Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

A wybacz zapomniałem że pozjadałeś rozumy i wiesz lepiej jak kto gra ^^
A narzekam a ewidentne błędy gry i brak kompetencji od strony twórców

Public a ranking w lagu się nie różnią ...
I tu jest i tam jest
A to że wole zagrać publik z kolegami i zebrać ekipę w kilka s zamiast czekać aż system dopasuje przeciwnika ze swoim nieskończonym intelektem i tworzeniem następnych gier graczy 5/6 możliwe gry 4....

Różnic między no ranking a ranking niema żadnych poza statystykami ...

Ale jakby an to nie patrzeć na Publik mam możliwość wyrzucenia osoby która ma ewidentnie duży ping przed startem gry a nie męczyć się rankingowo aż łaskawie system go kopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 16:58, MasterChiefGT napisał:

A wybacz zapomniałem że pozjadałeś rozumy i wiesz lepiej jak kto gra ^^
A narzekam a ewidentne błędy gry i brak kompetencji od strony twórców

Public a ranking w lagu się nie różnią ...
I tu jest i tam jest
A to że wole zagrać publik z kolegami i zebrać ekipę w kilka s zamiast czekać aż system
dopasuje przeciwnika ze swoim nieskończonym intelektem i tworzeniem następnych gier graczy
5/6 możliwe gry 4....

Różnic między no ranking a ranking niema żadnych poza statystykami ...

Ale jakby an to nie patrzeć na Publik mam możliwość wyrzucenia osoby która ma ewidentnie
duży ping przed startem gry a nie męczyć się rankingowo aż łaskawie system go kopnie



Wiesz o ile ping to nie jest problem, bo takich ludzi zazwyczaj wywala po 30 sec. O tyle Najgorsze są ,,mini lagi" najbardziej ... irytują

Spoiler

wkurw****

. Nie wywali , gra jest maksymalnie wydłużona , reakcja opóźniona i powodzenia grania z kimś kto nie jest na tyle inteligentny żeby zmniejszyć swoje ustawienia graficzne / przestać ściągać filmy z czerwonego tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 16:58, MasterChiefGT napisał:

A wybacz zapomniałem że pozjadałeś rozumy i wiesz lepiej jak kto gra ^^
A narzekam a ewidentne błędy gry i brak kompetencji od strony twórców


no tak, bo Ty byś zrobił lepszego RTSa i to sam! nie ma jak kompetencja, nie?

umiałbyś zaprojektować chociaż działające menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj mi ekipę kasę i zrobię ci grę która będzie rozwijana i błędy będą poprawiane ..
A nie olewać będę graczy i wprowadzać nieumiejętnie rozwiązania z konsoli ...

Ale ty i tak wiesz lepiej co jak gdzie kiedy dow 2 retri idealną 100% dopracowaną grą którą wychwalasz pod niebiosa a jak ktoś coś źle o niej napisze to masz problem ...

Skończmy tą bezsensowną rozmowę bo i tak w końcu ty masz wielką rację a inni się mylą na forum Relicu ...


@Neleron
I tu masz rację z tymi ustawieniami ale weź pod uwagę że jakby był system gry serwerowy a nie p2p to laga miałaby jedynie osoba co ma za duże opcję
A inni by tego nie odczuwali
Relick mógłby naprawić system ale nie chce
Nie tylko ja im pisałem o żenującym systemie kopania ale i masa postów była na forum i tak nie naprawili tego
Więc teraz pogrywam ze znajomymi jedynie byleby pograć bez większych problemów

To są moje odczucia dałem 140zł na grę której nie mogę nawet odsprzedać
Jednak ona jest jedną z nielicznych które żałuje że nabyłem
Poprzez niedotrzymanie obietnic i olewanie graczy

To są moje odczucia i jako fan WH 40k tak sądzę że najlepszy był DoW WA

A DoW 3 liczę że będzie połączeniem masy jednostek z DoW 1 i Bohaterów z DoW 2 bo jednak w DoW2 zaskoczyli mnie nimi pozytywnie wywoływali większą sympatię i sens
I nie zapominajmy o cudownym syn-kill

Naprawdę chciałbym żeby do DoW3 przyłożyli się tak jak do Homeworld 2 bo do tej gry aż chce się wracać

Pozdrowienia dla zagorzałego fana Teokrata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:00, MasterChiefGT napisał:

@Neleron
I tu masz rację z tymi ustawieniami ale weź pod uwagę że jakby był system gry serwerowy
a nie p2p to laga miałaby jedynie osoba co ma za duże opcję
A inni by tego nie odczuwali
Relick mógłby naprawić system ale nie chce
Nie tylko ja im pisałem o żenującym systemie kopania ale i masa postów była na forum
i tak nie naprawili tego
Więc teraz pogrywam ze znajomymi jedynie byleby pograć bez większych problemów

To są moje odczucia dałem 140zł na grę której nie mogę nawet odsprzedać
Jednak ona jest jedną z nielicznych które żałuje że nabyłem
Poprzez niedotrzymanie obietnic i olewanie graczy

To są moje odczucia i jako fan WH 40k tak sądzę że najlepszy był DoW WA

A DoW 3 liczę że będzie połączeniem masy jednostek z DoW 1 i Bohaterów z DoW 2 bo jednak
w DoW2 zaskoczyli mnie nimi pozytywnie wywoływali większą sympatię i sens
I nie zapominajmy o cudownym syn-kill

Naprawdę chciałbym żeby do DoW3 przyłożyli się tak jak do Homeworld 2 bo do tej gry aż
chce się wracać

Pozdrowienia dla zagorzałego fana Teokrata


Wiesz co ja oczekuję po DoW 3 ?

- Wielkość walki jak w DoW 1
- Bohaterowie, system zasłon, specjalnych umiejętności jak z DoW 2
- Budynki z DoW 1
- System modyfikowania armii, tworzenia ,,własnych DLC"

Gra idealna o ile dobrze zrobiona :)

Relic mógłby, ale to wiąże się z dodatkowymi kosztami bez zysku....
Nie, wydatek na DoWa wg. mnie nie był żadną straconą złotówką.... co innego:
Dragon Age II
Gothic IV : Arcania
Łącznie ww tytułów,może kupiłbym za 10 zł ( zrażony jestem do kolejnych dragon agów )


Odnośnie stworzenia własnej gry... pamiętaj, że do tego trzeba dojść, już nie mówię o ludziach którzy stanowią trzon twojej przyszłej gry :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te DLC byłyby wspaniałym pomysłem zgodzę się z tym
Ale oni tego nie oddadzą w ręce gracza chyba że wprowadzą opłatę za dodanie własnej armii :)

Ten 1 budynek mi nie przeszkadzał zamiast na ekonomi skupiałem się na walce i utrzymaniu jednostek przy życiu gdy wymagała sytuacja uciekałem

Ale jestem zawiedziony nieco Retri tyle
mogło być znacznie lepiej skoro odeszli od GFWL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:00, MasterChiefGT napisał:

To są moje odczucia i jako fan WH 40k tak sądzę że najlepszy był DoW WA


dawno i nie prawda, najlepszy DOW ever to Chaos Rising
i tak jestem zagorzałym, wręcz fanatycznym fanem DOWa

twierdzisz, że relic olewa graczy? a do jakiego innego rtsa wychodzą update'y i DLC 2,5 roku po premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 19:47, Teokrata napisał:

twierdzisz, że relic olewa graczy? a do jakiego innego rtsa wychodzą update''y i DLC 2,5
roku po premierze?


Do pierwszego Stara pacze wychodziły bodaj 8 lat. Chyba WarCraft 3 również miał solidne wsparcie. Poza tym, DLC to w 90% przypadków negatywne zjawisko, szczególnie biorąc pod uwagę Rerica( ze wszystkich... DLC dopiero Tau był czymś konkretniejszym niż śliczna skórka, ale wciąż kosztuje za dużo). Poza tym- pamiętasz wesołe czasy DC i SS, kiedy to na pacza czekało się pół roku, bo Reric był zajęty pompowaniem w CoHa, który osiągnął mniejszy sukces niż Dawn of War?


PS: WA był najlepszy. CR ma bardzo dobrą kampanię i...to tyle.

Edit: Nie rozumiem też czemu wybrano właśnie smerfa na bohatera Last Standa. Powinni poczekać do końca tego miesiąca i wypluć Nekron Overlorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 19:47, Teokrata napisał:

> To są moje odczucia i jako fan WH 40k tak sądzę że najlepszy był DoW WA

dawno i nie prawda, najlepszy DOW ever to Chaos Rising
i tak jestem zagorzałym, wręcz fanatycznym fanem DOWa

twierdzisz, że relic olewa graczy? a do jakiego innego rtsa wychodzą update''y i DLC 2,5
roku po premierze?



Do takiego który ma więcej online graczy w godzinach wieczornych niż ten osławiony SC II ;) ( Dla porównania, obecnie ponad 4k online w warze, a w SC II tylko 3,5 k ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 19:47, Teokrata napisał:

twierdzisz, że relic olewa graczy? a do jakiego innego rtsa wychodzą update''y i DLC 2,5
roku po premierze?


Nie liczy się ilość, a jakość... DLC były imo takiej sobie jakości, zresztą firma w nie brnie, bo jak widać się opłacają - wystarczy 1 - 2 programistów/grafików za byle skórki, a mają stały zastrzyk gotówki od zagorzałych fanów uniwersum... Co do patchy to też nie mogę się o nich wypowiadać w superlatywach: wychodzą średnio co 2 miesiące, a pracuje nad nimi gość, który nie jest na tyle kompetentny, żeby pozbyć się większości błędów będących w grze od miesięcy/lat, zazwyczaj jedyne co robi to zmienia statystyki liczbowe dla jednostek/broni/umiejętności (na temat których dostaje najwięcej narzekań od pseudoprosów z gamereplays).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 20:07, Shveid napisał:

Do pierwszego Stara pacze wychodziły bodaj 8 lat. Chyba WarCraft 3 również miał solidne
wsparcie. Poza tym, DLC to w 90% przypadków negatywne zjawisko, szczególnie biorąc pod
uwagę Rerica( ze wszystkich... DLC dopiero Tau był czymś konkretniejszym niż śliczna
skórka, ale wciąż kosztuje za dużo).


Z nowszych gier dorzuciłbym jeszcze LoLa. Fakt, że nie jest to to samo co płatna gra, bo utrzymuje się m.in. ze sprzedaży skórek, które przez to muszą być dobrej jakości, ale to akurat zaleta.

Dnia 26.10.2011 o 20:07, Shveid napisał:


PS: WA był najlepszy. CR ma bardzo dobrą kampanię i...to tyle.


DoW był najlepszy, bo jako jedyny nie był skażony karzącą ręką łysola. WA też było dobre, ale tylko w ostatnich patchach. :P

Dnia 26.10.2011 o 20:07, Shveid napisał:


Edit: Nie rozumiem też czemu wybrano właśnie smerfa na bohatera Last Standa. Powinni
poczekać do końca tego miesiąca i wypluć Nekron Overlorda.

Bo mogę teraz zarobić na smerfie i overlordzie biorąc pod uwagę hype jaki zrobił się w koło nowych nekronów. ^^

Neleron

Dnia 26.10.2011 o 20:07, Shveid napisał:

Do takiego który ma więcej online graczy w godzinach wieczornych niż ten osławiony SC II ;) ( Dla porównania, obecnie ponad 4k online w warze, a w SC II tylko 3,5 k ).


Nie wiem co ma ilość graczy do wsparcia technicznego, ale ok.


A teraz wracam w odmęty historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak, że Wasze statystyki w Steamie nijak mają się do tych w grze? Co prawda win/loss chyba się zgadza, ale skill jest już inny, sporo niższy niż w rzeczywistości, mnie pokazuje w 3vs3 ok. 700, podczas gdy w grze mam ok. 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2011 o 20:54, Host_Samurai napisał:

Bo mogę teraz zarobić na smerfie i overlordzie biorąc pod uwagę hype jaki zrobił
się w koło nowych nekronów. ^^


Jacy nowi Necroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 14:37, JaN-J napisał:

Jacy nowi Necroni?


Niedługo wychodzi nowy kodeks Nekronów. Nowe figurki wyglądają sympatycznie, acz drażni mnie egipska stylizacja co niektórych (Tomb Kings in space) i widziałem jakieś przesłanki ich nowego fluffu. Dziwny...

I generalnie jak dla mnie mogli Nekrońskiego Overlorda dać jako bohatera do LSa, by podbić trochę kampanię reklamową. No ale dali Komandora tau, nie dziwię się- lubię ich wszyscy poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:19, Shveid napisał:

i widziałem jakieś przesłanki
ich nowego fluffu. Dziwny...


Dziwisz się, że dziwny..? W końcu (o ile się orientuję) kodeks tworzy Matthew Ward, nasz duchowy suzeren...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę z innej beczki. Myślicie, że warto dla kampanii single player zakupić Dawn of War Universum(pełne wydanie pierwszej części)? Grałem w podstawkę, ale to było w okolicach jej premiery i niewiele pamiętam już, nawet płyty znaleźć nie potrafię. W multi już pewnie nikt nie gra, ale zastanawiam się czy to nie jest fajny wybór na długie jesienno-zimowe wieczory. W końcu czasem przyda się coś innego niż Retribution ;) I grał ktoś w Mark of Chaos, bo może też warto wypróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Jeśli lubisz Uniwersum WH40K to jak najbardziej. ostatnio też wróciłem z nudów do "jedyneczki" Podstawkę przechodziło się naprawdę miło. Winter Assault też bardzo dobry (fabularnie) jedyne co mnie męczyło to obowiązek grania Eldarami (nie trawię) Dark Crusade: imho najlepszy w serii, można wracać do niego wielokrotnie. Na koniec Soulstorm: mimo paru bugów można pograć by pocieszyć się Sisters of Battle i maszynami latającymi ale tu znów uważam, że ten dodatek to regres w stosunku do Dark Crusade (bugi, brak zapisywania postępów na mapie, czyli gdy zdobędziesz teren, ufortyfikujesz, postawisz bazę a ktoś zaatakuje ten rejon to znów zaczynasz od zera na tej mapie itd.)
Oczywiście wszystko to moja opinia dotycząca tylko trybu single player
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:19, Shveid napisał:

Niedługo wychodzi nowy kodeks Nekronów. Nowe figurki wyglądają sympatycznie, acz drażni
mnie egipska stylizacja co niektórych (Tomb Kings in space) i widziałem jakieś przesłanki
ich nowego fluffu. Dziwny...

Ale C''tani zostaną tylko wypadną z bitew stołowych jako jednostki? Widziałem, że teraz będą różne rodzaje lordów z własnymi imionami. Z nowych jednostek deathmarks mi się podobają, aczkolwiek niektóre z nowych faktycznie za bardzo tomb kings przypominają.

Dnia 27.10.2011 o 15:19, Shveid napisał:

I generalnie jak dla mnie mogli Nekrońskiego Overlorda dać jako bohatera do LSa, by podbić
trochę kampanię reklamową. No ale dali Komandora tau, nie dziwię się- lubię ich wszyscy
poza Polską.

Może GW by się nie zgodziło na wydanie takiego dlc przed "ujawnieniem" odświeżonych nekronów. Zresztą, o wiele bardziej bym się ucieszył z nowej rasy - byłby jakiś powód aby wrócić do multi. Niestety, idą na łatwiznę a sądząc z ceny Tau Commander za całą nową armię by sobie życzyli przynajmniej dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 17:30, Arcling napisał:

Ale C''tani zostaną tylko wypadną z bitew stołowych jako jednostki? Widziałem, że teraz
będą różne rodzaje lordów z własnymi imionami. Z nowych jednostek deathmarks mi się podobają,
aczkolwiek niektóre z nowych faktycznie za bardzo tomb kings przypominają.


Raczej zostaną, skoro w Advance Orderze można kupić nocnika i kanciarza. Z drugiej strony armię nekrońską czeka spora metamorfoza. Z bezimiennej, zniewolonej armii przynoszącej tylko śmierć w coś, co posiada...kulturę. Jeśli przecieki nie kłamią Nekroni będą mieli własne frakcje w postaci dynastii, które rządzą jakimś kawałkiem kosmosu. Przykładowo Sautekh to najsilniejsza frakcja walcząca o jeszcze więcej, a Nekthyst są powszechnie znienawidzeni wśród swoich, a w galaktyce najczęściej robią za...najemników. Generalnie zamiana 40k terminatorów w 40k tomb kings.


A co do nowej rasy...to by było dobre biorąc pod uwagę odświeżenie DE i Nekronów. Ale że w Relicu pracują partacze to ciężko będzie o to. Raczej teraz skupiają się pewnie na DoW3, bowiem powoli zbliża się szósta edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować