Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2010 o 23:46, Mroczny_Baran napisał:

Ze swoich wyników jestem ekstra zadowolony, ale jak patrzę na swoich znajomych to te
egzaminy tak sobie wypadły,a w szczególności human, co mnie dziwi bo sam arkusz nie wydawał
się trudny, widać ostro się klucza trzymali. Według mnie to durnota, ponieważ zabija
indywidualizm i hoduje pokolenie przeciętniaków bez własnej inicjatywy.


Dokładnie, ja miałem trochę czasu i zrobiłem o mniej popularnych formach sprzeciwu, a dostalem za to 0 pktów, bo jak rozmawiałem z nauczycielką która jeździła sprawdzać mieli wypisane około 5 form i tylko te uznawali.
Tak samo z resztą miałem z zadaniem z interpretacja tekstu, "odpowiedzialność" - tego mi nie uznali, bo to wykraczało widocznie poza ramy interpretacji twórców ( przypomnę ze to miała być MOJA interpretacja)

Ale co poradzę ? Mam 39 punktów, ogółem wynik powyżej 80 czyli "granicy przyzwoitości" a i tak ten test to była rosyjska ruletka miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, po prostu trochę mnie to zaskoczyło ;-) Sam byłem lekko zawiedziony, gdy w zeszłym roku okazało się, że mam 34 punkty z matmy, ale było bodajże 7 zadań z chemii, a tej nie miałem w gimnazjum :/ Okazało się jednak, że i tak mogę dostać się do najlepszego liceum w mieście, ale wybrałem inną szkołę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 16:38, T-Tronix napisał:

Czyżby kolejna bajka i wyłudzanie pieniędzy?
http://testgimnazjalny2011.pl/


Pewnie że tak... ktoś zrobił zdjęcie może i wyłudzenie 12 zł z Vatem za... nic co potem może się nie okazać tym testem który będzie na egzaminie.

Zdziwiłbym się jakby się okazało że naprawdę dostanie się test z tego roku... wtedy co: wszystkie wyniki do kasacji by były i od nowa trzeba byłoby robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że fake, ktoś był idiotom do tego stopnia, że nie raczył zmienić czasu na napisanie testu(na zdjęciu jest 150 minut, a w rzeczywistości to 120).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie właśnie zaciekawiło ;)
Według mnie to jedna wielka ściema, ale jest realne - pomyślcie, jeden test i jaką fortunę zdobyć, a podobno test układany jest 2lata wcześniej. No ale z drugiej strony chyba nikt nie ośmieliłbym się wrzucić bo byłby zrujnowany jeśli kuratorium by się dowiedziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:19, zajacisko napisał:

Jak tam wasze przygotowania? :) Jedyne co robię to powtarzam wzory z fizyki, resztą jakoś
się tak bardzo nie przejmuję.


Ja też w tym roku piszę ;D Z humana liczę, że nie będzie dużo gramatyki, i pracy pisemnej z lektury. Matematyczno-przyrodniczy to wzory z matmy i fizyki powtarzam głównie, a język nic nie powtarzam. Mam nadzieję, że napiszę dobrze ten egzamin ;] Powodzenia 3 klasiści ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:23, sliski_wojtas napisał:


Ja też w tym roku piszę ;D Z humana liczę, że nie będzie dużo gramatyki, i pracy pisemnej
z lektury. Matematyczno-przyrodniczy to wzory z matmy i fizyki powtarzam głównie, a język
nic nie powtarzam. Mam nadzieję, że napiszę dobrze ten egzamin ;] Powodzenia 3 klasiści
^^

Ja też -.-
Najlepsze jest to, że nie mogłem i nie mogę praktycznie jeszcze chodzić teraz do szkoły...
Co do przygotowań, to zrobiłem sobie kilka testów z przed lat.Dzisiaj mi kuzyn przywiózł ze szkoły wzory z fizyki, które też muszę powtórzyć.Najbardziej boję się j.angielskiego... Wiem, że nie przystoi zwalać na nauczycieli, ale kurde, taka prawda, że miałem/mam dwóch nauczycieli i jedno wielkie "g" potrafili nauczyć ( wielka szkoda, że nie mam gościa z podstawówki od j.angielskiego, bo uczył wyśmienicie ).Eh... i lektury... Gdyby nie one i praca pisemna, to bym był humanistycznego pewien, ale że lektury były dla mnie okrooopnie nudne ( może nie licząc Dywizjonu 303 ) .Praca pisemna, to raczej kwestia tego, że załóżmy np. przy rozprawce najpierw pisałem wszystkie argumenty a później nie wiedziałem jak je ogólnie długo rozwinąć.Teraz jak będę pisał, to każdy argument rozwinę od razu :) O dziwo bardziej boję się mat-przy, chociaż uwielbiam matematykę, jak i ogólnie pojętą przyrodę, ale j.polski mi idzie o wiele łatwiej, tyle, że jest nudny :)

EDIT: Aha, śmierć geometrii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także :)
U mnie występuje takie dziwne "zjawisko". Z polskiego ledwo wyciągnąłem 4, a na teście próbnym miałem 40 pkt.
Zaś z matmy miałem 4/5, a test na 22 pkt. Mam nadzieje, że to taki "zanik" pamięci był :))
Może to nie są jakieś super wyniki, ale mogę się pochwalić angielskim, gdzie ubiłem 49 pkt ;]
A tak poza tym, co warto powtórzyć (Co Wy powtarzacie)?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 22:35, DesMonD__PL napisał:

A tak poza tym, co warto powtórzyć (Co Wy powtarzacie)?

Pozdrawiam

Chyba najlepiej, to czego się nie potrafi :)?

EDIT: Tak w ogóle, to czego nie ma dyktanda na egzaminie? Przecież to ważna sprawa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 21:59, PJ_MW napisał:

Jasne, że fake, ktoś był idiotom do tego stopnia, że nie raczył zmienić czasu na napisanie
testu(na zdjęciu jest 150 minut, a w rzeczywistości to 120).

Phew może wersja dla dyslektyków?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować