Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2011 o 10:09, RazorBMW napisał:

Gdzie się podziała lista ulubionych filmów?!

U góry z prawej klikasz na swojego nicka, później na "ulubione".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 10:09, RazorBMW napisał:

Gdzie się podziała lista ulubionych filmów?!


Prawy górny róg z ikoną profilu, rozwija się lista i klikasz na Ulubione.
Mi się nowy layout podoba, kompaktowy. Tylko muszę uważać na subskrypcje, jest tam opcja połączenia z kontem FB i nie chcę, żeby po kliknięciu stworzyło moje konto z kompletem zebranych danych :] Bo filmikami to ja nie mam za bardzo co się chwalić.

EDIT
i mogliby poprawić opcję wyszukliwania według czasu.
Albo do 4 minut albo powyżej 20 minut?? Na serwisie z limitem 15 minut? To kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy lay nie jest taki fatalny jak mógł by być.
Co prawda kto pamięta początki tego serwisu i stary oldschool ten zapewne sobie tam trochę popsioczy pod nosem zanim przywyknie [mi w sumie zajęło ok 2 godzin obczajenia nowego wyglądu i przemodelowanych funkcji zanim przeszedłem nad nim do porządku dziennego].
Reasumując - nie ma się co nadmiernie burzyć, mogło być gorzej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 18:53, Pepego napisał:

Najgorszy Layout jaki mógł być.

Mógł być gorszy, zawsze można coś spieprzyć jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można było spieprzyć tak intuicyjny, przyjazny i przejrzysty interface... teraz wszystko nawalone na jedną kupkę bez możliwości wygodnych modyfikacji przeglądania >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/home
Znalazłem sztuczkę na powrót do starego laya, wystarczy dodać "/home" do głównego adresu strony. Zobaczymy jak długo będzie działać.
Ale mi tam się podoba. Jakoś przejrzyściej i łatwiej mi się odnaleźć w aktywności mojej własnej i kanałów które subskrybuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube jestem zalogowany cały czas (tak długo, że nie wiem już czy mam zaznaczone zapamiętywanie hasła, czy YT po prostu nie wylogowuje po zakończonej sesji ^^), ale mam mały problem. Wszedłem dzisiaj pierwszy raz na stronkę i pojawiła się wiadomość o subskrybowaniu przeze mnie jakiegoś kanału, którego filmików w życiu nie oglądałem. Mógłby ktoś nakierować mnie na miejsce, w którym mógłbym wysłać wiadomość do supportu YT, aby sprawdzili oni dokładnie moją ostatnią aktywność na YouTube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 12:13, Pablovy napisał:

Krótko - zmiany na plus. Wszystko wygląda lepiej, przejrzyście. I widać, że działa szybciej.


nie wygląda lepiej a bardziej jak facebooki/tweetery/google plusy i inne społecznościowe portale, nie jest przejrzyście - zamiast filmów posegregowanych wg subskrybowanych kanałów są podane chronologicznie jeden pod drugim w DUŻYCH formatach przez co na ekranie mało filmów się mieści, po za tym w moim przypadku nowy YT działa wolniej a nie szybciej... poważnie tragicznie jak już wspominałem nie pojmuję jak można było spieprzyć tak intuicyjny interface na rzecz czegoś bardziej atrakcyjnego wizualnie i wydającego się bardziej "zmodernizowanym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 20:17, Gumisiek2 napisał:

Na YouTube jestem zalogowany cały czas (tak długo, że nie wiem już czy mam zaznaczone
zapamiętywanie hasła, czy YT po prostu nie wylogowuje po zakończonej sesji ^^), ale mam
mały problem. Wszedłem dzisiaj pierwszy raz na stronkę i pojawiła się wiadomość o subskrybowaniu
przeze mnie jakiegoś kanału, którego filmików w życiu nie oglądałem. Mógłby ktoś nakierować
mnie na miejsce, w którym mógłbym wysłać wiadomość do supportu YT, aby sprawdzili oni
dokładnie moją ostatnią aktywność na YouTube?

W opcjach YouTube, w części Manage Account (po polsku "zarządzaj kontem" lub coś w tym stylu) na samym dole masz opcję wylogowania się ze wszystkich sesji. Nie zaszkodzi kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 20:38, Dared00 napisał:

W opcjach YouTube, w części Manage Account (po polsku "zarządzaj kontem" lub coś w tym
stylu) na samym dole masz opcję wylogowania się ze wszystkich sesji. Nie zaszkodzi kliknąć.


Ciekawa funkcja, dzięki za info ;-) Gdyby jeszcze tak pokazywała z ilu sesji zostało wylogowane moje konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,wiem głupie pytanie . Mam taki problem gdy daję opcję zaloguj do zawsze wywala mnie do gmailu do którego nie za bardzo pamiętam hasła :) .Jak się logować normalnie z YT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 10:16, Darnok_Rukia napisał:

Wiem ,wiem głupie pytanie . Mam taki problem gdy daję opcję zaloguj do zawsze wywala
mnie do gmailu do którego nie za bardzo pamiętam hasła :) .Jak się logować normalnie
z YT ?


Nie da się, YT jest połączone z Gmailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 12:55, I_dont_know napisał:

Czy wie ktoś na jakich zasadach działa licznik oglądalności na youtube? Są to pojedyncze
wejścia(ip) czy może każdorazowe odświeżenie strony nabija licznik?


Jak tylko wejdziesz na filmik oglądalność jest +1, nawet jeśli go nie obejrzysz. Ale jak jest z odświeżaniem to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować