Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

Co robicie jak macie focha??

36 postów w tym temacie

Temat ogólny.Piszcie co robicie jak macie na kogos focha lub zucila was dziewczyna lub po prosty macie słabszy dzien.Moze cie tez sie tu poradzic inych co zrobic w takiej sytulacji.Sam mam teraz wielki problem <beczy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:15, JogaTv napisał:

Temat ogólny.Piszcie co robicie jak macie na kogos focha lub zucila was dziewczyna lub po prosty
macie słabszy dzien.Moze cie tez sie tu poradzic inych co zrobic w takiej sytulacji.Sam mam
teraz wielki problem <beczy>

sam mogl bys napisac co ty robisz gdy masz focha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:15, JogaTv napisał:

Temat ogólny.Piszcie co robicie jak macie na kogos focha lub zucila was dziewczyna lub po prosty
macie słabszy dzien.Moze cie tez sie tu poradzic inych co zrobic w takiej sytulacji.Sam mam
teraz wielki problem <beczy>

Olej ją i znajdź sobie inną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 20:22, uchal napisał:

sam mogl bys napisac co ty robisz gdy masz focha


Przecież napisał, o, proszę:

Dnia 14.12.2006 o 20:22, uchal napisał:

mam
> teraz wielki problem <beczy>

:D

A żeby nie robić offtopa: ja mam ochotę się rozładować, dobrym sposobem jest maltretowanie poduszki/wałka pod głowę.

UWAGA!
Nie dotykać się żadnych szklanych/ostrych/kruchych/łatwopalnych przedmiotów pod groźbą uszczerbku na zdrowiu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź na impreze i wyrywaj laski, najlepiej przy metalu. Rozładujesz się przy pogo i będzie git :) Możesz również utopić stres w alkoholu na imprezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lasek na świecie, zawsze się jakaś nawinie :) Jedna odejdzie przyjdą następne. Uznaj, że była niegodna Ciebie i nie zasługiwała na Twoje dobre traktowanie.

Ryan Kam - masz takie imię jak moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraaaaz... tu chodzi o focha czy o doła? Bo dla mnie foch to stan kiedy się na kogoś totalnie obrażamy i nie chcemy z nim gadać ;]. Jeśli zaś chodzi jak mam doła to nic nie robię ;). Czekam aż mi przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mam focha (czy też doła - w obu przypadkach się źle czuję), włączam sobie jakąś grę. Najlepiej Ubisoft, tak bardzo lubię gry tej firmy, że jak zobaczę ten piękny, jakby błękitny, wirek od razu robi mi się lepiej... Problem w tym, że jak bram to zapominam o wszystkim, jak grę wyłączam znów wracają troski i smutki...
Powiem tyle: Jak się źle czuję po prostu idę spać. To zawsze pomaga. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować