Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Tylko mi przeszkadza to, że teraz okienko z filmikiem jest praktycznie całkowicie po lewej stronie? Jeszcze wczoraj mogłem sobie je wyśrodkować klikając "większy ekran"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 17:06, Feallan napisał:

Tylko mi przeszkadza to, że teraz okienko z filmikiem jest praktycznie całkowicie po
lewej stronie? Jeszcze wczoraj mogłem sobie je wyśrodkować klikając "większy ekran"...


Masz rację, okienko jest za bardzo przesunięte w lewo i ku górze, bo tytuł i nick autora filmu zostały umiejscowione pod filmem. Za to z prawej strony mam jakieś 10 cm pustego białego pola. Swoją drogą w ogóle jakoś za bardzo biały ten nowy Youtube, nie wiem może to jakaś zimowa wersja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a cy jest jakaś opcja, żeby przesunąć okienko z filmem na środek? - jestem osobą słabowidzącą i takie umiejscowienie owego okienka zupełnie mi nie odpowiada ... cóż, będzie trzeba się chyba pożegnać z YT ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 18:07, lis_23 napisał:

Ech, a cy jest jakaś opcja, żeby przesunąć okienko z filmem na środek? - jestem osobą
słabowidzącą i takie umiejscowienie owego okienka zupełnie mi nie odpowiada ... cóż,
będzie trzeba się chyba pożegnać z YT ...

Obok opcji pełnego ekranu jest możliwość powiększenia okna z filmem. To nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2012 o 18:56, Zgreed66 napisał:

Obok opcji pełnego ekranu jest możliwość powiększenia okna z filmem. To nie pasuje?


Jest większy obraz ale nadal po lewej - nie, nie pasuje, ma być po środku jak wczoraj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 07.12.2012 o 19:13, lis_23 napisał:

Jest większy obraz ale nadal po lewej - nie, nie pasuje, ma być po środku jak wczoraj
...


Lulz, różnica zaledwie paru centymetrów. I na twoją prośbę Google nie zrobi tak, jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2012 o 19:26, XVoIR napisał:


Lulz, różnica zaledwie paru centymetrów. I na twoją prośbę Google nie zrobi tak, jak
wczoraj.


Wiesz, jak się ma duży monitor to różnica jest - cała prawa strona ekranu jest pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy layout to chyba pod użytkowników Opery, którzy sobie włączają boczny panel z zakładkami. Wtedy film jest w tym samym miejscu co na tym starym układzie. Trololo. Pozycja odtwarzacza nie przeszkadza mi tak bardzo jak to, ze po wejściu na stronę mamy zaznaczoną zakładkę "Co obejrzeć", a nie "moje subskrypcje" bo na prawdę mam to w głębokim poważaniu co oni mi polecają za trudne sprawy odcniki 94, bo obejrzałem wideo z rajdu Monte Carlo.
Ogólnie layout mi się podoba. Nie jest tragiczny. Był jeden o wiele gorszy, na szczęście krótko, bo chyba ktoś się zorientował. Chociaż nadal chciałbym móc wybrać sobie, zebym miał tylko nowe dodane filmy, i te lajkowane przez tych co subskrybowałem, a nie wszystko razem z komentarzami i plalistami.
Podoba mi się zmiana odtwarzacza i usunięcie tego gradientu na tym pasku, bo nie lubiem już. Wolę jednolite, do bólu minimalistyczne skórki.

Tylko mi ten lay w większości nie przeszkadza i nawet podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 20:53, Kraju napisał:

Czyżby reklamy?

U mnie jest pustka. Cały interface jest pomniejszony. Więc automatycznie przesuwa wszystko na lewo.
Nawet u mnie na 19" w rozdzielczości 14x9 jest wszystko kopnięte w tą jedną stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy layout YouTube zrobiony na wzornictwo Jelly Beana - Androida w wersji 4.1, co widzę po swoim telefonie, różnica jedynie w kolorystyce. Mi się podoba, wygodnie jest, choć ten kawał białej pustej przestrzeni po prawej, jaki zostaje, gdy ma się proporcję ekranu 8:5, dziwnie wygląda. Ewidentnie robione pod tablety. Ech, wszyscy dziś wszystko pod ten dotyk robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko przyzwyczaję się do nowego wyglądu YT, musi on zostać zmieniony... W dodatku to puste pole na pół mojego monitora prezentuje się żałośnie. Można polemizować, dlaczego puste pole prezentuje się żałośnie, skoro jest puste? Właśnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że się przyzwyczaję do tego nowego wyglądu... ale po co? Mniej czytelniej, brzydziej i po prostu gorzej. Kto to wymyśla i po co oni to robią? Już tak długo są wdrażane zmiany, ale tylko nieliczne coś wnoszą. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Layout jak layout, trza się przyzwyczaić. Ale do jasnego pierona niech przynajmniej wycentrują wszystko, jak na każdej normalej stronie w całym obsmarkanym intenecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować