Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy (ufff.. w końcu:P) odpowiedź od OBSIDIANa w sprawie polskiej wersji łatki 1.03 do NWN2.

Jeżeli nie pojawią się żadne niespodziewane okoliczności (trzęsienie ziemi, atak ptasiej grypy, itp.) polska wersja patcha 1.03 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam,

Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:21, Xeoo napisał:

no nareszcie jakies dobre wiesci:P


Fajnie że dostaliśmy jakąkolwiek odpowiedź, ale czy to dobre wieści to jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:20, Johnny Bravo napisał:

Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy (ufff.. w końcu:P) odpowiedź od OBSIDIANa w sprawie polskiej
wersji łatki 1.03 do NWN2.

Jeżeli nie pojawią się żadne niespodziewane okoliczności (trzęsienie ziemi, atak ptasiej grypy,
itp.) polska wersja patcha 1.03 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.


Mam wrażenie że wasz kontakt z klientem jest bardzo, bardzo potrzebny! Dla poprawy nastrojów możecie się czasem odezwać nawet jak nie macie niczego wiążącego do przekazania. Większość użytkowników jest w stanie wszystko przełknąć. Dajcie nam powody do większego zaufania, budujcie dobry klimat, niech będzie więcej dialogu między wami a klientami, to wam na pewno wyjdzie na korzyść.

To moje prywatne zdanie, szkoda czasu na komentowanie. Bardzo dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...sam pracuje w handlu i obsłudze klienta i najważniejszy jest kontakt i informacja..bez tego klienci czują że ich olewacie...to taka rada dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pięknie, a za 2 tygonide wyjdzie patch 1.04 na zachodzi, któy my dosytaniemy pewnie na tydzieńprzed pojawieniem sie patcha 1.05, aż w końcu CDP zrezygnuje z supportowania gry, bo nie bedzie nadążać z patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to jeszcze nie ma patcha? Bo już wieki temu odłożyłem NWN 2 na półkę (fajnie się zakurzył), a w międzyczasie zacząłem od nowa i skończyłem Fallouta 2. Wooow... naprawdę szybko to idzie z tym patchem. To skończę może jeszcze Planecsape Torment.

Hmm widzę kolejną zaletę starych gier. Są już patche!. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:20, Johnny Bravo napisał:

Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy (ufff.. w końcu:P) odpowiedź od OBSIDIANa w sprawie polskiej
wersji łatki 1.03 do NWN2.

Jeżeli nie pojawią się żadne niespodziewane okoliczności (trzęsienie ziemi, atak ptasiej grypy,
itp.) polska wersja patcha 1.03 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam,

Igor



Hahahahaha, no chyba nikt z was w to nie uwierzyl?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 14:37, Karister napisał:

O to jeszcze nie ma patcha? Bo już wieki temu odłożyłem NWN 2 na półkę (fajnie się zakurzył),
a w międzyczasie zacząłem od nowa i skończyłem Fallouta 2. Wooow... naprawdę szybko to idzie
z tym patchem. To skończę może jeszcze Planecsape Torment.

Hmm widzę kolejną zaletę starych gier. Są już patche!. xD


Ja wiem, Tormenta ide chyba jush 4 raz i mi nie schodzi min miesiąc. Więc możesz zdarzyć :)
Ja sie przymierzam do całej sagi Fallout, nie grałem jeszcze a podobno fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do patcha to uwierze jak zobacze ;) oby to byla prawda ;)

a co do fallout to oczywiscie najlepszy. dwojka to dla mnie raczej na bank podium gier wszechczasow. jakosc wykonania i zlozonosc tej gry naprawde robi wrazenie. przejsc te gre tylko raz to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie czytam ten temat, to zaczynam się powoli załamywać ...

Przewiduję, ze jutro lub w czwartek dotrze do mnie NWN2

Slyszalem, ze problemy z tym pachem 1,03 są, ale zeby az takie? I jak widzę nastawienie graczy (sluszne chyba zresztą) do kolejnych podawanych przez CDP terminów , to nic , tylko się załamac...

Ehhh

Pozdrawiam, Novy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam kolejne terminy. Dopiero drugi chyba. A czy problemy są to niewiadomo bo jeszcze nie wyszedł. :) Świat ma go od około 4.12.06 więc poślizg jest... spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:51, VaRIaT napisał:

Eee tam kolejne terminy. Dopiero drugi chyba. A czy problemy są to niewiadomo bo jeszcze nie
wyszedł. :) Świat ma go od około 4.12.06 więc poślizg jest... spory.


Yep, a zastanawiam sie kiedy w takim razie u nas pojawi sie 1.04 :D

Patrząc optymistycznie na przyszla gwiazdke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 00:32, WolfClub napisał:

Anim tak szczerze powinniscie postawic sprawe jasno albo w te albo w tamte bo takie olewanie
najwiekszego dystrybutora gier w polsce przez firme ktora te gry robi jest zalosne...


Wiesz to trochę nie tak działa - tam też są ludzie i ci czasem muszą wziąć wolne, żeby spędzić troche czasu z rodziną i odpocząć. W bardzo wielu firmach na zachodzie (wiem z własnego doświadczenia) zarządza się przerwy świąteczne obejmujące 1 tydź. stycznia. Na szczęście już wrócili i zapewniają, że Patcha nam wyślą w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 13:50, Snaga napisał:

pięknie, a za 2 tygonide wyjdzie patch 1.04 na zachodzi, któy my dosytaniemy pewnie na tydzieńprzed
pojawieniem sie patcha 1.05, aż w końcu CDP zrezygnuje z supportowania gry, bo nie bedzie nadążać
z patchami.

Już różnym przedstawicielom CDP to mówiłem, ale jak miały być zmiany widoczne od nowego roku tak ich nie widzę już w ogóle przestali odpowiadać na maile... Sol może coś zrobisz z moim mailem na temat koszyka.. który tuż po Nowym Roku wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować