Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Trzysta (300)

672 postów w tym temacie

Byłem wczoraj. Film godny polecenia. Nie jest to może jakieś wybitne kino, ale można się wybrać jak ktoś jest złakniony genialnych scen walki[/b]! A ja właśnie taki byłem wczoraj i film podobał mi się bardzo. Muzyka bardzo dobra, gra aktorów niezła (zwłaszcza Leonidas wypadł świetnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w Empiku soundtrack ;) 25 utworów aż ma? Jakoś nie zauważyłem tego na filmie :P Ale 58 zł ;/ Trzeba poczekać do września to będzie za 30 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:14, Ryan Kam napisał:

no coz już komiks jest , chcailem poczytać , ale kurde folia i zobaczyłem tylko jaki format
i z tyłu poczytałem
o nim . Taki pech ;(


No faktycznie pech ;/ Ja często jak jestem w Empiku to są folie pozrywane z gazet, bo wyciągają dodatki do gazet i dają do kasy, zeby nie pokradli i jak jesteś na dłużej to możesz sobie poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem daaawno temu - szczerze polecam, naprawdę dobra robota :)

Nie ma paru scen (np. jest płytsze wrzucenie posła do studni w komiksie niż w filmie), ale za to ten Millerowski marazm kadrowy, że tak powiem... Kolory... Whoa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:32, Sephirath napisał:

Czytałem daaawno temu - szczerze polecam, naprawdę dobra robota :)

Nie ma paru scen (np. jest płytsze wrzucenie posła do studni w komiksie niż w filmie), ale
za to ten Millerowski marazm kadrowy, że tak powiem... Kolory... Whoa ;)


Jak wrzucają posła do studni to jedna z moich ulubionych scen :D Super to zrobili :P "To szleństwo"...
A co do komiksu, no to skąd ja niby na to forse mam wziąść ??? Za dużo rzeczy narazie do kupienia, może na urodziny...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem muzy z 300 u kumpla, i szczerze mówiąc troszkę się zawiodłem. Tak jak w filmie brzmi ona świetnie, tak puszczając ją bez całej tej otoczki nie jest już taka piękna. Chociaż zdarzają się perełki takie jak kawałek "The hot gates"- po prostu fantastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:45, TigerXP napisał:

Słuchałem muzy z 300 u kumpla, i szczerze mówiąc troszkę się zawiodłem. Tak jak w filmie brzmi
ona świetnie, tak puszczając ją bez całej tej otoczki nie jest już taka piękna. Chociaż zdarzają
się perełki takie jak kawałek "The hot gates"- po prostu fantastyczny.


Rewelacyjny jest "Returns a Kings", po prostu wyśmienity...A muzyka według mnie jest trochę zbyt trudna. Jeśli nie jesteś fanem muzyki filmowej - będzie to dla Ciebie propozycja dobra. Dla mnie jest świetna, bo jestem starym wyjadaczem i znam się na rzeczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


soundtrack ogólnie jest słaby - z wyjątkiem wymienionego przez Ciebie "Returns a King".
Tyler Bates nie spisał się jakoś rewelacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:53, Azrathel napisał:


soundtrack ogólnie jest słaby - z wyjątkiem wymienionego przez Ciebie "Returns a King".
Tyler Bates nie spisał się jakoś rewelacyjnie...


Zgodzę się na takie stwierdzenie, że ne może się równać z Star Wars i Władcą Pierścieni...
Te partytury to jak dla mnie najlepsze w historii kina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film mnie rozwalił. Dawno nie oglądałem tak dobrze zrealizowanego filmu. Sceny z walkami to po prostu sztuka. Ogólnie film bardzo dobry, a Leonidas jest/był znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 20:56, Oskar24 napisał:

Zgodzę się na takie stwierdzenie, że ne może się równać z Star Wars i Władcą Pierścieni...
Te partytury to jak dla mnie najlepsze w historii kina :P


Star Wars mnie nie ciągnie, WP też jakiś rewelacyjny nie jest (z wyjątkiem kilku kawałków). na piedestale stawiam "Piratów z Karaibów" - soundtrack z obu części leci u mnie w pokoju non-stop, włączam go sobie nawet na czas popołudniowych drzemek ;)
niestety, muszę przyznać, że KAŻDY utwór, kiedy przesłucha się go po raz n-ty, przestaje bawić. osobiście czekam na trzecią część Piratów, żeby nieco ''odświeżyć'' moją play-listę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem film jakiś czas temu i muszę powiedzieć szczerze, że się przy nim świetnie bawiłem, szczególnie przy scenach walki, to jest coś... po prostu super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:58, BzyQacz napisał:

Film mnie rozwalił. Dawno nie oglądałem tak dobrze zrealizowanego filmu. Sceny z walkami to
po prostu sztuka. Ogólnie film bardzo dobry, a Leonidas jest/był znakomity.


No to kto w tym roku zgarnie 12 Oscarów?:D:D
Nie no...tak na poważnie to uważam, że na statuetke ma szansę w:
- najlepsze efekty specjalne
- najlepsza muzyka
- najlepszy aktor pierwszoplanowy (Butler za Leonidasa)
- najlepszy aktor drugoplanowy (Wenham za Diliosa)
- najlepsza charakteryzacja
- najlepsza scenografia dekoracja wnętrz
- najlepszy scenariusz adaptowany
- no i oczywiście najlepszy film 2007 :P
Dobra, trochę się rozmarzyłem, ale wypisałem te kategorie, w których film spisał się bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 21:00, Azrathel napisał:

Star Wars mnie nie ciągnie, WP też jakiś rewelacyjny nie jest (z wyjątkiem kilku kawałków).
na piedestale stawiam "Piratów z Karaibów" - soundtrack z obu części leci u mnie w pokoju non-stop,
włączam go sobie nawet na czas popołudniowych drzemek ;)
niestety, muszę przyznać, że KAŻDY utwór, kiedy przesłucha się go po raz n-ty, przestaje bawić.
osobiście czekam na trzecią część Piratów, żeby nieco ''odświeżyć'' moją play-listę :P


Jak możesz twierdzić, że dzieło mistrza Wiliamsa jest niegodne uwagi? Nie no, zamnijmy temat Star wars, bo nie chcę się z Tobą pokłócić. Co do WP - najlepszy jest soundtrack z Drużyny Pierścienia i on u mnie jest na porządku dziennym :D Piraci z Karaibów też super :P A na rozluźnienie polecam soundtrack ze Shreka i Shreka2 - to naprawdę poprawia nastrój!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:16, Abi Dalzim napisał:

A ja się zastanawiam czy Spartanie(aktorzy) musieli przypakować te zarąbiste mięśnie na siłowniach
do tego filmu czy mieli je dorobione komputerowo?


Przed kręceniem zafundowano im trening jak dla SWAT''u. Oglądałem program o robieniu tego filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh po filmie to mi już było niedobrze od tych umięśnionych klat :D....Jest taka jedna tapeta gdzie ich wszystkich widać z przodu ;) i wszyscy mają takie klaty więc raczej jest to robione komputerowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować