Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Odpalam grę po trudnościach bo coś steam nie chciał jej uruchomić pomogło sprawdzanie spójności plików
I co widzę
Że relic dał ciała z mapami ....
Nie sądziłem że na taką łatwiznę pójdą wystarczyło zmodyfikować 2 mapy dać je graczom i będą zadowoleni
O dziwo żadne nowe DLC nie wyszło :P
Pogram potem trochę i stwierdzę jak ten balans wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego było się spodziewać po reduxach? :D

Fajne jest, że robią od nowa mapy uznawane za najgorsze, acz są dwa problemy:
1) Zajęło im to 2 i pół roku
2) Jak to odnowienie wygląda? Mapa jest większa czy po prostu parę miejsc jest szerszych by BB i LR mogły normalnie jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 12:40, Shveid napisał:

2) Jak to odnowienie wygląda? Mapa jest większa czy po prostu parę miejsc jest szerszych
by BB i LR mogły normalnie jeździć?


W Green Tooth Jungle nie zaczyna się tak blisko siebie tylko na przeciwległych końcach mapy (na skos a nie jak wcześniej równolegle) i co za tym idzie w innych miejscach znajdują się punkty zwycięstwa, eny i rekwy.


Czy te mapy są też w meczach rankingowych (bo jak patrzyłem to nie było ich w tej liście do odznaczania), a grałem tylko na własnej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ja zobaczyłem "nowe" mapy to po raz kolejny dufa z dysku wywaliłem. Pewnie się z nim kiedyś przeproszę, ale to co robi rerik to jakieś sztuczne podtrzymywanie życia pod repiratorem, bo ciężko to nazwać prawdziwym supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 19:47, ChrisBgnr napisał:

No jak ja zobaczyłem "nowe" mapy to po raz kolejny dufa z dysku wywaliłem. Pewnie się
z nim kiedyś przeproszę, ale to co robi rerik to jakieś sztuczne podtrzymywanie życia
pod repiratorem, bo ciężko to nazwać prawdziwym supportem.


Support u Rerica nigdy nie istniał i nie ma się co oszukiwać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna ich Inkwizycja spalić żywcem ...
Żeby tak marnować potencjał WH40k ...
Powinni Suportować tytuł od samego początku co jakiś czas nowe mapy a nie płatne dlc z czego jedynym Sensownym jest teraz Kriegs ...

Niestety zawiodłem się
Ale przyjemnie mi się grało w Retri za czasu testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Reric jest- on wie lepiej jak utrzymać grę przy życiu. I niech zgadnę- dalej Nidy są darmowe dalej IG potrzebuje jedynie 2 Gwardzistów, Chimki i AV by żyć nieźle?

Ja nie gram od Września, z przyczyn niezależnych ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się postarali... Tyle czasu i jedyne co dostajemy to dwie przerobione mapy. Teraz "support" jest obecny w Space Marine, bo już szykują dlc ze skinami :P Chociaż pewnie i w DoW 2 nie powiedzieli tutaj ostatniego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, podczas patchowania w pliku tekstowym dodana jest nowa nazwa chapteru DLC, czyli mówiąc krótko skina :P A otrzymają ją Imperialne Pięści. Pytanie tylko kiedy to zapowiedzą.
A tak na marginesie czyżby już olali nawet te drobiazgi lokalizacyjne? Po poprzednich skinach nadal zostają Pożeracze Światów zamiast Niosących Słowo (oj tam oj tam ale różnica :P), a teraz nawet nie raczyli użyć polskich nazw super "nowych" mapek... Na szczęście zostaje ręczna edycja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zapisanych gier. Czy informacje o poziomie mojej postaci w Ostatnia Linia oraz stany gry z kampanii zapisywane są na dysku czy na serwerach steam bądź game for windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 18:37, ChrisBgnr napisał:

Haha, podczas patchowania w pliku tekstowym dodana jest nowa nazwa chapteru DLC, czyli
mówiąc krótko skina :P A otrzymają ją Imperialne Pięści. Pytanie tylko kiedy to zapowiedzą.

Właśnie zauważyłem, że dodali je do gry. Nieco przerobiony Force Commander złożony z elementów z poprzednich dlc (nie dostał nawet nowego portretu). Pozostali bohaterowie bez zmian. U jednostek brak większych zmian poza oznaczeniami. No ale w końcu to za darmo, więc po co się starać (wprawdzie przy części płatnych też się nie postarali...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na pozycję nr 1 :P Myślicie, że error, czy ktoś tu nieźle oszukał? Mało prawdopodobne wydaje się rozegranie tylu meczy.

20111231174058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 17:41, damlon napisał:

Patrzcie na pozycję nr 1 :P Myślicie, że error, czy ktoś tu nieźle oszukał? Mało prawdopodobne
wydaje się rozegranie tylu meczy.


No ciężko rozgrywać 45256 meczy na sekundę, zdecydowanie bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak otrzymać osiągnięcie Zimowe Natarcie? Czy da się teraz czy był to tylko świąteczny aczik czy teraz też go da się? Próbowałem w zwykłej grze i nie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 30 min trzeba grać na zimowych mapach z żwywym przeciwnikiem. Nie trzeba tego zrobić podczas jednego meczu, można na tzw. raty. Aczivek chyba był tylko w okresie świątecznej promocji, przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie przypomnieć tę serię i ostatnio pograłem sobie w pierwszego Dawn of War z dodatkami.
Moim zdaniem to leci tak: Podstawka - fajna, Winter Assualt - też, Dark Crusade - najlepsze, a Soulstorm niemal niegrywalny. Ale jest spoko.

Postanowiłem też wrócić do tej...ech...średnio udanej gry? Tak będzie łagodnie. Dawn of War 2.

Więc musiałem odkopać nick i hasło do Steam, zainstalować przeklęty program, gra instaluje się 15 minut a teraz wyskakuje mi że gra będzie gotowa do uruchomienia w 2 cholerne godziny...

Games for Windows Live mnie jeszcze nie zaczął napastować, czy to dzięki patchowi(słyszałem że w dodatkach nie ma GfWL)? Czy też zacznie mnie nudzić kiedy gra stwierdzi że jest gotowa by się uruchomić?

Granie na PC kiedyś było spoko...teraz wszystko jest takie do d#$*...serio, nie widzicie tego?
By zainstalować grę trzeba się obowiązkowo babrać w g&#%*@ i tracić czas, a dodatkowo martwię się że i tak postanowię wyj*@$^ grę z dysku po 1,5 godziny, bo będzie nudna w stosunku do jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 00:10, Fatal-X napisał:

Moim zdaniem to leci tak: Podstawka - fajna, Winter Assualt - też, Dark Crusade - najlepsze, a Soulstorm niemal niegrywalny. Ale jest spoko.

A czemu Soulstorm jest wg. Ciebie niegrywalny? Ze wszystkich odsłon jedynki to właśnie on wciągnął mnie najbardziej więc jestem ciekaw co Ci w nim nie podeszło :)

Dnia 14.01.2012 o 00:10, Fatal-X napisał:

Games for Windows Live mnie jeszcze nie zaczął napastować, czy to dzięki patchowi(słyszałem że w dodatkach nie ma GfWL)? Czy też zacznie mnie nudzić kiedy gra stwierdzi że jest gotowa by się uruchomić?

Chaos Rising jest połączony z podstawką więc GfWL będzie niestety wymagany, Retribution natomiast faktycznie jedzie w całości na Steamie i nie wymaga niczego innego.

Dnia 14.01.2012 o 00:10, Fatal-X napisał:

By zainstalować grę trzeba się obowiązkowo babrać w g&#%*@ i tracić czas, a dodatkowo martwię się że i tak postanowię wyj*@$^ grę z dysku po 1,5 godziny, bo będzie nudna w stosunku do jedynki.

Ja za pierwszym razem przy odpaleniu DoW II (zaraz po przejściu jedynki) wymiękłem po może 5 misjach i stwierdziłem że w porównaniu z poprzedniczką to tragedia (lepsza co najwyżej wizualnie). Potem spróbowałem do tej gry podejść ponownie nie patrząc na nią przez pryzmat jedynki i wciągnąłem się na tyle że z marszuprzeszedłem podstawkę i obydwa dodatki (drugi wszystkimi rasami czyli x6) a teraz pogrywam ponownie w podstawkę (jednocześnie z Soulstormem). Ta gra nie jest zła, jest wręcz całkiem dobra tyle że po prostu nieco inna niż swoja poprzedniczka, moim zdaniem ta zmiana jest trochę zbyt drastyczna jak na sequel ale gdyby dwójka wyszła samodzielnie to nic nie możnaby jej zażucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować