Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

hmmm... nie wiem czemu ale mam przeczucie, ze dostaniemy kolejny dodatek do DOW II i ze beda w nim Tau. Relic zawsze w marcu mial premiere jakiegos dodatku lub gry, DOW III na pewno nie wyjdzie w 2012 bo nie pokazali jeszcze ani jedengo screena a jak Chaos lord pojawil sie w The Last Stand to dostalismy Chaos Rising...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 16:44, Teokrata napisał:

hmmm... nie wiem czemu ale mam przeczucie, ze dostaniemy kolejny dodatek do DOW II i
ze beda w nim Tau. Relic zawsze w marcu mial premiere jakiegos dodatku lub gry, DOW III
na pewno nie wyjdzie w 2012 bo nie pokazali jeszcze ani jedengo screena a jak Chaos lord
pojawil sie w The Last Stand to dostalismy Chaos Rising...


Pisałem to parę postów wyżej. DoW III najwcześniej ( to niepotwierdzone informację ) wyjdzie w 2012 4Q lub 2013 .
A dodatek napewno wprowadzą - zbyt dużo już zrobili ,a pieniądze będą za nowy dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2011 o 17:08, Neleron napisał:

Pisałem to parę postów wyżej. DoW III najwcześniej ( to niepotwierdzone informację )
wyjdzie w 2012 4Q lub 2013 .
A dodatek napewno wprowadzą - zbyt dużo już zrobili ,a pieniądze będą za nowy dodatek
:)


dokładnie, DOW III za szybko nie wyjdzie, a jak już Tau Commander i kilka race packów to aż się prosi by pójść o krok dalej i zrobić dodatek z 1-2 nowymi rasami (Tau, DE, Necroni) i prostym singlem w stylu Dark Crusade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 19:21, Teokrata napisał:

dokładnie, DOW III za szybko nie wyjdzie, a jak już Tau Commander i kilka race packów
to aż się prosi by pójść o krok dalej i zrobić dodatek z 1-2 nowymi rasami (Tau, DE,
Necroni) i prostym singlem w stylu Dark Crusade...

Czyli np. marzec 2012 - trzeci dodatek do DoW 2 a rok później DoW 3? Co do singla to już wolałbym takiego liniowego w stylu Retribution, który miałby przynajmniej dialogi lub 2 kampanie, ale wyłącznie dla nowych ras (Tau i Necroni). Kiedyś pamiętam pisałeś, że już na pewno DoW 3 będzie następny w kolejce, ale w sumie po tym co ostatnio wydali nie można już być tak pewnym... Tau Commandera mają gotowego, więc pewnie taki sam model bez zmian mogliby dać do normalnej armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2011 o 19:34, Arcling napisał:

Czyli np. marzec 2012 - trzeci dodatek do DoW 2 a rok później DoW 3? Co do singla to
już wolałbym takiego liniowego w stylu Retribution, który miałby przynajmniej dialogi
lub 2 kampanie, ale wyłącznie dla nowych ras (Tau i Necroni). Kiedyś pamiętam pisałeś,
że już na pewno DoW 3 będzie następny w kolejce, ale w sumie po tym co ostatnio wydali
nie można już być tak pewnym... Tau Commandera mają gotowego, więc pewnie taki sam model
bez zmian mogliby dać do normalnej armii.


no tak, myślę, że Relic chciał wydać DOWa III w marcu 2012, ale był Space Marine i nie dali rady... a jak DOW III nie wyjdzie teraz to co innego może wyjść jak nie dodatek? Stawiam na Tau + np DE lub Necronów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 12:31, damlon napisał:

Z chęcią przyjąłbym kolejny dodatek i armie do DoW2, ale czy Relic nie zapowiadał już,
że więcej dodatków do dwójki nie będzie?


Tylko krowa nie zmienia poglądów, a na 100% znajdzie się parę tysięcy trepów które będą chciały dodatek do Dfuuja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 13:23, dizzy1942 napisał:

> Z chęcią przyjąłbym kolejny dodatek i armie do DoW2, ale czy Relic nie zapowiadał
już,
> że więcej dodatków do dwójki nie będzie?

Tylko krowa nie zmienia poglądów, a na 100% znajdzie się parę tysięcy trepów które będą
chciały dodatek do Dfuuja. :P



Skarbie, nie mów trep bo to kojarzy się z debilami ;)
A dfuuj przyciąga obecnie online więcej niż uber mega pro starcraft od wspaniałego Blizzarda.

Sam osobiście kupię jak będzie w cenie jak poprzednie dodatki ( a nie 179 zł ), zwłaszcza, że wiem, że już same uniwersum warhammera jest godne swojej ceny ( o ile nie zmienią głosu mojemu sorcerowi ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pogniewałbym się z nowego dodatku dodającego Necronów i Tau
Ale mogliby naprawić kilka błędów i zrobić liniowa kampanie albo dla tych 2 ras albo dla SM lub IG a nie dla wszystkich to samo...

Już powinni ogłaszać dodatek do końca tego roku skoro chcieliby mieć premierę w Marcu/Kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 15:40, Neleron napisał:

Skarbie, nie mów trep bo to kojarzy się z debilami ;)
A dfuuj przyciąga obecnie online więcej niż uber mega pro starcraft od wspaniałego Blizzarda.


Cóż, mi się kojarzy tylko z tym, bo jak inaczej nazwać community które łaknie dlc które nic nie wnoszą zamiast łatek balansujących i zmiany mechaniki wyszukiwarki chociażby, o kick systemie nie wspominając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 15:40, Neleron napisał:

A dfuuj przyciąga obecnie online więcej niż uber mega pro starcraft od wspaniałego Blizzarda.

Że co? Jakieś bzdury opowiadasz. W SC2 zawsze jest ktoś do gry a online jest od 400 tysięcy do 750 średnio. DoW2 w porywach miał do 5k (teraz pewnie mniej). Nie wspominając już o tym, że gra turniejowo jest martwa, nie oferuje różnych customów dzięki rozbudowanemu edytorowi itd. co tym bardziej ludzi nie przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwzględnij podział na regiony! To że pokazuje 5k, a w weekendy ostatnio przebija 6k, nie oznacza, że na całym świecie 6 tysięcy osób gra w DoW2, ta liczba odnosi się do regionu, do którego przyporządkowana jest Polska i z którego wyszukiwani są gracze do multi. Zaś te 400 tysięcy z Starcrafta, to ogólnoświatowa statystyka, liczba grających w jeden i drugi tytuł jest trudna/niemożliwa do porównania na podstawie takich danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zaś te 400 tysięcy z Starcrafta, to ogólnoświatowa statystyka, liczba grających w jeden i

Dnia 31.10.2011 o 16:33, damlon napisał:

drugi tytuł jest trudna/niemożliwa do porównania na podstawie takich danych.

Co nie zmienia faktu, że w SC2 jednocześnie gra kilka razy tyle graczy co w DoW2. Nie oszukujmy się, że ta gra cieszy się większą popularnością i wsparciem, bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:25, Arcling napisał:

> A dfuuj przyciąga obecnie online więcej niż uber mega pro starcraft od wspaniałego
Blizzarda.
>
Że co? Jakieś bzdury opowiadasz. W SC2 zawsze jest ktoś do gry a online jest od 400 tysięcy
do 750 średnio. DoW2 w porywach miał do 5k (teraz pewnie mniej). Nie wspominając już
o tym, że gra turniejowo jest martwa, nie oferuje różnych customów dzięki rozbudowanemu
edytorowi itd. co tym bardziej ludzi nie przyciąga.



Nigdy nie pisałem, że gra jest turniejowa - nie nie jest.

Za duży rng występuję.

Fakt, że postać robi animację podczas zabijania , co może doprowadzić do utraty jednostki/bohatera - nie jest dobrze odbierana wśród fanów zręcznościówek z korei... ups mam na myśli SC .

Turnieje są, np. na gr.

Nie są to turnieje kasowe, bo nie jest to kasowa gra z wielkim ,,bumpem".


Inna sprawa, że ile % graczy korzysta z edytorów ?
1? 2% ?
Fakt edytor w SC II jest świetny , a w DoW do niczego. Jednakże nie o tym obecnie mówimy.

Liczba online dla poszczególnych regionów i gier: ( z godziny 16.50 )

SC II : 5.789

DoW retri ( nie wliczam , II , chaos rising ) : 3.541


Liczba online dla poszczególnych regionów i gier: ( z godziny 21.43 , niedziela )

SC II : 7.246


DoW retri ( nie wliczam , II , chaos rising ) : 7.801

Kwestia godziny, dnia, wyjścia innych gier, czy steam nie zrobi jaj ( ;> ), czy są raidy w WoWie etc...

Jak widać ten ,,szajs" DoW jakoś daję radę - oczywiście statystyk nie mam z DoWa globalnie, podczas gdy z SC II są globalne - nie ma co porównywać.

Dizzy
Również należę do tego community i nie łakne dlc które nic nie wnoszą, a jedynie patchy balansujących lub nowego lepszego dodatku. Zdziwiona ... -.~ ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:53, Arcling napisał:

>Zaś te 400 tysięcy z Starcrafta, to ogólnoświatowa statystyka, liczba grających w
jeden i
> drugi tytuł jest trudna/niemożliwa do porównania na podstawie takich danych.
Co nie zmienia faktu, że w SC2 jednocześnie gra kilka razy tyle graczy co w DoW2. Nie
oszukujmy się, że ta gra cieszy się większą popularnością i wsparciem, bo tak nie jest.



Wliczając świat - prawdopodobnie tak, jednakże regionowo , w którym żyjemy DoW 2 może cieszyć się podobną statystyką co SC II , czasami lepszą, czasami gorszą.

Wsparcie jest większe - firma większa.

Z drugiej strony... w DoW 2 są DLC w SC II nie ma... ale w WoWie można kupić mounty, pety i inne duperele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:53, Arcling napisał:

>Zaś te 400 tysięcy z Starcrafta, to ogólnoświatowa statystyka, liczba grających w
jeden i
> drugi tytuł jest trudna/niemożliwa do porównania na podstawie takich danych.
Co nie zmienia faktu, że w SC2 jednocześnie gra kilka razy tyle graczy co w DoW2. Nie
oszukujmy się, że ta gra cieszy się większą popularnością i wsparciem, bo tak nie jest.


Statystyki Starcrafta ogromnie zawyża fenomenalna w swojej naturze popularność w Korei Płd.i kilku innych państwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:56, Neleron napisał:

Z drugiej strony... w DoW 2 są DLC w SC II nie ma... ale w WoWie można kupić mounty,
pety i inne duperele ;)


Tylko w MMO jest to czymś normalnym, a w RTSach jest lekko mówiąc dziwne chociaż jak tak dalej pójdzie będzie można kupić pluszowego misia dla Chaos Lorda. Kiedyś się wypuszczało ''pełne'' dodatki, żeby poobcinać kupony od marki które coś wnosiły, a teraz wystarczy zrobić parę śmieciowych DLC ze skórkami za garść baksów i liczyć kasę na koncie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 14:40, Wiktor_B napisał:

Prędzej szykuje się dodatek do Spehss Mahreena niż do DoWa 2. Możliwe że albo Kau lub
Chaos.


wątpię by wyszedł jakikolwiek dodatek do Space Marine czy kontynuacja tego tytułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu jednak się mylisz bo nikt nie powiedział że nie będzie Dodatku
A Sm został dość ciepło przyjęty sam w niego jeszcze pogrywam jak najdzie mnie ochota i z kontynuacji bym się nie pogniewał

Lepiej niech pracują nad ulepszeniem Dufff3 i wywaleniem dennego systemu multi p2p bo nie umieją z niego korzystać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować