Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2009 o 10:14, Szalony Max napisał:

Do tego z tymi oczkami jak już wcześniej zauważono jest pewna nieścisłość bo wydaje mi
się iż Dreadnought ma swoje systemy odbierające przekaz z zewnątrz i nie ogranicza się
tylko do tego małego wizjera na przedzie.

Właśnie dlatego też że wszystko to starożytna technologia musielibyśmy założyć że systemy odbierające dane zostały w jakiś sposób uszkodzone i są poza zdolnościami naprawczymi tech-marines Krwawych Kruków.
Ogólnie, jeśli założymy dużo rzeczy związanych z tym dredem to sie go da jakoś fabularnie wytłumaczyć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chcę odpalić grę to mam info twój bilet na steam stracił ważność, o co chodzi co trzeba zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 18:57, tosz napisał:

jak chcę odpalić grę to mam info twój bilet na steam stracił ważność, o co chodzi co
trzeba zrobić ?


Odwiedzić stronę Steam i znaleźć rozwiązanie. Na przykład:
http://supportwiki.steampowered.com/pl/Invalid_Steam_UserID_Ticket

Dnia 11.03.2009 o 18:57, tosz napisał:

albo pokazuje sie coś takiego


Zamknij Steam, upewnij się, że nie jest uruchomiony w menedżerze zadań. Uruchom ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknij Steam, upewnij się, że nie jest uruchomiony w menedżerze zadań. Uruchom ponownie.

OK, dzięki, pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 23:06, PolishWerewolf napisał:

Czy Ty chłopcze wiesz w ogóle o czym mowa?...


Może to ta trucizna z morza (meduzy? skrzydlice?) zaćmiła jego umysł, dlatego chłopak gada od rzeczy. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem, czy to ja mam takiego farta, czy niektórzy pecha, ale nie rozumiem narzekań na ściąganie patchy i instalację gry.. Konta w steamie i GFWL miałem od dawna więc sama instalacja była króciótka.. Patche ściągały mi się 10 min więc po 20 min od zaczęcia instalacji grałem już po necie :D Ogólnie gra jest super, chociaż myślałem, że będzie mi trochę lepiej działac :D Ale wyłączyłem cienie i hula na wysokich, boję się tylko o większe zadymy :) Pozostaje mi tylko grać i czekać na jakieś dodatki, bo cztery rasy to trochę mało po ostatnim dodatku do jedynki.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pozostaje mi tylko grać i czekać na jakieś dodatki, bo cztery rasy to trochę mało po ostatnim dodatku do jedynki.. :D

Na dodatki to ty lepiej nie czekaj, co najwyżej wprowadzą jeszcze większy syf (kolejne rasy=gorszy balans). Bardziej módl się o jakieś sensowne patche. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 22:03, Nagaroth napisał:

Racja! Syyyf! Nic nie zapowiedziano ale to musi być syf! No przecież to jest nie możliwe
żeby zrobili dobry dodatek.


Staram się patrzeć realnie. Niech dopracują to co jest, a nie zabierają się za kolejne dodatki za pomocą których, Relic potrafi wprowadzać tylko większy Chaos. Chociaż jakieś miłe zaskoczenie z ich strony nie było by złe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realnym patrzeniem jest nie ocenienie tego czego nie ma, ba, czego nawet nie zapowiedziano. Już ocenianie książki po okładce jest głupotą, to jak nazwać ocenianie czegoś nad czym (przynajmniej oficjalnie) nikt nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 23:39, Adrios1 napisał:

4 obecne strony konfliktu to trochę mało jak dla mnie.Szybko się zrobi nudno iak nie
dadzą większego wyboru.


Już przy 4 jest taki słaby balans, że ja się modlę o to aby nie dodawali kolejnych ras. StarCraft ma 3 rasy i wszyscy są szczęśliwi, ale tam jest balans i to naprawdę duży, nie to co w DoW II, że średnio-skillowy Tyranid jest w stanie pokonać dobrego SM-a czy Orka, a Eldar to już wogóle jest słabizna. Jak można było skopać tak dobrą polonizację.

I wiem także jak szybko rozprawić się z Karnifexem. Co prawda ucierpi na tym nasze ecko i to bardzo a i nasza wygrana może wisieć na włosku ale 2xdevy z plazmą + 1xTSM z launcherem spokojnie wystarczą aby Karnifex tak szybko zniknął z powierzchni mapy jak się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 01:18, Kraju92 napisał:

Jak można było skopać tak dobrą polonizację.

To znaczy? Co jest nie tak?

A co do balansu...Relik nie umie go zrobić, albo lubi wkurzać graczy (czasami myślę że mocno prawdopodobne jest to drugie). Przyzwyczaiłem się już do imb ;P. Ja wyczekuję dodatku bo nie mogę się doczekać Chaosu(no i nowe mapki...). Moja główna armia to Orkowie, ale poboczna to Chaos. Myślałem że drugą z pobocznych to będzie Tyr, ale coś mi nie pasuje ta rasa. No i kampania mam nadzieję że będzie dla Orków, cholera, oby pojawił się Gorgutz :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 01:30, Konował napisał:

Myślałem że drugą z pobocznych to będzie Tyr, ale coś mi nie pasuje
ta rasa. No i kampania mam nadzieję że będzie dla Orków, cholera, oby pojawił się Gorgutz
:>.

Może przy dodatku zrobią ten sam patent, co w WA. Kampania dla nowej armii+te dla tych, które w podstawce nie miały własnych, a Marines jako poboczna armia w jednej z tych kampanii. Oby tylko każda była w nieco innym stylu, bo np. sposób prowadzenia misji typu desant niewielkich sił-precyzyjny atak małą elitarną grupą nie pasuje do orków, tyranidów czy gwardii. Aha, i również liczę na powrót Gorgutza :P No, ale skoro nawet Angelosa po tak długiej nieobecności przywrócili, to i na Gorgutza jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam udalo mi sie przejsc kampanie lecz nie zaliczylo mi osiagniecia za przejscie jej czy to ma zwiazek np z tym ze nie pokonalem avatara eladow, opuscilem sobie ta misje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować