Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Trzysta (300)

672 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 21:16, Abi Dalzim napisał:

A ja się zastanawiam czy Spartanie(aktorzy) musieli przypakować te zarąbiste mięśnie na siłowniach
do tego filmu czy mieli je dorobione komputerowo?


Nie wiadomo...Ja myślę jednak, że musieli ćwiczyć. Brat Pitt musiał do Troi dwa miesiące na siłowni intensywnie ćwiczyć :P Możliwe też, że komputerowo, ale wtedy poszliby na łatwiznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:24, BzyQacz napisał:

Nie zdziwiłbym się, gdyby choć kilka z nich trafiła do "300", hehe. Szczerze polecam ten film.


Jeśli po raz kolejny akademia mi wywinie numer jak dwa lata temu, to już tego nie oglądam! Zemsta Sithów skandalicznie i niedopuszczalnie nie została nominowana w kategorii "najlepsze efekty specalne"!!! Grrrrr...
Jeszcze była nominowana w "najlepsza charakteryzacja" to wygrały Opowieści z Narnii ;/...Kto to tam wybiera? Przecież to co w Zemście zrobili z Sidiousem to była perfekcja!!!!Rewelka!...A oni mi taki numer...Z resztą już nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:16, Abi Dalzim napisał:

A ja się zastanawiam czy Spartanie(aktorzy) musieli przypakować te zarąbiste mięśnie na siłowniach
do tego filmu czy mieli je dorobione komputerowo?


przed zdjęciami do filmu przez dwa miesiące intensywnie ćwiczyli na siłowni. z tego co widać w filmie - bardzo intensywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, "Opowieści z Narnii"?!? Pamiętam, normalnie nie wiem co to za przychlasty, ale za ten wybór to na stos z takimi Oscarami, a zwłaszcza z tymi co wybierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:21, micaa napisał:

Ja mślałem że to robota komputera. Kurcze ciekawe ile kosztuje takie coś ? Trzeba będzie się
zaciekawić tym ;D


Takiego treningu nie liczy się w pieniądzach. Lepiej zastanowić się czy podoła się takiemu wyciskaniu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:00, Azrathel napisał:

na piedestale stawiam "Piratów z Karaibów" - soundtrack z obu części leci u mnie w pokoju non-stop,
włączam go sobie nawet na czas popołudniowych drzemek ;)


Mam to samo! Najlepiej się śpi przy tej muzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:20, Harvenar napisał:

Przed kręceniem zafundowano im trening jak dla SWAT''u. Oglądałem program o robieniu tego filmu :)

No to musieli im dać niesamowity wycisk. Taka rzeźba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 06:56, Abi Dalzim napisał:

> Przed kręceniem zafundowano im trening jak dla SWAT''u. Oglądałem program o robieniu tego
filmu :)
No to musieli im dać niesamowity wycisk. Taka rzeźba...


Co ty... takiej klaty na pewno nie wychodowali w tak krótkim czasie ;] (hmm... moze jakies tajemnicze tabletki). Raczej juz trenowali ich zeby byli po prostu sprawni bo nie chcieli by rezyserzy takiego przypadku, ze podczas najwazniejszej sceny bitewnej kogos boli krzyz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 10:31, ReWelot napisał:

Co ty... takiej klaty na pewno nie wychodowali w tak krótkim czasie ;] (hmm... moze jakies
tajemnicze tabletki). Raczej juz trenowali ich zeby byli po prostu sprawni bo nie chcieli by
rezyserzy takiego przypadku, ze podczas najwazniejszej sceny bitewnej kogos boli krzyz ;p


Mi się zdaje, że to było tak, że oni trenowali...A tym, co im pozostały "niedoskonałości" "dorobili" komputerowo :D No bo na pewno musieli spędzić dużo na siłowni...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 12:56, Oskar24 napisał:

Mi się zdaje, że to było tak, że oni trenowali...A tym, co im pozostały "niedoskonałości" "dorobili" komputerowo
:D No bo na pewno musieli spędzić dużo na siłowni...:P


Hmm... Nie wiem jak było dokładnie, ale trenować na pewno trenowali... Dzięki ćwiczeniom aktor może mieć takie mięśnie, jak te, które mieli Spartanie. Podam przykład - Charlie Sheen, aby sprostać roli w filmie "Hot Shots!" oraz "Hot Shots 2 (Hot Shots! Part Deux)" trenował 8 godzin dziennie, wyobrażacie sobie? Najlepsze jest to, że w cztery miesiące wyrobił sobie takie mięśnie jak Arnold Schwarzenegger. Tyle, że ten stosował różne środki, a wynikiem są różne dolegliwości jakie ma teraz. Poprawki komputerowe w "300" na 100% były, ale tylko dla "obróbki" i ładnego wyglądu.

PS: Dołączona fotka przedstawia Arnolda Schwarzeneggera... I po co było stosować tyle chemii?

20070425131042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm chemia zawsze żle działa na organizm znam gości którzy zażywają kreatynę i mają co prawda duże mięśnie ale śa nalani (zero wytrzymałości ) daj dla takiego np. rękawice i każ mu walić w worek do bokosowania zamacha się cielak i będzie bardzo wyczęrpany -wniosek jest taki-Masz siłę ale nie masz ładnego wyglądu i wytrzymałości która jest tak potrzebna dzisiaj w szkole lub na boisku .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:51, xbit71 napisał:

Mam pytanie:

mam odpowiedź:

Dnia 25.04.2007 o 13:51, xbit71 napisał:

czy opłaca się iść na ten film ("300")?

TAK, opłaca się iść na ten film ("300").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:51, xbit71 napisał:

Mam pytanie:
czy opłaca się iść na ten film ("300")?


W sumie jeśli cenisz sobie "Gladiatora", to możesz śmiało walić na film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 16:49, MateoKiszlo napisał:

W sumie jeśli cenisz sobie "Gladiatora", to możesz śmiało walić na film.


Chmm...czy ja wiem. Gladiator a 300 jednak ma dużo różnic...Ja to bym raczej powiedział, że jak podobało Ci się Królestwo Niebieskie lub Ostatni Samuraj to możesz śmiało iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować