przeszedłem i sprzedałem - niestety nie jest tak dobra jak część pierwsza, bądź trzecia. Jeśli Cię to interesuje to wiem gdzie można kupić, ale cena -79 zł jest trochę odstraszająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:44, Valkanis napisał:

> Co ciekawe gry-online napisaly w recenzji ze polskim dystrybutorem jest CDProject ale
w ofercie
> gram.pl nie ma MGS2


Jest CDP, pamiętam kiedyś MGSa na półkach.Ale ta gra miała bardzo mały nakład. Sam miałem kiedyś
"dwójkę" ale przeszedłem i sprzedałem - niestety nie jest tak dobra jak część pierwsza, bądź
trzecia. Jeśli Cię to interesuje to wiem gdzie można kupić, ale cena -79 zł jest trochę odstraszająca.

3 czesc przeszedlem 4 razy jest moim numerem 1 posrod gier w jakie gralem.Znalazlem na Wirtusie oferte za 79zl co troche dziwi bo gra jest stara i powinna byc w nizszej cenie .Czy CDP nie moze wznowic wydawania tej gry poprzez reedycje albo cos w tym stylu ? gra moglaby trafic do eXtra Gry lub XKN i napewno by sie sprzedala .Szkoda bo chetnie bym zagral ,nigdy nie mialem okazji przejsc tylko pograc kilka godzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie chodziło mi o Wirtusa. Też się trochę zastanawiałem nad tym dlaczego CDP nie robi wznowień niektórych starszych, a jednak bdb. gier. Może coś z tego wyjdzie? Cenega wznawia w klasyce starsze gry w ramach antologii ze spolszczeniem i moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, bo gier takich jak Myth, to naprawdę trudno znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:19, Valkanis napisał:

Tak, dokładnie chodziło mi o Wirtusa. Też się trochę zastanawiałem nad tym dlaczego CDP nie
robi wznowień niektórych starszych, a jednak bdb. gier. Może coś z tego wyjdzie? Cenega wznawia
w klasyce starsze gry w ramach antologii ze spolszczeniem i moim zdaniem jest to bardzo dobry
pomysł, bo gier takich jak Myth, to naprawdę trudno znaleźć.

Ja mimo to zamawiam, opłaca się jak nic kupić MGSa każdego, jak i również zagrać w MG :)

Chociaż nie jestem prawdziwym fanem, uważam, że gra jest super.

@jackass
Zobacz jaki spadek ceny kosztowała wcześniej 159 zł, przynajmniej na Wirtusie, na allegro jest w podobnej cenie i wolę w wirtusie kupić za identyczną cenę (bodajże, mimo to te 10 zł mnie nie zbawi) i mieć pewność, że kupuję w pełni sprawną grę i mogę zawsze zgłosić do pomocy technicznej, czy skontaktować się z samym sklepem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście już trailera nowego MGS''a z E3. Całkiem niezły... Z gameplaya wprawdzie nic nowego nie pokazano, ale trailer wyreżyserowany jest znakomicie, no i znowu można usłyszeć Davida Hayter w roli Snake''a. Warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiscie kolejne niepewnosci...

- Activate it! ( co to jest te IT??? )

- dlaczego Raiden jest niesmiertelny. i jaki jest sposob na zabicie Vampa.

- jaka byla druga generacja nanomaszyn?

- kim byl ten koles w masce, ktoremu nic sie nie dzialo po aktywacje tego CZEGOS??

Te pytanie i wiele wiecej.. .ahh ten boski MGS :)

Wlasnie poraz n-ty przechodze 3 :) teraz wersje Subsistance, bo kupilem sobie ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 00:00, Wiecha14 napisał:

Wlasnie poraz n-ty przechodze 3 :) teraz wersje Subsistance, bo kupilem sobie ostatnio :)

Ja też jakoś, właśnie doszedłem do momentu w którym musze pokonać Soludusa czyli do końca praktycznie :D

Rozbawiło mnie parę tekstów, m.in.
Colonel: Raiden, wyłącz natychmiast swoją konsolę!
Raiden: Co pan powiedział?
Colonel: Ta misja to porażka! Wyłącz natychmiast zasilanie!
Raiden: Co się z panem dzieje?
Rose: Nie przejmuj się, to gra! To gra jak zwykle.
Zniszczysz sobie wzrok siedząc tak blisko telewizora.

Sytuacje:

-Chwilę potem, pokazuje się jakaś pani, raczej bohaterka pewnych filmów :P
-Scenka sprytnie chce ukrywać co Raiden ma poniżej pasa... ale okazuje się, że chyba pozbawili go męskości (może Solidus? ;p)

W pamięć zapadła mi jeszcze jakaś sekwencja mówiona przez Colonela po japońsku... ale dobra już nie będę spoilerował. IMO zawsze chce mi się śmiać widząc Jacka biegającego bez ubrań trzymającego się w pewnym miejscu ;)

Kris Blake
Co do trailera, to opisałem wszystko w komentarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 04:14, patrYX93 napisał:

> Wlasnie poraz n-ty przechodze 3 :) teraz wersje Subsistance, bo kupilem sobie ostatnio
:)
Ja też jakoś, właśnie doszedłem do momentu w którym musze pokonać Soludusa czyli do końca praktycznie
:D

Rozbawiło mnie parę tekstów, m.in.
Colonel: Raiden, wyłącz natychmiast swoją konsolę!
Raiden: Co pan powiedział?
Colonel: Ta misja to porażka! Wyłącz natychmiast zasilanie!
Raiden: Co się z panem dzieje?
Rose: Nie przejmuj się, to gra! To gra jak zwykle.
Zniszczysz sobie wzrok siedząc tak blisko telewizora.

Sytuacje:

-Chwilę potem, pokazuje się jakaś pani, raczej bohaterka pewnych filmów :P
-Scenka sprytnie chce ukrywać co Raiden ma poniżej pasa... ale okazuje się, że chyba pozbawili
go męskości (może Solidus? ;p)

W pamięć zapadła mi jeszcze jakaś sekwencja mówiona przez Colonela po japońsku... ale dobra
już nie będę spoilerował. IMO zawsze chce mi się śmiać widząc Jacka biegającego bez ubrań trzymającego
się w pewnym miejscu ;)

Kris Blake
Co do trailera, to opisałem wszystko w komentarzu :D


Subsistance, to wersja MGSa 3 a nie 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:03, Wiecha14 napisał:

Subsistance, to wersja MGSa 3 a nie 2 :)

Pomyliło mi się z Substance ;p . Ja większość wyrazów z angielskiego raczej nie czytam dokładnie a zapamiętuje po ich budowie i tak jak sobie je wyobrażam... co jest przyczyną czasem takich błędów czy rozbijania zdań na sylaby (no co? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 10:47, patrYX93 napisał:

> Subsistance, to wersja MGSa 3 a nie 2 :)
Pomyliło mi się z Substance ;p . Ja większość wyrazów z angielskiego raczej nie czytam dokładnie
a zapamiętuje po ich budowie i tak jak sobie je wyobrażam... co jest przyczyną czasem takich
błędów czy rozbijania zdań na sylaby (no co? :P)

Powiedz mi prosze co i jak mam ustawic w MGS2 zebym mial ladna grafike .Mam maxymalna rozdzialke ,wylaczylem Motion Blur ,wszystkie inne efekty mam na maxa a nadal jak stane przy obiekcie/scianie/postaci ,wlacze widok FPP to tekstury sa ochydnie pikselowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 23:15, jackass napisał:

Powiedz mi prosze co i jak mam ustawic w MGS2 zebym mial ladna grafike .

Gra już swoje lata ma... nie mniej jednak wciąż nie uważam, żeby grafa była brzydka. Dla mnie i tak liczy się tylko grywalność :D

Dnia 22.07.2007 o 23:15, jackass napisał:

Mam maxymalna rozdzialke

Ja także!

Dnia 22.07.2007 o 23:15, jackass napisał:

,wylaczylem Motion Blur ,wszystkie inne efekty mam na maxa a nadal jak stane przy obiekcie/scianie/postaci
,wlacze widok FPP to tekstury sa ochydnie pikselowate.

To nie Far Cry ani HL2. Ta gra jest stworzona głównie dla TPP, chociaż i tak jak już pisałem, być może to wina konwersji, być może samej gry. Mi tam tekstury zwisają, może nawet ich nie być :P

Niestety, jak chcesz pograć w MGSa dla grafiki i zakup sobie MGS4 jak wyjdzie i od razu PS3. Nic na to nie poradzisz... przykro mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze jest brzydka.Chce sie tylko dowiedziec czy da rade ja poprawic.Jesli tekstury sa rozmazane to wystarczy powiedziec .Myslalem ze mozna odpicowac grafike ,zeby wygladala jak z roku chociazby 2005.Kumam ze Tobie nie graja roli tekstury ale wystarczy powiedziec ze grafika nie zostala polepszona w stosunku do wersji PS2 ,jest srednia i jesli patrze na tekstury z bliska to sa pikselowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz rozwiazalem problem z grafika.Zainstalowalem patcha v2.0 i teraz grafika wyglada tak jak powinna wygladac.Jets naprawde ladna i zblizona do tej z PS2 .Poprzednio wiedzialem ze cos jest nie tak bo gra wygladala brzydko a tekstury-szkoda gadac.Nawet w widoku FPP jest ladnie ,a filmiki prezentuja o niebo lepszy poziom.Wystarczyl patch ,ktory poprawil dzialanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 10:39, Widow4 napisał:

czy MGC 3 jest na PC

Nie wiem, o jakiej grze mówisz? Ja słyszałem jedynie o MGS 3, ale jej nie ma na PC . Kup sobie PS2 jeśli ci się spodobała seria. Albo PS3 dla kolejnego sequela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować