Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Po prostu dajcie wszystkim dostęp do tych stroblonów to już ie będą powodem do szpanowania. :) Poza tym będziecie mieli dużo osób, które będą was informować o ewentualnych błędach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś podejmuje jakieś kroki w tym kierunku. Bo to już zaczyna przypominać mi te niezrozumiałe zachowania blogowców. "Cześć, na moim bloczku nowa nocia, daj komcia" itp. (przez to zdrobnianie nie dobrze mi się zawsze robiło od słowa "blog", mimo to mam go na swoim sajcie, ale pewnie jak skończe konkurs ze Star Wars to go wyrzucę, bo po co mi? Gramsajt to wizytówka, a blog raczej za dobrze nie świadczy, prznajmniej moim zdaniem.)
Dzięki Budo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 10:26, keVlar napisał:

jak mogę założyć stroblona?


Musisz dostać od kogoś kod, który umożliwi ci założenie Gramsajta... Niestety obecnie chyba nikt nie ma wolnych kodów.

Przy okazji zapraszam wszystkich ma mój stroblon: http://ja.gram.pl/Mr%20Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 10:27, Mr Black napisał:

> jak mogę założyć stroblona?

Musisz dostać od kogoś kod, który umożliwi ci założenie Gramsajta... Niestety obecnie chyba
nikt nie ma wolnych kodów.

Przy okazji zapraszam wszystkich ma mój stroblon: http://ja.gram.pl/Mr%20Black

a kto moglby miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, bardziej obawiam się, że w tym wątku bedzie jeszcze więcej spamu ...
Ale na pewno więcej ludzi wykryje błedy i niedociągniecia - to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 10:28, keVlar napisał:

> > jak mogę założyć stroblona?
>
> Musisz dostać od kogoś kod, który umożliwi ci założenie Gramsajta... Niestety obecnie
chyba
> nikt nie ma wolnych kodów.
>
> Przy okazji zapraszam wszystkich ma mój stroblon: http://ja.gram.pl/Mr%20Black
a kto moglby miec?


W tej chwili nikt pewnie nie ma. Trzeba poczekać, aż CDP rozda nowe kody, albo bezpośrednio tym którzy ich nie mają, albo pośrednio przez posiadaczy stroblonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 10:37, Budo napisał:

/.../

Reklamowałeś się tu 21 razy... litości...

sam widzisz, ze upomnienia nie dzialaja, a z watku o stroblonach zrobil sie kacik zebraczo-ogloszeniowy, w ktorym polowa prosi, a polowa zaprasza... dlaczego czegos z tym nie zrobicie(wy, moderatorzy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramsaity to fajna sprawa ale to co się tu ostatnio wyprawia to już przechodzi ludzkie pojecie. Ludzie proszę was opamiętajcie się, a Modków proszę podejmijcie stosowne działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciała mieć na stroblonie jeszcze jedną opcję: galeria.
Miejsce cobym mogła umieścić na przykład jedno moje opowiadanko... albo i nie jedno...

Uprzedzając Buda: jak sobie wyobrażasz 18 stron w formatowaniu standardowym Worda wstawione jako notka?? Bądź jako post w wątku pisarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:02, Fumiko napisał:

A ja bym chciała mieć na stroblonie jeszcze jedną opcję: galeria.
Miejsce cobym mogła umieścić na przykład jedno moje opowiadanko... albo i nie jedno...

Nawet dobry, pomysł, na stronie głównej gramsajtów masz na dole przycisk do propozycji. Podaj CDP swoja propozycję. Może wysłuchają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 10:52, MarneusPL napisał:

sam widzisz, ze upomnienia nie dzialaja, a z watku o stroblonach zrobil sie kacik zebraczo-ogloszeniowy,
w ktorym polowa prosi, a polowa zaprasza... dlaczego czegos z tym nie zrobicie(wy, moderatorzy:)?


Popieram. Zeby dowiedziec sie czegos ciekawego o nowym elemencie gram.pl trzeba sie najpierw przebrnac przez mase zaproszen i ogloszen na konkursy. Jest to tym bardziej denerwujace, ze w regulaminie wyraznie stoi

-------
Umieszczanie ogłoszeń i reklam

* umieszczanie reklam, ofert, ogłoszeń typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosić na... / pragnę poinformować o...
-------

a tutaj co drugi post to jakies zaproszenie. Rozumiem dyskusje o pojedynczych stroblonach, o ich wygladzie, stylistyce, zawartosci, etc. Ale wiele osob tutaj nie ma niczego do powiedzenia poza "Hej, wpadnijcie do mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:05, szerszeń45 napisał:

Nawet dobry, pomysł, na stronie głównej gramsajtów masz na dole przycisk do propozycji. Podaj
CDP swoja propozycję. Może wysłuchają :)


Podałam. Jak na razie dostałam informację że "message will be delayed"... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:05, pkapis napisał:

Popieram. Zeby dowiedziec sie czegos ciekawego o nowym elemencie gram.pl trzeba sie najpierw
przebrnac przez mase zaproszen i ogloszen na konkursy.


Mogłeś się dowiadywać o tym elemencie bezpośrednio to nie chciałeś kodu... ;-P
A co do reszty się zgadzam, chociaż ja już mam "filtr w oczach" i zaproszeń praktycznie nie widzę. I na pewno nie będę z nich korzystać.

Public Info:
A niech mi który wpisze coś takiego na moim stroblonie, nie dość że skasuję to jeszcze, jeśli jest w znajomych - wywalę z listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować