Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

z jednym możesz mieć lekki problem;) mianowicie z Kentem:) on jest w małej jaskini (trochę trudno ją zauważyć) wokół niej pałętają się "wściekłe" rozpruwacze czy jakoś tak:):):) tzn. napewno rozpruwacze ale nie pamiętam czy mają napis wściekłe czy np. głodne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Jednego takiego już chyba ubiłem:) Jak wychodziłem z Okary, to idę tym mostkiem, patrzę...O, jakaś skrzynka.Wszystko git, ale kawałek dalej jakaś bestia śpi, a jest dzień.Wyglądała jak rozpruwacz, a to był cienostwór.Ubiłem, otworzyłem skrzynkę i po chwili drugi z tyłu mnie zaczął atakować:) Ale też ubiłem.

Jedyne co to nie mam taktyki na pewną jaskinię...Otóż nie ma tam żadnych świecących kryształów [czyt.światła], jest tam dużo chrząszczy i 3 cieniostwory!No i jakaś skrzynka, którą pragnąłem otworzyć...Ale była w oddali.Po kilkunastu próbach dałem sobie spokój, wtedy nawet nie miałem jeszcze własnego ognistego miecza, to przyzywałem w tym miejscu, ale to i tak nic nie pomogło.Jak je próbowałem pojedynczo zabić odciągając, to i tak skubańce zawsze w 3 chodziły...Teraz to nawet zapomniałem, gdzie ta jaskinia, ale jak zdobędę umiejętność walki dwoma mieczami, kupię drugi ognisty miecz i będę jechać po jaskiniach, które były jak dotąd niezdobyte przez brak siły/umiejętności/stopień trudności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jaskinia jest przy drodze między Ardeą o Monterą, idąc od małego obozowiska z trzema rebeliantami idziesz w stronę monty i będzie po prawej stronie. A najłatwiej zabić je pomogając sobie demonem, rzucając czary lub strzały/bełty i dopiero dobić je bronią białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Backside a kiedy kupiłeś kompa? Jak się pojawiło Gothic 3?Bo ja nie jestem taki namolny(czy inaczej)i kupiłem kompa w ok.2003-2004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak można zmienić trzcionkę napisów w grze, ponieważ z bliżej niewyjaśnionej mi przyczyny zostały zmienione (nawet ponowne zainstalowanie gry nic nie daje. Proszę o pomoc.

I jak narazie zauważyłem że że w reddock nigdzie nie mogę kupić pancerza, czy to też czegoś wina?

Za odpowiedzi z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak można zmienić trzcionkę napisów w grze, ponieważ z bliżej niewyjaśnionej mi przyczyny zostały zmienione (nawet ponowne zainstalowanie gry nic nie daje. Proszę o pomoc.

I jak narazie zauważyłem że że w reddock nigdzie nie mogę kupić pancerza, czy to też czegoś wina?

Za odpowiedzi z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z trzcionką ci nie pomogę, ale z pancerzem ci spróbuję pomóc. Pancerz w Reddock sprzedaje tylko rebeliant stojący przed jaskinią w ciężkiej zbroi, może nie masz też wystarczającej ilości punktów reputacji u rebeliantów albo po prostu nie masz kasy. Jeśli nie to, to nie wiem co jest nie tak, ale powiedz, czy gdzieś indziej możesz kupić jakiś pancerz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej umiejęności chyba nikt nie uczy, kolejny nie działający perk :/. A przepisy znajdziesz w skrzyniach, nie w kufrach, ale w skrzyniach. Jednak dopiero po 30 otwartych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spox, ale...Magią nie przyzwę tego demona, a zwoju takowego chyba nie mam:p Jak wtedy tam byłem, to próbowałem falą ognia czy czymś takim ich rozwalić, ale się nie udało.Tak w ogóle, to nie wiem czy się opłaca, zobaczy się...Póki co szukam pomocników dla Okary, zgodnie z zamieszczoną wcześniej mapką znalazłem jednego, potem dwóch przy wieży, a tego, co jest na północ od Okary znaleźć nie mogę!Już mnie to powoli zaczyna denerwować.Znalazłem jedną jaskinię, ale tam pełzacze i pełzacz-wojownik.Potem znalazłem takie mini-obozy założone przez buntowników, gdzie pomagają zbiegłym niewolnikom, a potem znalazłem hordę goblinów [~~40].Nic to, lecę dalej szukać;P

Jak mam ziele pancerza/dragoth/goblińską jagodę/[te ziele co daje na stałe do many] to żeby wyważyć jakiś eliksir +x atrybut na stałe to jakie muszę jeszcze spełniać wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak działa?:P Też mam nadzieję, że w końcu znajdę jakiś przepis, bo nauczyłem się specjalnie tej umiejętności...
Ostatnie pytanie: Czy regeneracja to kolejny niedziałający perk, który i tak nie będzie działać, czy może jednak warto się to wyposażyć [o ile działa].Oczywiście 300 siły to trochę punktów do rozdania, ale można by spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja działa, sam jej się nauczyłem, ale nie licz na jakieś cuda, regeneruje się powoli, acz skutecznie. A jeśli chodzi o miecze z czystej rudy, to najpierw musisz znaleźć taka sztabkę, i nie chodzi tu o sztabki z nieoczyszczonej rudy, które dość łatwo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli problem jednak jest...Ale ważne, że działa:) A regeneracja może się nieźle przydać, jak się idzie coś przekąsić, a miksturek/jedzenia szkoda...Chociaż i tak raczej nie będę w nią ładował z dwóch powodów:
1. 300 siły i tak się nie będzie za bardzo przydawać, wystarczy dobry mieczyk/topór/buława [jeśli chodzi o jednoręczne] mistrzostwo w walce nimi, a 200 siły mi spokojnie wystarcza jak na razie...
2. Przecież można zjeść 5 pieczeni:] Sam mam w ekwipunku 200++ i łatwo znaleźć surowe mięso, zabijając wszelkiej maści stwory zwierzęto-podobne, albo dla rozrywki świnie/krowy z farm o ile są pod ręką...Ogniska są praktycznie wszędzie, a upieczenie każdej ilości mięsa trwa ~~5 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Randall (o ile o tego gościa na północy Ci chodzi) jest przy ognisku niedaleko jaskini z pełzaczami (musisz pomóc mu je wybić) jak zobaczysz kilka (chyba) bagiennych topielców przy kufrach (jak wychodzisz z Silden obok domków rybackich) to powinieneś zobaczyć, że w pewnym miejscu skały się urywają i jest gładka trawiasta górka. Idziesz na górę i powinieneś zobaczyć ognisko ze stojącym obok Randalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci to pomoże, to najlepsza w grze broń biała, orkowa halabardza Krush cośtam, zadaje 200 obrażeń i potrzebuje 400 siły. Ja bez problemu uzbierałem prawie 400 siły i 200 zdolności myśliwskich z wieloma perkami i innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie...Preferuję miecze, wolę bardziej efektywną i szybszą walkę;] Prawdę mowiąc nie lubię orkowych broni...Wolę je sprzedawać, jeśli już mi się coś natrafi.Apropo z jakim levelem ukończyłeś grę? Ja mam obecnie 25 chyba, a jestem przy Okarze.

Bambadil - tak, o tego chodziło, ale nie chcę się za bardzo zapuszczać do Silden, bo potem będzie za dużo zadań do wykonania, a już mam około 13 jeszcze nie wykonanych...[+2 - zniszcz buntownicze podziemie w Cape Dun i zwróc Bradleyowi jego listę, ale tych już nie wykonam^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować