Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Problem z patchem 1.1 z pomarańczowej kolekcji klasyki zniknął z momentem zainstalowania przeze mnie windows 7. Instaluje normalnie gre (eng) a potem nakładam pacha 1.1 pl i gra sie uruchamia, w ustawieniach mam wsparcie dla monitorów panoramicznych. Nie wiem czemu na XPeku nie chciało to chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób stosujemy w grze tonicki? Trzeba je jakoś uaktywniać ? Znalazłem już ze 2-3 sztuki i nie bardzo wiem , co nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 22:25, KrzychW napisał:

W jaki sposób stosujemy w grze tonicki? Trzeba je jakoś uaktywniać ? Znalazłem już ze
2-3 sztuki i nie bardzo wiem , co nimi zrobić.


Nie trzeba ich uaktywniać - po prostu umieszczasz je w ekwipunku i cały czas działają. Nie pamiętam dokładnie gdzie jest ten "ekwipunek", bo grałem w tą grę rok temu, ale chyba w ogrodach obfitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wiem, ze zdradzenie fabuly zepsuje mi rozgrywke ale mam takie pytanie ktore "nie daje mispac", a mianowicie. Kim jest big daddy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 22:56, woko27 napisał:

Nie trzeba ich uaktywniać - po prostu umieszczasz je w ekwipunku i cały czas działają.
Nie pamiętam dokładnie gdzie jest ten "ekwipunek", bo grałem w tą grę rok temu, ale chyba
w ogrodach obfitości.


Właśnie , po uratowaniu pierwszej Sistrzyczki , dotarłem do Ogrodu Obfitości , ale żadnych opcji związanych z tonicami nie widzę.Może pojawiają w późniejszym etapie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 23:38, KrzychW napisał:

Właśnie , po uratowaniu pierwszej Sistrzyczki , dotarłem do Ogrodu Obfitości , ale żadnych
opcji związanych z tonicami nie widzę.Może pojawiają w późniejszym etapie gry?


Możliwe, ale nie martw się. Prędzej czy później zrozumiesz co, gdzie i jak. Też na początku byłem dość zagubiony. ;)

Dodus14 -

Spoiler

W Big Daddy''m siedzi genetycznie modyfikowany, dorosły mężczyzna, mający połączoną skórę i organy z zewnętrznym pancerzem. http://bioshock.wikia.com/wiki/Big_Daddy Podczas gry zresztą wszystko się wyjaśni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 23:24, Dodus14 napisał:

"nie daje mispac", a mianowicie. Kim jest big daddy


Jeżeli musisz wiedzieć (chociaż dużo Ci to nie da) to:

Spoiler

Big Daddy są ochroniarzami siostrzyczek. Wybierani są spośród człeków o odpowiednich gabarytach i modyfikowani genetycznie. Za dużo więcej o nich w pierwszej części się nie dowiadujemy ;p.



Ojoj ubiegli mnie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 23:38, KrzychW napisał:

> Nie trzeba ich uaktywniać - po prostu umieszczasz je w ekwipunku i cały czas działają.

> Nie pamiętam dokładnie gdzie jest ten "ekwipunek", bo grałem w tą grę rok temu,
ale chyba
> w ogrodach obfitości.

Właśnie , po uratowaniu pierwszej Sistrzyczki , dotarłem do Ogrodu Obfitości , ale żadnych
opcji związanych z tonicami nie widzę.Może pojawiają w późniejszym etapie gry?


Musisz wykupić miejsce na tonik link poniżej co i jak

http://www.bioshock.com.pl/bioshock,ogrod-obfitosci,49.htm

Bo później będziesz zgrzytał zębami ze złości że na 6 miejsc dla każdej z 3 kat. toników wykupione masz tylko I lub II miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 00:21, kerkas napisał:

Musisz wykupić miejsce na tonik link poniżej co i jak


To najwyraźniej tak jak pisałem , dostępneą tą opcję będę miał później w trakcie gry.W Ogrodzie Obfitości znajdującym się w miejscu uratowania(lub nie) pierwszej siostrzyczki , na pewno nie można kupić miejsca na toniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. O co chodzi z tym Cohenem? Zabicie go/zostawienie w spokoju ma wpływ na zakończenie gry? Bo on schodzi po tych schodach i otwiera tamten pojemnik gdzie jest tonik. A jak go zabijemy, to wypada z niego klucz do tego pojemnika obok z tą muzą. A może najlepiej zrobić i to i to? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:37, Oloninho napisał:

Jeszcze jedno. O co chodzi z tym Cohenem? Zabicie go/zostawienie w spokoju ma wpływ na
zakończenie gry? Bo on schodzi po tych schodach i otwiera tamten pojemnik gdzie jest
tonik. A jak go zabijemy, to wypada z niego klucz do tego pojemnika obok z tą muzą. A
może najlepiej zrobić i to i to? Jak to jest?

Załatwienie go umożliwia zaledwie zdobycie klucza do jego "muzy". W tej szkatułce nie ma nic szczególnie cennego. Już lepiej odczekać do następnego kontaktu i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego nie chce mi się uruchomić BioShock 1.1 na Win7 (x64)? Przy próbie uruchomienia wywala komunikat o tym, że program przestał działać. Udało mi się raz uruchomić w trybie zgodności z XP SP3, ale po pierwsze gra się uruchomiła jedynie w oknie, a po drugie przy zmianie rozdzielczości się zawiesiła i już się w ogóle w tym, ani w innych trybach nie uruchamia...

Jestem lekko rozczarowany, po raz kolejny się chyba okazuje jakie leszcze z tych programistów w 2K Games...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować