Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 22:39, Olamagato napisał:

> Przecież do końca tygodnia to równie dobrze może być niedziela 23:59. ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15891&pid=878


W takim razie przytaczjac info od Igora:

Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy (ufff.. w końcu:P) odpowiedź od OBSIDIANa w sprawie polskiej wersji łatki 1.03 do NWN2.

Jeżeli nie pojawią się żadne niespodziewane okoliczności (trzęsienie ziemi, atak ptasiej grypy, itp.) polska wersja patcha 1.03 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.
Pozdrawiam,
Igor

co nastapilo??Trzesienie ziemi??Powodz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę, że może chodzić o uwiąd starczy, który uniemożliwia pracownikom CDP wrzucenie patcha na serwery oraz napisanie - po raz koljny - posta na forum w którym wyjanią jak długo mamy jeszcze czekać... ale cóż... chyba musimy się przyzwyczaić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie pracownicy CDP piszą coś o wydaniu patcha 1.03 równocześnie z 1.04, oraz o tym, że Obsydian pracuje na obydwoma poprawkami jednocześnie.
Moim zdaniem premiera patcha przesunie się na przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Moderatora tego forum, ktory wypowiedzial sie kilka postow wczesniej, po co nam w takim wypadku 1.03 ?

Jesli Obsidian sie tak "męczy " nad pl patchami, to niech robia tylko 1.02>1.04

Czy CDP nie mogl po prostu powiedziec : " nie było ani chęci tudziez dzialalnosci z naszej strony, jak i ze strony obsidianu " . Bo tak to wyglada szczerze....

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAŃBA !!
poraz kolejny zostalismy oklamali, nie bylo trzesienia ziemi i patcha nie ma. a dzis cdp nie pracuje, wiec nie ma na co czekac nawet na posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi naprawde, ze sprawdzily sie przepowiednie ludzi, ktory wiedzieli od razu jak będzie ;/

A moglem sie do nich zaliczyc, przynajmniej by zawodu nie bylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm zeby nie przeklinac to sie niewypowiem co o tym sądze. MAm nadzieje ze łatka 1,03 czy 1.06(jednak 1.04 wydany zostanie naraz z 1.05 ale ze 1.05 jest niekontatymbilny z polska wersja wiec wszystko zostanie zawarte w 1.06:-). A co do spolszczenia nie liczac zarąbistych baboli..... az mnie z moim talentem do ortografii niektóre poprostu zabijaja. Nie liczac gdy po uzyciu niektórych rzeczy np dzwigni w jakis kryptach widzimy angielski napis. Nieliczac tego ze Gdy zyskamy nowego towarzysza mowi on po angielsku gdzie bedzie czekał(przynajmniej w neverwinter gdy naszym domem jest karczma). Nie liczac kobiet gadajacych męskimi głosami, nie liczac ze nieraz w polowie scenek ktos nagle traci głos by w nastepnej kwestii go odzyskac.... To spolszczenie jest dobra, nie ma co sie martwic wkoncu moglo byc prawie jak spolszczenie do HommV :D a tutaj screen babola roku-> http://img464.imageshack.us/my.php?image=nwn2ss011307003711sn2.jpg
Rozumiem juz jak sie komusc omsknie palec i wskoczy tam to "i" ale zeby kurde przez RZ? Cd projjekcie zmien tłumaczy bo jak tak dalej pojdziesz to ci marna przyszłosc wroze. Imo zastanawia mnie czemu niektórzy mówia jjaszczuroludzie , jaszczuroludzi, a potwory nazwajja sie jaszczurek? Chyba w innych czesciach było Jaszczuroludzie ale nie jestem pewny ale ten jaszczurek brzmi ..... zle by niepowiedziec inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekam... ten patch jest mi potrzebny do przyrostu wydajności, bo na min detalach nie mam ochoty grać, ale po raz kolejny, bardziej o braku patcha denerwuje mnie podejście CDP... nie wyrobili się... ok, niech im będzie, że trudno... ale do ciężkiej cholery... jakaś inforamcja, z czystej przyzwoitości (o dbaniu o klienta nie wspomnę) się nam należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:35, Solstheim napisał:

ciach
Rozumiem juz jak sie komusc omsknie palec i wskoczy tam to "i" ale zeby kurde przez RZ?

Ok kurde jak sie jest 16h na nogach kazdemu sie zdarzają pomyłki:-) Dopiero teraz to zauwazyłem i cos mi rozjasniło. Ten screen to zły przkład . Było juz wtedy koło 3 wnocy jak go robiłem(a co lubie grac po nocach) i niezauwazyłem tego "," czy tam "." , Moirze to było odmienione Moira a nie tłumaczenie dyslektyka z 6 palcem:D OK cd projekt przepraszam macie u mnie teraz -99 , bo mogł bym zniesc wiecej baboli gdybyscie wydali tego patha. A nie udawali ze nas tu niema, cd siedzi sobie biedny w kąciku forum z napisem "Mnie tu wcale niema" ciezko napisac " Nie wyrobilismy sie przepraszamy" a tak to tylko tracicie klientów .. n /c
Teraz ide wkoncu spac... dzis tez trzeba pograc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam dalej gram przy ~12-13 fpsach w pomieszczeniach i coz moge zrobic? czekam, czekam . A szkoda, bo w przeciwienstwie do nwn1 , dwojka mi sie naprawde podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 12:59, Olamagato napisał:

A może po prostu patch nie działał poprawnie?


Od początku ten patch wydawal sie na wszystko "moze", moze bedzie, moze zadziala, moze CDP go dostalo, moze wyslalo, moze sprawdza... Echś... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole czekać(i Wam radze to samo :P )...bo jak by patch miał być z błędami to dziękuje bardzo, żeby mi jeszcze pogorszyło cały stan rzeczy, albo lepiej, żeby gra nie odpaliła :|
Czekać, czekać i sie odczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej niebardzo rozumiem. Skoro tyle problemów i przesunięć z tym 1.03PL, a 1.04PL jest już opracowywany, to nie można od razu wypuścić 1.04PL???

Ponawiam pytanie:

Czy 1.04PL nie będzie zawierał w sobie 1.03PL+dodatkowe poprawki???

P.S. I w dalszym ciągu muszę przy wyborze mojej postaci słuchać: Ha! Mój czar nie wypalił... => nie dość, że to nie zestaw głosów maga, to taki bubelek brzmi śmiesznie :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 13:31, RobeN napisał:

Ja dalej niebardzo rozumiem. Skoro tyle problemów i przesunięć z tym 1.03PL, a 1.04PL jest
już opracowywany, to nie można od razu wypuścić 1.04PL???

Ponawiam pytanie:

Czy 1.04PL nie będzie zawierał w sobie 1.03PL+dodatkowe poprawki???


No z większościami patchy jest tak, żeby zainstalować następnego, potrzeba mieć poprzedniego.(W tym wypadku 1.03, aby zainstalować 1.04), a że wersja 1.03 jest już dawno przygotowana, wątpie, żeby Obsidian specjalnie dla Polskich graczy męczył się i łączył z 1.04 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 13:36, Kermit 13 napisał:

No z większościami patchy jest tak, żeby zainstalować następnego, potrzeba mieć poprzedniego.(W
tym wypadku 1.03, aby zainstalować 1.04), a że wersja 1.03 jest już dawno przygotowana, wątpie,
żeby Obsidian specjalnie dla Polskich graczy męczył się i łączył z 1.04 ;]



Dla mnie jak do tej pory to większość patchy była od 1.00 do 1.XY.

No chyba, że mowa o NWN... Ale i tam były zbiorcze patche. Pozatym wolałbym wówczas słuchać o patchu 1.02-1.03 a nie tylko 1.03, bo to jest mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować