Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Mi sie path zainstalowal z pliku ktory sciagnalem z linku umieszczonego na forum ale...podczas gdy chce sie dolaczyc do rozgrywki w multiplayerze pokazuje mi sie komunikat w oknie "$$410$$" i przycisk "OK". Normalnie rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich wieści - ESO ma jakieś problemy, kłopoty z updatem dotyczą nie tylko Polski. Przesłałem raport z Waszych problemów do ich wiadomości.

Niedługo ukaże się patch 1.03, który powinien poprawiać także komunikację klienta z ESO, mam nadzieję że tak się stanie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak fajnie można używać słowa "niedługo" :]
To oczywiście zarzut wyłącznie do ES, ktore "już za kilka dni" wypuści 1.02 stand-alone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 14:21, Backside napisał:

Ciekawe jak fajnie można używać słowa "niedługo" :]
To oczywiście zarzut wyłącznie do ES, ktore "już za kilka dni" wypuści 1.02 stand-alone :D


Niestety nie uzyskałem jeszcze info kiedy ma się on pojawić... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na geniealny pomysł stworzenia strony o AoE3 ale kurcze brakuje mi ludzi więc jak ktos by był chętny to proszę o kontakt GG: 1701610

Odrazu pytanie do CD-P moze przenieść tą dyskusje na taką strone - to bedzie chyba pierwsza strona o AoE3 w Polsce wiec może udał by się jakis patronat z waszej strony?

Wszystkie osoby popierające ten projekt i te które chcą dorzucić do niego swoje przysłowiowe 2 grosze zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ES posługuje się taką polityką - niezdefiniowalne terminy i informacje, które mają pokazać, że wszystko jest pod kontrolą i "przejściowe problemy" zaraz znikną.

Nie twierdzę, że nie panują nad sytaucją, ale byc może zrobienie patcha zajmuje więcej czasu niż myślimy - a ogłoszenie, że za miesiąc będzie wszystko gotowe może podaważyć pozycję aoe3 jako bestsellera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:07, meto napisał:

Wpadłem na geniealny pomysł stworzenia strony o AoE3 ale kurcze brakuje mi ludzi więc jak ktos
by był chętny to proszę o kontakt GG: 1701610

Odrazu pytanie do CD-P moze przenieść tą dyskusje na taką strone - to bedzie chyba pierwsza
strona o AoE3 w Polsce wiec może udał by się jakis patronat z waszej strony?

Wszystkie osoby popierające ten projekt i te które chcą dorzucić do niego swoje przysłowiowe
2 grosze zapraszam do dyskusji :)


Pierwszą stroną niestety nie będzie - takowa juz istnieje i jest w fazie ostatecznych poprawek.
Również prowadziliśmy pośrednie rozmowy z CDP na temat patronatu nad stroną.

Jeśli chcesz pogadać zapraszam:
gg: 3528178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:09, Backside napisał:

Dlatego ES posługuje się taką polityką - niezdefiniowalne terminy i informacje, które mają
pokazać, że wszystko jest pod kontrolą i "przejściowe problemy" zaraz znikną.

Nie twierdzę, że nie panują nad sytaucją, ale byc może zrobienie patcha zajmuje więcej czasu
niż myślimy - a ogłoszenie, że za miesiąc będzie wszystko gotowe może podaważyć pozycję aoe3
jako bestsellera


chyba generalnie jest tak, że jak ogłoszą termin to sie nie udaje... patrz Valve i HL2 oraz kolejne opozniejnia z HL2 Aftermatch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:12, meto napisał:

chyba generalnie jest tak, że jak ogłoszą termin to sie nie udaje... patrz Valve i HL2 oraz
kolejne opozniejnia z HL2 Aftermatch


No własnie przed chwilą tłumaczyłem dlaczego podaje się "niezdefiniowalne terminy" czyli nie "9 marzec", a "niedługo", "wkrótce" - pojęcia co najmniej względne i pozytywne :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:12, Backside napisał:

Pierwszą stroną niestety nie będzie - takowa juz istnieje i jest w fazie ostatecznych poprawek.

A mozna prosic o adres tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:25, CrowPL napisał:

> Pierwszą stroną niestety nie będzie - takowa juz istnieje i jest w fazie ostatecznych
poprawek.
A mozna prosic o adres tej strony?


Niestety na forum nie można podawać (już został wycięty adres ze strony meto) - poza tym nie mieliśmy jeszcze oficjalnego otwarcia i wolałbym na razie nierozpowszechniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:25, CrowPL napisał:

> Pierwszą stroną niestety nie będzie - takowa juz istnieje i jest w fazie ostatecznych
poprawek.
A mozna prosic o adres tej strony?

adresy to:

www.aoe3.pl - ta do ktorej potrzeba ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie agecommunity pojawila sie swiateczna mapka :D. Na niej porozrzucane sa prezenty w postaci paczek w ktorych to znalezc mozna jeden z trzech surowcow. Na samym srodku mapki jest bardzo duze skupisko owych prezentow ;). Wesolych Swiat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować