Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

POMOCY mam już patcha 1.01 do aoe3 ale dalej podczas ładowania multiplayer (ok 10 minut) wyskakuje mi błąd że nie można połączyć się z daną stroną no i jestem już w kropce 3 razy przeinstalowałem grę i nic
Gra jest superr polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 21:54, xexexe napisał:

ej jak juz sie wrzuci ta mapke do tego folderu to jak w nia mozna zagrac ?

Jest we własnych mapach (tych które stworzyłeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 23:12, Unpredictable napisał:

Nie wiem czy wiedzieliście, ale w TVN 24 jest puszczana reklamówka AoE III. Sam widziałem ten
spot dwa razy.


To bardzo ciekawe, że marketing w grach zaczyna również obejmować reklamę w drogich programach telewizyjnych.

W Anglii i USA jest to stosowane od dawna, ale w biednej Polsce (przynajmniej pod względem rynku zbytu gier) całkowita nowość (poza kanałem Hyper, ale to kablowa i nieporównanie mniej popularna stacja od TVN24).

Chociaż mnie zawsze wydawało się, że jak ktoś interesuje się grami to o takim "hicie" jak AOE 3 będzie słyszał przed premierą - albo zobaczy reklamę w piśmie czy gotową grę na półce.

Najwidoczniej nowy standart dla leniwych konsumentów, który za kilka-kilkanaście lat będzie powszechny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego według mnie trzeba się z tego cieszyć, bo oznacza to, że staliśmy się społeczeństwem postindustrialnym. W mass mediach pojawia się coraz więcej reklam rzeczy, które ludziom tak naprawdę nie są potrzebne. A nie jak dotąd reklam: proszków, past, makaronów, sosów, komórek i kredytów świątecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 23:12, Unpredictable napisał:

Nie wiem czy wiedzieliście, ale w TVN 24 jest puszczana reklamówka AoE III. Sam widziałem ten spot dwa razy.


Pierwsze w reklamowaniu się w TVN24 było EA. Pamiętam MoH: Pacific Assault, FIFA''06 (to to z resztą wszędzie było), a teraz lansują najnowszą część NFSa. Jeśli chodzi o gry wydawane przez CDP to AoE III jest chyba pierwszą reklamowaną w TV na szerszą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 23:45, Unpredictable napisał:

Dlatego według mnie trzeba się z tego cieszyć, bo oznacza to, że staliśmy się społeczeństwem
postindustrialnym. W mass mediach pojawia się coraz więcej reklam rzeczy, które ludziom tak
naprawdę nie są potrzebne. A nie jak dotąd reklam: proszków, past, makaronów, sosów, komórek
i kredytów świątecznych.


Zatem mamy jeszcze kawałek drogi do bycie społeczeństwem Imperialnym :D

Ale nie wiem czy to może być powodem do cieszenia się. Jeszcze trochę, a nie będzie wypraw do Empiku po upragnioną grę a "memory, find - Siara" i cały szereg multimediów przesłania nam świat reklamami, żeby w końcu z kurierem zajechał pod dom z najnowszym zestawem obieraczy do czerwonych porzeczek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 23:28, Backside napisał:

> Nie wiem czy wiedzieliście, ale w TVN 24 jest puszczana reklamówka AoE III. Sam widziałem
ten
> spot dwa razy.

To bardzo ciekawe, że marketing w grach zaczyna również obejmować reklamę w drogich programach
telewizyjnych.

W Anglii i USA jest to stosowane od dawna, ale w biednej Polsce (przynajmniej pod względem
rynku zbytu gier) całkowita nowość (poza kanałem Hyper, ale to kablowa i nieporównanie mniej
popularna stacja od TVN24).

Chociaż mnie zawsze wydawało się, że jak ktoś interesuje się grami to o takim "hicie" jak AOE
3 będzie słyszał przed premierą - albo zobaczy reklamę w piśmie czy gotową grę na półce.

Najwidoczniej nowy standart dla leniwych konsumentów, który za kilka-kilkanaście lat będzie
powszechny


Tutaj nie chodzi o trafenie do leniwego gracza, ale do trafenie do ludzi nie związanych z grami. EA Polska to robi i dość skutecznie przyciąga do swych gier ludzi nie obeznanych nawet z kompami, teraz CDP chce to samo zdziałać puszczając reklamówki w TVN24 i zapewniając sobie patronat Polityki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 02:01, Dowodca_Pawel napisał:

Tutaj nie chodzi o trafenie do leniwego gracza, ale do trafenie do ludzi nie związanych z grami.
EA Polska to robi i dość skutecznie przyciąga do swych gier ludzi nie obeznanych nawet z kompami,
teraz CDP chce to samo zdziałać puszczając reklamówki w TVN24 i zapewniając sobie patronat
Polityki.


Ja w sumie nie mówiłem o leniwych graczach tylko o ogóle społeczeństwa, które spędza sporo czasu przez różnego rodzaju środkami medialnymi i mniej lub bardziej świadomowie faszeruje się reklamami.

Bo nie jestem do końca przekonany czy ktoś w ogóle niezwiązany z grami będzie skłonny kupić dla siebie grę - a może te ten sposób nachalnego reklamowania jednego produktu, żeby klient miał po 10 spotach, bilboardach i reklamach w gazetach zapamiętał, iż Age of Empires 3 to gra strategiczna, najlepsza w swoim rodzaju, za jedyne 130zł, z dodatkami. ple ple ple.

Na takiej zasadzie reklamuje się Coca-Cola - każdy wie co to jest, ale producent raz na jakiś czas przypomina dlaczego to właśnie na niąc masz ochotę :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 14:41, filipskrzat napisał:

ej looooodzie piszcie coś, bo nasz temat na dno leci.. :P


Dobra ja coś napiszę :P
Mam takie noobowskie pytanie.Ściągnąłem tą mapkę Christmas wonderland i wkleiłem te dwa pliki do katalogu RM i nie wiem gdzie zagrać w tą mapkę.Wchodzę w potyczkę tam nie ma tej mapki, wchodzę w własny scenariusz tam też nie ma tej mapki to gdzie ja mogę w nią zagrać?

PS.
Xexexe wielkie DZIĘKI dla Ciebie za pomoc w zainstalowaniu patcha''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 10:05, Łukasz123 napisał:

> ej looooodzie piszcie coś, bo nasz temat na dno leci.. :P

Dobra ja coś napiszę :P
Mam takie noobowskie pytanie.Ściągnąłem tą mapkę Christmas wonderland i wkleiłem te dwa pliki
do katalogu RM i nie wiem gdzie zagrać w tą mapkę.Wchodzę w potyczkę tam nie ma tej mapki,
wchodzę w własny scenariusz tam też nie ma tej mapki to gdzie ja mogę w nią zagrać?

PS.
Xexexe wielkie DZIĘKI dla Ciebie za pomoc w zainstalowaniu patcha''a ;)

To jest właśnie we własych mapach. Nazywa sie Wonder Wcoś tam i obrazek tego to wielkie jeziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować