Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Witam ! mam pytanie co do trybu gry w single player - skirmish w Age of Empires III. Wyslalem do allies [w tym wypadku do kompow] prosbe z przesylaniem surowców do mnie [feed] i zastanawiam sie jak cofnac to posuniecie, bo co chwile dostaje surowce od allies i oni sami sie nie rozbudowuja za bardzo. Jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! mam pytanie co do trybu gry w single player - skirmish w Age of Empires III. Wyslalem do allies [w tym wypadku do kompów] prosbe z przesylaniem surowców do mnie [feed] i zastanawiam sie jak cofnac to posuniecie, bo co chwile dostaje surowce od allies i oni sami sie nie rozbudowuja za bardzo. Jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ten sposób się sprawdzieł, ale przy większści serwerów mam napisane błąć CRC i gdy na nie klikam wyskakuje mi "błąd sumy kontrolnej pliku" czy u was też tak jest i czy ktoś wie co z tym zrobić

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 00:27, Kris_bla napisał:

Mimo bledu w instalacji patcha gra dziala i zagralismy z Pawlem 2vs2 z kompami i wtopa na maxa,
ale fajnie bylo ;-D Dzieki raz jeszcze Soczewa27


Na jakim poziomie trudności graliście? :) Btw. dodajcie mnie do friendsów (Vilmar) to sobie kiedyś zagramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 22:04, Lidadu napisał:

Komunikat należy ZIGNOROWAĆ!
Możecie odpalić grę i zobaczycie, że wszystko działa.

...

Sugerujesz, że coś się zaktualizuje gdy w tle mam tylko napis "aktualizowanie gry..", i komunikat "Wystąpił problem z twoją instalacją gry"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz pewności, czy gra została poprawnie zaakutalizowana, to uruchom AoE, a następnie kliknij w Opcje->O grze i sprawdz jaka masz wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 00:08, Xalas napisał:

Witam ! mam pytanie co do trybu gry w single player - skirmish w Age of Empires III. Wyslalem
do allies [w tym wypadku do kompów] prosbe z przesylaniem surowców do mnie [feed] i zastanawiam
sie jak cofnac to posuniecie, bo co chwile dostaje surowce od allies i oni sami sie nie rozbudowuja
za bardzo. Jak temu zaradzic?



Spróbuje poprosić rywali o to, by zaczęli się rozbudowywać np. militarnie.

Ale dziwny błąd - od AOE2 nie przypominam sobie więcej niż 1 dostawy surowców od sojusznika przy jednym zapytaniu o wsparcie materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę znam tą grę.. ;p

Mimo wszystko, po odinstalowaniu gry, wywaleniu jakichkolwiek jej śladów z rejestru, zwolnieniu miejsca na dysku do ponad 1.5 GB, powyłączaniu firewalla i antywirusa (zgodnie z zaleceniami FAQ na age of community) JESTEM NA 10% INSTALACJI poprzez plik patch.bat :D

I jeśli ktoś byłby chętny na grę dziś póżnym wieczorem, po 22 to pisać na ESO do Kormorana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.. Postąpilem zgodnie z krokami wymienionymi w poście, ale nie chce działać. Moj kumpel przesłał mi nawet swój plik patch.bat, bo myslałem, że w tym momencie popełniłem błąd, ale nie - taki sam efekt to znaczy tyskakuje tylko to co jest na obrazku poniżej. Spróbuje przeinstalować może to pomoże. Ściągne jeszcze raz tego patcha - też moze pomoze. A co wy o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:16, Przemecki napisał:

Pamietaj ze musisz miec oba te pliki (patch.bat i AOE3Update1.cab) w katalogu gdzie zainstalowales
gre.


Jak mówiłem zrobilem wszystko zgodnie z wymienionymi punktami. :P Narazie mam cierpliwość więc może wytrzymam chwilke bez aoe. Ala jak za godzinke nie bede miał rozwiązania to nie wiem co zrobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciebie dodałem, nawet kiedyś zagadałem jak byłeś dostępny, ale nic się nie odezwałeś. :?

Dzisiaj zagrałem w "Starciu"(po jakimś tygodniu przerwy - problemy z patchem) i katastrofa, totalny brak formy, normalnie tragedia, może dlatego, że dzisiaj jestem wyjątkowo zmęczony - po szkole. Albo wszyscy zrobili taki skok do przodu, albo ja zapomniałem przez ten tydzień jak się wygrywa.

Mam taką małą propozycję dla wszystkich. Może zmieżylibyśmy się dzisiaj w AoE przez sieć. Wszystkich chętnych zapraszam dzisiaj o 21.00 na czat w AoE, szukajcie tematu POLSKA. Wtedy uzgdonimy szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 17:20, Unpredictable napisał:

Ja ciebie dodałem, nawet kiedyś zagadałem jak byłeś dostępny, ale nic się nie odezwałeś. :?

Dzisiaj zagrałem w "Starciu"(po jakimś tygodniu przerwy - problemy z patchem) i katastrofa,
totalny brak formy, normalnie tragedia, może dlatego, że dzisiaj jestem wyjątkowo zmęczony
- po szkole. Albo wszyscy zrobili taki skok do przodu, albo ja zapomniałem przez ten tydzień
jak się wygrywa.

Mam taką małą propozycję dla wszystkich. Może zmieżylibyśmy się dzisiaj w AoE przez sieć.
Wszystkich chętnych zapraszam dzisiaj o 21.00 na czat w AoE, szukajcie tematu POLSKA. Wtedy
uzgdonimy szczegóły.

Ja jestem za. Przyokazji zostaniesz zaproszony do forumowego klanu. Możliwe było by to nawet teraz gdybyś zaglądnoł na ESO.

Co do gry jestem za i piszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 00:48, Vilmar napisał:

Na jakim poziomie trudności graliście? :) Btw. dodajcie mnie do friendsów (Vilmar) to sobie
kiedyś zagramy :)


No i jestesmy razem w klanie nawet ;-P A gralismy na wysokim poziomie trudnosci. Dzis zagralismy tez drugi raz i wygralismy, a potem zagralismy juz z ludzmi m.in. z leaderem klanu i wygralismy. Ogolnie to jeszcze tak sobie mi idzie, ale jakos wygrywam :-) Do zobaczenia w AoE3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować