Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 15:58, zziioommaall napisał:

teraz będą zaproszenia

no tak, bo po co by istniał ten temat??:D Nawet zauważyłem, że pod nickiem pisze mój gramsajt i nie trzeba podawać linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazasz, ze te tresci sa nieodpowiednie to zaznacz to na swoim blogu. W przypadku trailerow gier czy filmow granica jest bardzo plynna jezeli chodzi o tresci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:01, lis899 napisał:

> teraz będą zaproszenia
no tak, bo po co by istniał ten temat??:D Nawet zauważyłem, że pod nickiem pisze mój gramsajt
i nie trzeba podawać linka.

i tak znajdą się tacy którzy będą dawać linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:01, lis899 napisał:

no tak, bo po co by istniał ten temat??:D Nawet zauważyłem, że pod nickiem pisze mój gramsajt
i nie trzeba podawać linka.


Tak teraz to już jest wygodnie i ślicznie:)

Ps. Przez to otwarcie dla wszystkich znalazłem sie nagle w top 5:) Chwilowe to pewnie ale miłe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:53, pro evo napisał:

JEST super sa dostępne!!!ja.gram.pl/pro evo


No i to jest spam :/ I co Wojman nie powiesz nic teraz?

P.S.
Jak np. ludzie mają się dowiedzieć o moim konkursie, skoro nie mogę nawet go zareklamować?
Dlaczego ja dostałem degrada, chociaż 100+ osób reklamowało swoje blony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już są wszyscy równi;]...i równiejsi jak zwykle:/
Przynajmniej nie będzie prośb o kod, ehh będzie mi tego brakowało:)
O! znalazłem niezły materiał na gramsajta^^ i ma odpowiednie wymiary/.../ [szyszy. szyszy;]
/ja już usuwam z opisu mój gram...skoro jest:)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:05, Diddle napisał:

No i to jest spam :/ I co Wojman nie powiesz nic teraz?


pro evo pochwalil sie gramsajtem po raz pierwszy, a ty dzis trzy razy. To po pierwsze. Po drugie mozesz zareklamowac i nawet podalem formulke w jakiej mozna to zrobic kilka postow wczesniej.

[Zapraszam do odwiedzenia mojego gramsajta, ktory znajdziecie pod adresem ja.gram.pl/Wojman Na mom sajcie bede zamieszczal glownie informacje/recenzje/ciekawostki o postaci, ksiazkach i filmach o przygodach Bonda, Jamesa Bonda. Zamierzam takze umieszczac informacje prywatne. Dowiecie sie z gramsajta co lubie, co mnie aktulnie denerwuje. Zamierzam takze zamieszczac opowiadania i inne teksty swojego autorstwa. Jesli wiec lubisz agenta 007, a przy okazji chcesz sie czegos o mnie dowiedziec to zapraszam do odwiedzenia mojego gramsajta: ja.gram.pl/Wojman]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:02, Wojman napisał:

Jesli uwazasz, ze te tresci sa nieodpowiednie to zaznacz to na swoim blogu. W przypadku trailerow
gier czy filmow granica jest bardzo plynna jezeli chodzi o tresci.


Tak uważam, jednakże wysoce mi nie odpowiada to, że przed moim blogiem pojawi się napis ostrzegający przed *złymi* treściami. Tak jakbym prowadził jakąś chorą stronę dla... ekhm... Dorosłych :|.

Ale no cóż... Mus to mus. Miłoby było (i tutaj kieruje swoją sugestię do CDP) gdyby można było *napisać* co nieodpowiedniego znajduje się na stronie - w kilku zdaniach. Wtedy młodszy użytkownik gram.pl wiedziałby czy może tam wchodzić, czy nie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oto mój ostatni post napisany na tym koncie. Mam moje lepsze konto, jestem na nim delegatem, więcprzenoszę w całości mojego gramsajta na tamto konto. Może kiedyś jeeszxcze coś z tego napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie inne, apropo umieszczania linków właśnie - jak wyskoczył mi regulamin to stwierdziłem, że już kiedyś go czytałem i zamknąłem. Chodzi mi o umieszczanie linków do albumów znajdujących się na rapidshare, to jest dozwolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:49, pro evo napisał:

Ja mam problem chcę napisać bloga ale jak??

Powinien Ci się wyświetlić przycisk (dodaj wpis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować