Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2012 o 11:11, charnjit013 napisał:

Witam. W jaki sposób renderować filmiki do jakości 480p przy zachowaniu jak najmniejszej
wagi pliku? Mam bardzo słaby internet, więc to dla mnie ważne. Z góry dzięki za odp.


najlepiej używaj h.264 małe pliczki świetna jakość

@kakinho1992
usuń dane przeglądarki odpowiedzialne za youtube (ciasteczka itp.) oraz przeczyść pliki cache przeglądarki

@bobobo
zapisz ten plik w innym formacie? klikasz zapisz jako (save as) lub shift+ctrl+s
______________________________________________________________

przy okazji, możecie ocenić moje intro? wszelkie sugestie mile widziane

http://www.youtube.com/watch?v=1gAeGAScYjI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 23:45, Onybic napisał:

najlepiej używaj h.264 małe pliczki świetna jakość


Da się to jakoś wrzucić do Sony Vegas, żeby móc od razu renderować w tym formacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 15:55, charnjit013 napisał:

> najlepiej używaj h.264 małe pliczki świetna jakość

Da się to jakoś wrzucić do Sony Vegas, żeby móc od razu renderować w tym formacie?


aj nie umiem obsługiwać vegas, ale powinieneć już w programie. zrób zapisz jako .mp4 i tam bedziesz mial pewnie jakies customize czy inne inne properties (do zmiany rozdzielczosci itp.) tam sie juz bawisz i tadam :) (ciezko mi tak bez znajomosci programu, poszukaj na google)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 19:13, Traitor napisał:

Nie mam dźwięku w niektórych filmikach na yt, np. http://www.youtube.com/watch?v=fvHHHarb_14
(jest tego więcej, to tylko przykład :)). Wina leży po mojej stronie czy może serwis szwankuje?

Ja dźwięk mam na tym towim przykładowym filmiku.
Dźwięk na odtwarzaczu YT na pewno miałeś włączony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 20:27, doflamingo napisał:

Dźwięk na odtwarzaczu YT na pewno miałeś włączony?

Tak, niektóre filmy odtwarza z dźwiękiem a inne bez. na 20 losowo wybranych filmów trafiłem trzy bez głosu. Po wyczyszczeniu ciasteczek brak głosu nadal tylko w trzech filmach (spośród tych, które sprawdzałem). Może sterowniki zaktualizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś test na jedym i tym samym filmiku, jak odpalisz go kilka razy zniknie ten problem, czy za każdym razem będziesz go miał?
Próbowałeś na innej przeglądarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 20:53, doflamingo napisał:

Robiłeś test na jedym i tym samym filmiku, jak odpalisz go kilka razy zniknie ten problem,
czy za każdym razem będziesz go miał?

Choćbym odpalał 50 razy... dalej to samo.

Dnia 10.02.2012 o 20:53, doflamingo napisał:

Próbowałeś na innej przeglądarce?

FF i Chrome - to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usuwałeś ciasteczka, to już wiem, a czy usuwałeś pliki cache? ostatnio miałem taki problem, że mi youtube nie bufferował plików, po usunięciu cache i zainstalowaniu od nowa flasha wszystko działa cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 20:56, Traitor napisał:

Choćbym odpalał 50 razy... dalej to samo.
FF i Chrome - to samo.

Może FF+ DownloadHelper + VLC media player?
Jest to opcja mniej wygodna, ale za to w niektórych słabojakościowych filmach lepsza jakość oraz nie zatrzymuje się bufferowanie pobierania podczas pauzy filmu z +- minutą przewagi, jak to ostatnio bywa na Yt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 21:55, Onybic napisał:

usuwałeś ciasteczka, to już wiem, a czy usuwałeś pliki cache? ostatnio miałem taki problem,
że mi youtube nie bufferował plików, po usunięciu cache i zainstalowaniu od nowa flasha
wszystko działa cacy

Działa! Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 23:22, Traitor napisał:

Działa! Wielkie dzięki :)

no to bajer, ciesze sie ze pomoglem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam 2 teoretyczne pytanka dotyczące programu partnerskiego YT. Po pierwsze czy orientuje się ktoś jakie dochody z tego układu mogą czerpać youtuberzy mający rekordowe ilości widzów? Qurde bo jak są ludzie co mają po kilka milionów widzów i praktycznie każdy ich filmik ma miliony wyświetleń, to jak sobie pomyślę ile oni szmalu mają to aż sam nie mogę w to uwierzyć. A domyślam się tego na podstawie wypowiedzi pewnego dość popularnego i kontrowersyjnego vlogerzysty. Kto widział ten pamięta na pewno. A i druga sprawa. Może mi ktoś powiedzieć GDZIE są te reklamy, które niby mają się wyświetlać w filmikach osób mających partnera? kurde no sorry, ale mi się po prostu nic takiego nie wyświetla-.- chodzi o te paseczki wyskakujące w dolnej części okienka, czy całe wstawki reklamowe przed prawdziwym filmem? Tak czy siak praktycznie wcale takich reklam nie widuję mimo, że oglądam filmy praktycznie samych partnerów YT-.- Wytłumaczy mi to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mówią, że taki RWJ wyciąga ~100k $ na miesiąc. Ale ile w tym prawdy, tego nikt nie wie. Jest zapis w regulaminie, że nie wolno chwalić się zarobkami. W polskich warunkach tyle można wyciągnąć na rok. Niższe stawki za reklamy etc..
2. Masz adblocka? To go wyłącz, on blokuje wyświetlanie reklam, które pojawiają się po prawej stronie obok filmu, w filmie,w formie banerka, a także przed filmem, choć te nie są zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam parę pytanek.
Czy jest w sieci jakaś stronka, na której mogą reklamować się polscy zagrajmerzy czy po prostu jutjubowicze z jakąkolwiek inną filmikową działalnością? Ewentualnie (pytanie do władców forum gram.pl) czy można założyć jakiś temat, na którym ludzie rekomendowaliby swoje kanały pisząc co możemy na nich znaleźć, dlaczego powinniśmy obejrzeć akurat ich filmiki (żeby uniknąć kanałów od 10-latków, kopiujących minecraftowe przygody znanych zagrajmerów czy po prostu twórców materiałów niskiej jakości) itp? Strasznie ciężko się wybić na polskiej scenie YT, szczególnie, jeśli nie ma się jakiegoś "opiekuna", jutjubowicza o wysokiej oglądalności, który mógłby nasz kanał polecić.
Za odpowiedzi z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Polecicie jakieś strony podobne do YT (z możliwością oceniania filmów, komentowania, ...), ale takie, które nie blokują klipów jeśli wykorzystana jest jakaś piosenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy oglądam na YT jakiś film z listy ulubionych, automatycznie odtwarza mi się kolejny dodany. Jak to wyłączyć? Najlepsze jest to, że na pasku, który pojawia się u dołu ekranu, opcja autoodtwarzania jest wyłączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 11:58, Gumisiek2 napisał:

Gdy oglądam na YT jakiś film z listy ulubionych, automatycznie odtwarza mi się kolejny
dodany. Jak to wyłączyć?


Chyba się nie da, po prostu "ulubione" są traktowane jak zwykła playlista, mnie też to trochę wkurza :/.

Dnia 08.04.2012 o 11:58, Gumisiek2 napisał:

Najlepsze jest to, że na pasku, który pojawia się u dołu ekranu,
opcja autoodtwarzania jest wyłączona.


Ktoś to źle to przetłumaczył, ta opcja odpowiada za zapętlanie playlisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam również pogorszyła się (znacznie) jakość odtwarzanego dźwięku z YT? Zaskoczony sprawdziłem, czy głośniki/słuchawki/karta dźwiękowa nie nawaliły ale z plików na dysku i cd odtwarza pięknie jak zawsze. A może jakiś błąd wtyczki flash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować