Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 11:02, Fumiko napisał:

A ja bym chciała mieć na stroblonie jeszcze jedną opcję: galeria.
Miejsce cobym mogła umieścić na przykład jedno moje opowiadanko... albo i nie jedno...


Mogę się pod tym podpisać? Jak tak to się podpisuje zwłaszcza galeria by się przydała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:34, DevilQ napisał:

Mogę się pod tym podpisać? Jak tak to się podpisuje zwłaszcza galeria by się przydała ;-)


A podpisuj się :D Ale taka z opcją dodania też tekstu, nie tylko grafiki...
Też wyśli to do CDP, jak dużo osób będzie chciało to może zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:02, Fumiko napisał:

A ja bym chciała mieć na stroblonie jeszcze jedną opcję: galeria.
Miejsce cobym mogła umieścić na przykład jedno moje opowiadanko... albo i nie jedno...


Zgadzam się z tobą. Teraz jakbym chciał zamieścić jakieś opowiadanie to chyba przerobić je na jakąś powieść w odcinkach, co pewnie i tak uczynię ;)

Diddle (inni też)
Dajcie już spokój z tymi reklamami, bo szlak może trafić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:37, Fumiko napisał:

> Mogę się pod tym podpisać? Jak tak to się podpisuje zwłaszcza galeria by się przydała
;-)

A podpisuj się :D Ale taka z opcją dodania też tekstu, nie tylko grafiki...
Też wyślij to do CDP, jak dużo osób będzie chciało to może zrobią...

Już do nich stukam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:11, Fumiko napisał:

Public Info:
A niech mi który wpisze coś takiego na moim stroblonie, nie dość że skasuję to jeszcze, jeśli
jest w znajomych - wywalę z listy...

Dokładnie, samo dodanie komentarza jest już wystarczjącą reklamą, bo można kliknąć na vatara by na danego gramsajta polecieć. Dodatkowo rzucenie linkiem może tylko zdenerwować ;>

tykus ---> raczej szlag ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest rzeczywiście bardzo dobry pomysł ;)

I chyba wcale nie jest to takie nierealne.. w końcu to są betatesty, a właśnie my jakby nie patrzeć jesteśmy testerami, więc przypuszczam, że CDP bierze pod uwagę nasze sugestie.. póki jeszcze Stroblony nie są ogólnodostępne.

Tylko właśnie nie wiem, jest jakiś adres (nie wiem czy ktoś już pytał, wyjaśniał, jak tak, to przepraszam), na który można zgłaszać pomysły, zauważone błędy i bugi ?? Bo w sumie takie cóś by się przydało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:42, Cieniek napisał:

Tylko właśnie nie wiem, jest jakiś adres (nie wiem czy ktoś już pytał, wyjaśniał, jak tak,
to przepraszam), na który można zgłaszać pomysły, zauważone błędy i bugi ?? Bo w sumie takie
cóś by się przydało... :)


Na głównej stronie gramsajtów masz formularz od propozycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol, rzeczywiście XD Chyba najwyższy czas zmienić okulary.. :P Przepraszam.. następnym razem najpierw poszukam, a później zapytam.. heh, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę Ludziska tak się przyzwyczaili do tych głupawych reklam ze już nikt nie czyta tego co tu się pisze ;-( a może do was po prostu nie dociera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:54, DevilQ napisał:

No proszę Ludziska tak się przyzwyczaili do tych głupawych reklam ze już nikt nie czyta tego
co tu się pisze ;-( a może do was po prostu nie dociera ?


Dokładnie:) Aż strach co tu się wyprawia! Co 3 minuty niektórzy dają reklamę byle ktoś ich odwiedził.. Kurka Wodna te reklamy to już dosłownie mnie odstraszają a nie zachęcają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o stroblonach czyli gramsajtach. Ja jakos nie widze powodu dla ktorego jesli ktos chce, zeby ktos inny odwiedzil jego sajt to napisal o tym w tym watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:16, Wojman napisał:

To jest temat o stroblonach czyli gramsajtach. Ja jakos nie widze powodu dla ktorego jesli
ktos chce, zeby ktos inny odwiedzil jego sajt to napisal o tym w tym watku.


Nie no oczywiście;) Ale z pewnymi granicami, bo niektórzy to reklamują się kilka razy dziennie co już zachęcające nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:19, Stwór napisał:

Nie no oczywiście;) Ale z pewnymi granicami, bo niektórzy to reklamują się kilka razy dziennie
co już zachęcające nie jest..


Oczywiscie, ze jakis umiar musi byc zachowany. Rozumiem, ze ktos raz pochwali sie adresem swojego gramsajta, a jak to robi kilka razy dziennie... coz za spam sa przewidziane "nagrody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:16, Wojman napisał:

To jest temat o stroblonach czyli gramsajtach. Ja jakos nie widze powodu dla ktorego jesli
ktos chce, zeby ktos inny odwiedzil jego sajt to napisal o tym w tym watku.

w takim razie dlaczego nie kasujesz tych wszystkich ogloszen? po konstrukcji zdania mniemam, ze miales na mysli cos zupelnie odwrotnego niz napisales:)
ale juz abstrachujac od tego bledu, to chyba zapraszanie na swoja strone 20 razy w jednym watku jest juz mocnym przegieciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:13, Diddle napisał:

Zmieniłem cały layout na moim strobku :)
I pamiętajcie o konkursie na najlepszego strobka :)
http://ja.gram.pl/Diddle


Dzis juz trzeci (!!!) raz reklamujesz swoj gramsajt. Prosby o to, zeby kilkakrotnie sie nie reklamowac niestety nie docieraja. Wobec tego degradacja o -1 stopien, bo dwa ostrzezenia juz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:27, Wojman napisał:

> Zmieniłem cały layout na moim strobku :)
> I pamiętajcie o konkursie na najlepszego strobka :)
> http://ja.gram.pl/Diddle

Dzis juz trzeci (!!!) raz reklamujesz swoj gramsajt. Prosby o to, zeby kilkakrotnie sie nie
reklamowac niestety nie docieraja. Wobec tego degradacja o -1 stopien, bo dwa ostrzezenia juz
masz.

badz konsekwentny. Mr Black - 20 ogloszen, Gothicsheep - 12 ogloszen itd, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:24, MarneusPL napisał:

w takim razie dlaczego nie kasujesz tych wszystkich ogloszen?


A po co mam kasowac? Pozniej gdy wystawiam ostrzezenie czy degradacje mam namacalny dowod, ze sie ja komus nalezala.

Dnia 24.01.2007 o 13:24, MarneusPL napisał:

po konstrukcji zdania mniemam,
ze miales na mysli cos zupelnie odwrotnego niz napisales:)


Mam na mysli to, ze jak ktos chce zareklamowac swoj gramsajt to nie ma problemu, pod warunkiem, ze zachowa sie umiar. Trzykrotne reklamowanie swojego sajta w jednym watku w ciagu 11 godzin jest lekkim przegieciem.

Dnia 24.01.2007 o 13:24, MarneusPL napisał:

ale juz abstrachujac od tego bledu, to chyba zapraszanie na swoja strone 20 razy w jednym watku
jest juz mocnym przegieciem...


Oczywiscie, ze tak. I jak widac pewne kroki juz zostaly poczynione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować