Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

Gry do których się wraca..

345 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 13:43, super bizon napisał:

Chiron sie zwał... umarł oddając zycie... walną kopytami w skałe a ta zawaliła sie a jego zabiły
FIRE GIANTY ;) mam nadzieje ze olsniłem ci troche pamieć ;) POZDROOOOOOOOO

Dokładnie tak to wyglądało..dzięki za odświeżenie pamięci.. pamiętam, po całym swiecie uganiałem się za tym złym gosciem z jednym okiem:)...i znowu nie pamiętam jak się nazywał. Zbyt dawno w to grałem a na razie jestem pochłonięty II wojną światową żeby znowu w to grać, i niestety nie wiem czy znowu w to zagram bo gra miała czar gdy się fabuły nie znało..a dla samych jednostek gier nie przechodzę..ale sentyment do tej gry będe miał na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najwięcej razy fizycznie wracałem do bg2, fallout:tactics, no i ofkorz morrowinda. Te gry przyciągają nawet po latach, szczególnie morro, którego jeszcze nieraz odpalę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będziecie się śmiać ale mi się bardzo dobrze wraca do gierki pt Majesty. Jak nie mam co robić to odpalam freestyle game i od razu się humor poprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie takimi grami są gry z serii Final Fantasy do których wracam w miarę regularnie. A oprócz tego Civilization II, UFO: Enemy Unkown (kto to jeszcze pamięta?), Might & Magic VI, Knights of the Old Republic I & II, Dynasty General, Panzer General II, Fallout I & II, Snake (na komórce, a co?) i wiele jeszcze innych małych i dużych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:24, Fumiko napisał:

Może będziecie się śmiać ale mi się bardzo dobrze wraca do gierki pt Majesty. Jak nie mam co
robić to odpalam freestyle game i od razu się humor poprawia :D



A czego niby mamy się śmiać?Majesty to doskonała i potwornie wciągająca strategia.Szkoda,że niedoceniona.Jakbym miał pełną wersję,to zapewne bym grał,ale niestety nie mam jej:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:28, Skywalker560 napisał:

A czego niby mamy się śmiać?Majesty to doskonała i potwornie wciągająca strategia.Szkoda,że
niedoceniona.Jakbym miał pełną wersję,to zapewne bym grał,ale niestety nie mam jej:(.


A była swego czasu do jakiegoś pisemka dołączona pełna wersja. Poszukaj, może gdzieś jeszcze znajdziesz...
(ps: najlepszy był quest z klątwą głupoty, prawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tetris. ;D

A poza tym ZAWSZE Lotus Turbo Challenge 2 na Amisię... Mmm... No i przyjemnie pyka się we Frets On Fire. Zawsze jakaś imprezka to idą klawisze w ruch. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:25, Szatan0 napisał:

Snake (na komórce, a co?)

To polecam Qix''a na PC od Taito z 1989 roku.
Jak się człowiek wkręci to i kilka godzin można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eye of the Breholder (wszystkie 3 czesci) :)))) uwielbiam co jakis czas w to obie znowu pograc... bardzo stare gierki ale klimat i grywalnosc na najwyzszym poziomie ^_^

oraz Quake 3 Arena ( wracam do niej codziennie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:31, Fumiko napisał:

A była swego czasu do jakiegoś pisemka dołączona pełna wersja. Poszukaj, może gdzieś jeszcze
znajdziesz...
(ps: najlepszy był quest z klątwą głupoty, prawda?)


To,że do CDA była dołączona,to wiem,ale nie miałem jak kupić i żałuję tego bardzo...
Poza tym grałem tylko w demo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:05, Skywalker560 napisał:

To,że do CDA była dołączona,to wiem,ale nie miałem jak kupić i żałuję tego bardzo...


Może na Allegro poszukaj? Nie powinno być drogie, zwłaszcza że swoje lata ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm to jak skoncze grac w to co mam to chyba sprobuje tych programow i odpalic ufo - bo co tu duzo mowic, dobra gra z niej byla:), choc dzis kupilem silent huntera 3, wiec chyba szybko nie bede mial wolnego czasu - w 2 gralem pare miesiecy :)
A skoro tamta gra byla w CDA to moze sprobuj zamowic numer archiwalny, chyba maja taka mozliwosc?

A kolejne gry do ktorych sobie lubie wracac, to hitman -seria- dzis sprawdze sobie moze 3czesc, oraz nie wiem czy na pewno bo jeszcze nie zainstalowalem, (ale wczesniej sciagalem sobie z netu i pogralem z pol godziny, a dzis kupilem orginala) sadze ze do tej gry bede wracal wiele razy - Zew Cthulhu, gdyz gralem w papierowego cthulhu oraz podobal mi sie klimat h.p lovecrafta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować