Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2009 o 22:07, Quinti napisał:

Więc daruj wywyższanie się tylko zamiast mi
ubliżać albo umów się ze mną na sparing (jak napisałem 3na3)


Czy ktoś mnie może uświadomić, jak można rozegrać pojedynek 3vs3? 1vs1 na mapach dla 6 graczy, czy coś w tym stylu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 22:52, Jaracz napisał:

> Więc daruj wywyższanie się tylko zamiast mi
> ubliżać albo umów się ze mną na sparing (jak napisałem 3na3)

Czy ktoś mnie może uświadomić, jak można rozegrać pojedynek 3vs3? 1vs1 na mapach dla
6 graczy, czy coś w tym stylu? :)


ok dobra celna uwaga. ale wiesz o co mi chodzi... Zagram z kimś ale nie jeden na jeden bo tak grać nie lubie (i nic nie mówiłem o pojedynku) poza tym mam dość przypadkowej wiary więc i tak mam ochotę zagrać z kimś na pozimie. A poza tym wiesz łatwo coś o kimś mówić nie znając tej osoby. Więc jak ktoś się uważa za osobę która uważa że jest lepsza ode mnie to niech mi to udowodni a nie mi tylko ubliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 22:55, Quinti napisał:

ok dobra celna uwaga. ale wiesz o co mi chodzi... poza tym mam dość przypadkowej wiary
więc i tak mam ochotę zagrać z kimś na pozimie. A poza tym wiesz łatwo coś o kimś mówić
nie znając tej osoby. Więc jak ktoś się uważa za osobę która uważa że jest lepsza ode
mnie to niech mi to udowodni a nie mi tylko ubliża.


No właśnie nie bardzo wiem o co ci chodzi... Jak mecz ma być miarodajny skoro wyręcza cię dwóch sojuszników? :) Ustawcie się na 1vs1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też może być, ale Walki 3na 3 są bardziej pasjonujące. XD Nie tak na serio po prostu lubię duże mapy, i nie wysługuję się sojusznikami ( w większości "walk" jestem championem a raczej nie można nim zostać wysługując się innymi nie?) bo gram by grać a nie podziwiać widoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Jak grałem ze Sturnnem i Lukiem 3vs3, gdzie oni dwaj przyjmowali większość na siebie (zwłaszcza Sturnn), a ja jedynie na koniec zrobiłem przemarsz Carnifexami, miałem prawie 2x więcej pkt od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 23:16, PolishWerewolf napisał:

Czy ja wiem? Jak grałem ze Sturnnem i Lukiem 3vs3, gdzie oni dwaj przyjmowali większość
na siebie (zwłaszcza Sturnn), a ja jedynie na koniec zrobiłem przemarsz Carnifexami,
miałem prawie 2x więcej pkt od nich.


bywa i tak. Ja z reguły "latam" pomiędzy frontami i wspieram sojuszników, następnie wspomagam inny "front" wtedy atakuje dalej /nacieram umocniam się, utrzymuje pozycje czekam aż sojusznik mnie zluzuje liżę rany i wracam do walki. I koło się zamyka. Cały czas w ruchu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy spotkal sie ktos z takim bledem wyswietlania tekstur ? Chodzi mi o wyswietlanie lini na laczeniach

Moja krata to ati 3870 stery catalyst 9.2

probowalme juz roznych rzeczy i nic nie pomaga

20090318120539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 23:20, Quinti napisał:

bywa i tak. Ja z reguły "latam" pomiędzy frontami i wspieram sojuszników, następnie wspomagam
inny "front" wtedy atakuje dalej /nacieram umocniam się, utrzymuje pozycje czekam aż
sojusznik mnie zluzuje liżę rany i wracam do walki. I koło się zamyka. Cały czas w ruchu.
:D



A czym grasz i jaki masz lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy DoW 2 w ogóle obsługuje coś takiego jak możliwość dodawania własnych oznaczeń armii? Przeglądając steamowy folder gry nie znalazłem nigdzie miejsca, gdzie mogłyby być one zapisywane.

I jeszcze jedno - czy da się w ogóle wyłączyć wyświetlanie zawsze tych wskazówek (typu np. jak wydawać komendy jednostkom itd.)? Wyświetlają mi się one nawet przy każdej grze multi, co jest trochę irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 14:58, Czedwik napisał:

A ja mam pytanie - czy DoW 2 w ogóle obsługuje coś takiego jak możliwość dodawania własnych
oznaczeń armii? Przeglądając steamowy folder gry nie znalazłem nigdzie miejsca, gdzie
mogłyby być one zapisywane.


Mocno ubolewam nad tym,ale na razie nie wprowadzili tego. Powinno byc jak w DoW 1,ale nie ma. Może kiedyś to zmieniom. Sam dograłbym badgesy moim Emperors Children :(

Dnia 18.03.2009 o 14:58, Czedwik napisał:

I jeszcze jedno - czy da się w ogóle wyłączyć wyświetlanie zawsze tych wskazówek (typu
np. jak wydawać komendy jednostkom itd.)? Wyświetlają mi się one nawet przy każdej grze
multi, co jest trochę irytujące.


Zwracasz na to uwage? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 15:03, General Sturnn napisał:

Mocno ubolewam nad tym,ale na razie nie wprowadzili tego. Powinno byc jak w DoW 1,ale
nie ma. Może kiedyś to zmieniom. Sam dograłbym badgesy moim Emperors Children :(

W takim razie pozostaje mieć nadzieje, że Relic postanowi to wprowadzić. Ubolewam również nad tym, że teraz jest tylko jeden symbol do wyboru, a w jedynce można było ustawić osobny do pancerzy i osobny do sztandarów (chociaż tutaj mogłoby to być może widoczne jedynie na twierdzach, bo na punktach strategicznych nie ma flag).

Dnia 18.03.2009 o 15:03, General Sturnn napisał:

Zwracasz na to uwage? xD

Czasami :D Tak już mam, że zwracam uwagę nawet na drobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 14:58, Czedwik napisał:

A ja mam pytanie - czy DoW 2 w ogóle obsługuje coś takiego jak możliwość dodawania własnych
oznaczeń armii? Przeglądając steamowy folder gry nie znalazłem nigdzie miejsca, gdzie
mogłyby być one zapisywane.

Na forum relica jest opisany sposób co i jak. Problem w tym, że potem grać w multi nie można. ;/

Dnia 18.03.2009 o 14:58, Czedwik napisał:

I jeszcze jedno - czy da się w ogóle wyłączyć wyświetlanie zawsze tych wskazówek (typu
np. jak wydawać komendy jednostkom itd.)? Wyświetlają mi się one nawet przy każdej grze
multi, co jest trochę irytujące.

W opcjach chyba coś takiego jest. : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 15:25, Gol Galad napisał:

W opcjach chyba coś takiego jest. : d

Tak się składa, że w opcjach gry nie ma, jest tylko aby włączyć/wyłączyć komunikaty wydarzeń z drużyny, przeciągany wybór jednostek i wyłączenie pokazywania wyboru bohaterów przed każdą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nienawidzę gier rankingowych i nie gram w nie więc lvl mam ciągle ten sam (1) :O. gram w gry publiczne. Gram prawie zawsze SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 15:30, Gol Galad napisał:

Co do limitów - Avatar musi zostać jaki jest(gdyby dostał nerfa to byłaby głupota - wystarczająco
został już znerfiony zwiększeniem kosztów xd), zaś z fexem to trzeba im dać jakiś limit
albo zwiększyć koszty, bo to co robią jest imba. xd


popieram - Avatar wogóle nie jest imba - zaś co do fexów to zwiększenie kosztu powinno załatwić sprawę...

Quinti - jeśli odparliście 3 Avatary to już mieliście odpowiednie jednostki do odparcia kolejnych 2, nie ? ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:47, Quinti napisał:

Pierwszy raz się z tobą zgodzę. Ale uważam że zamiast reliktu, awatar powinien być przywoływany
przy użyciu np 1000 punktów energi i 700 punktów zapału (czy jak to zwał :p) bo jest
to trochę dziwne że tacy np terminatorzy potrzebują punktów zapału a silniejsza od nich
jednostka nie...


u Eldarów rolę Terminatarów pełni Rada Proroków kosztująca jeśli się nie mylę 600 req i 700 race...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak według mnie rada jest słabsza od terminatorów szturmowych.
Jak myślicie wprowadzą Land Raider do najbliższego dodatku? Bo mi 3lvl kwatery głównej i jednostki z tym związane dają mały niedosyt (predatory to trochę mało , są jeszcze ulepszenia ale tylko 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 16:38, Adrios1 napisał:

I tak według mnie rada jest słabsza od terminatorów szturmowych.
Jak myślicie wprowadzą Land Raider do najbliższego dodatku? Bo mi 3lvl kwatery głównej
i jednostki z tym związane dają mały niedosyt (predatory to trochę mało , są jeszcze
ulepszenia ale tylko 2).

Land Raider może być zbyt dużą jednostką, aby mogli ją wprowadzić. Generalnie mapy w DoW2 są za małe do takich jednostek. Ja bym się nie obraził jakby dodali inne brakujące pojazdy z jedynki, np. Land Speeder i Whirlwind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować