Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Czesc, mam takie pytanko. Ostatnio odwiedzilem Sklep na gram i tam sobie poczytalem o G3:ZB i tam jak sa takie ,,recenzje" od graczy. I jedna mnie zaintrygowala. Ktos pisze ze G3 mu sie ,,niemilosiernie scina" na najmniejszych ustawieniach grafiki i jak zainstalowal wszystkie patche to gierka nie tylko przestala mu sie scinac, ale mogl grac na wiekszych ustawieniach grafy. Mozliwe takie cos jest? zamieszczam oryginalna wypowiedz tego goscia:

,,Witam!!! Chciałem napisać że gothic III nie jest taki nie stabilny jak nie którzy piszą. Wystarczy zainstalować wszystkie patche. U mnie ciął się nie miłosiernie, na najniższej konfiguracji, tak że nie można było wcale chodzić. A wystarczy że zainstalowałem wszystkie patche, jakie tylko wyszły do tej gry i chodzi idealnie na wysokiej konfiguracji. Piszę na serio i uwielbiam tą grę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Problem leży w tym że w poradniku nie mogę znaleść Silden :/, a mam następujący problem. Musze zanieść drewno opałowe do Młyna, Problem leży w tym że nie mogę znaleść 10 stosu, leży jednak przy domu Grompela (Szmana), ale nie można go podnieść :/, o co chodzi ? Jakiś bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wiele ekzemplarzy to takie ozdobne egzemplarze których nie można podnieść. :) Poszukaj dobrze to znajdziesz wszystkie. :]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 20:50, albinskia napisał:

Nie. Wiele ekzemplarzy to takie ozdobne egzemplarze których nie można podnieść. :) Poszukaj
dobrze to znajdziesz wszystkie. :]

Pozdr.

Dzięki, już myślałem że trafiłem na jakiegoś buga ;P. Czyli jeszcze poszukam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 20:22, wybrany4567 napisał:

Czesc, mam takie pytanko. Ostatnio odwiedzilem Sklep na gram i tam sobie poczytalem o
G3:ZB i tam jak sa takie ,,recenzje" od graczy. I jedna mnie zaintrygowala. Ktos pisze
ze G3 mu sie ,,niemilosiernie scina" na najmniejszych ustawieniach grafiki i jak zainstalowal
wszystkie patche to gierka nie tylko przestala mu sie scinac, ale mogl grac na wiekszych
ustawieniach grafy. Mozliwe takie cos jest? zamieszczam oryginalna wypowiedz tego goscia:


,,Witam!!! Chciałem napisać że gothic III nie jest taki nie stabilny jak nie którzy piszą.
Wystarczy zainstalować wszystkie patche. U mnie ciął się nie miłosiernie, na najniższej
konfiguracji, tak że nie można było wcale chodzić. A wystarczy że zainstalowałem wszystkie
patche, jakie tylko wyszły do tej gry i chodzi idealnie na wysokiej konfiguracji. Piszę
na serio i uwielbiam tą grę."


Ja zainstalowałem tylko ten najnowszy. bodajże to była wersja 1.6, ale dokładnie już nie pamiętam. Też tak było, ze gra przestała się ciąć i grałem na ustawieniach grafiki o jeden stopień niżej od ustawień maksymalnych. Patch likwiduje bardzo dużo błędów, ale jak każda gra zresztą, tak i Gothic III nie będzie bardzo płynnie chodził. jak każda gra będzie ciąć, ale nie tak jak wersja podstawowa bez aktualizacji. Ja mam Radeon X1950Pro, 2GB RAM i gra chodziła mi bardzo stabilnie z niewielkimi cięciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 09:30, Burczyn 1 napisał:

Błagam pomocy! Jak to zlikwidować(screen)? Proszę o jak najszybszą odpowiedź. ;(

Wyjść z gry i ją włączyć bądź jeszcze raz wczytać savea ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 09:38, mlynar911 napisał:

> Błagam pomocy! Jak to zlikwidować(screen)? Proszę o jak najszybszą odpowiedź. ;(

Wyjść z gry i ją włączyć bądź jeszcze raz wczytać savea ;p


Lulz, nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest normalne. I nic na to nie poradzimy. No chyba że ten patch (?) 1.7 coś dobrego wniesie do gry ... ale na to sobie jeszcze trochę poczekamy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:52, KŁEJK napisał:

No chyba że ten patch (?) 1.7 coś dobrego wniesie do gry [...]

:) A co producent wspominał coś o pracach nad jakimś nowym patchem, czy może jakieś inne przecieki ? ;) Fajnie bu było gdyby takowy powstał. ;]

Gothic jak kobieta zmienny jest; kiedyś jak grałem to na średniej działał optymalnie(ładna grafika i stabilność) potem jak grałem to na minimalnych a teraz to na full ustawieniach. I "nie tnie się" oraz grafa ładna. :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:20, albinskia napisał:

Gothic jak kobieta zmienny jest; kiedyś jak grałem to na średniej działał optymalnie(ładna
grafika i stabilność) potem jak grałem to na minimalnych a teraz to na full ustawieniach.
I "nie tnie się" oraz grafa ładna. :)

Dlatego Gothic ma niestabilny silnik graficzny i u każdego działa inaczej ;p Ja grałem na średnich to dobrze się grało. Tylko wtedy wychodziły coraz to nowe patche i trzeba było od nowa grać więc mnie to wkurzyło i grę rzuciłem ;p czekam na nowego kompa to wtedy sobie pogram ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ja.gram.pl/RobeN

Ostatnie dwa wpisy na blogu. Zapowiada się ciekawie, ale ja dopóki tego nie zobaczę na własnym kompie i sam nie przetestuję to wstrzymam się z większymi komentarzami. Choć nie powiem, miło by było zobaczyć jakieś pozytywne zmiany bo dotychczasowe patche [ pomimo ich rozmiarów ] trudno nazwać czymś co jakoś bardzo by pomogło samej grze ... Się zobaczy jak patch ujrzy światło dzienne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dobry pomysł, lecz czasem bywa ,że na słabszym kompie działa lepiej niż na dobrym... :D ... tak to z gothicem jest. :P

Ciekawe czy system znacząco wpływa na płynność ? :P

KŁEJK@
Racja, nie ma co gadać jak się nie zobaczy, ale myślę ,ze tym razem wyjdzie coś dobrego. :P Po złym zowinno coś dobrego nastąpić i takiej jestem myśli. :] No to miłego czekania. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:33, KŁEJK napisał:



Chyba będę zmuszony kolejny raz przejść G3 :) Tylko ,że ten patch nie prędko sie ukaże raczej ;/

Dnia 12.01.2009 o 16:33, KŁEJK napisał:

Jest już to Gothic 3 Enhanced Edition (ver. 1.7) ? Jak już ktoś pytał, to sorry, ale
jakiś zmulony dzisiaj jestem...


Nie ma jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się