Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 13:30, MarneusPL napisał:

badz konsekwentny. Mr Black - 20 ogloszen, Gothicsheep - 12 ogloszen itd, itd

W jednym dniu, czy ogólnie??? Jeśli w jednym to naprawdę się postarali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:32, szerszeń45 napisał:

> badz konsekwentny. Mr Black - 20 ogloszen, Gothicsheep - 12 ogloszen itd, itd
W jednym dniu, czy ogólnie??? Jeśli w jednym to naprawdę się postarali ...

ogolnie, na sczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:27, Master J napisał:

Przepraszam jeszcze raz za offtop


Tyle razy prosilem o to, zeby takie rzeczy zglaszac na maila moderator@gram.pl, a ten watek nie jest do zalatwiania takich spraw. Ostrzezenie za spam.

--> MarneusPL za chwile zrobie z tym porzadek, zapewniam, ze bede konsekwetny w dzialaniach.

[UPDATE]: Teraz musze leciec, ale wpadne wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:35, Wojman napisał:

--> MarneusPL za chwile zrobie z tym porzadek, zapewniam, ze bede konsekwetny w dzialaniach.

Nareszcie ktoś się za to weźmie. Cieszy mnie to, bo coraz mniej zaczęłem obserwować ten wątek, bo zaroiło sie tu od ogłoszeń własnych sajtów. Coraz gorzej dawało się wydobyć jakąkolwiek treść z wątku. Sam dałem może z 3 ogłoszenia w ogóle. Przynajmniej wróci tutaj porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nagle zrobiło się w tym temacie bardzo cicho. ;)
Tak sobie przeglądam Top 50 i zaczynam się zastanawiać, co robią tam gramsajty bez żadnej praktycznie treści? Czyżby wynik właśnie bezwstydnego reklamowania, mimo że i tak nie ma się niczego do pokazania/przekazania innym? :/
Dobrze, że brać moderatorska będzie miała teraz na to oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie niewiele razy reklamowałem stroblona (a gdy dawałem screeny to blonów było wszystkiego 20/30 :P). A przez pewien czas byłem na 1 miejscu. Reklama to nie wszystko, nasza braci :)

btw - sami gramsajtowicze się ochrzaniają na ircu gdy ktoś reklamuje swojego - to się nazywa autosugestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na mojego sajta nikt nie wchodzi się nie martwię (no może trochę albo bardzo trochę...)

PS Zapraszam na mojego gramsajta i proszę Was o wypowiedzenie się w ostatnim wpisie(tym o tle i wyglądzie mojego gramsajta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2007 o 11:02, Fumiko napisał:

Uprzedzając Buda: jak sobie wyobrażasz 18 stron w formatowaniu standardowym Worda wstawione
jako notka?? Bądź jako post w wątku pisarzy??


Możesz wkleić w kąciku, a na sajcie dać linka do posta, to chyba jedyna opcja :)
btw galerie są, tzn takie niby-galerie bo można wrzucać obrazki w formie miniaturek do odpalania w osobnym oknie, np tak jak to zrobił Human ze swoim psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedy ja dałem linka do mojego gramsajta, jego "oglądalność" wzrosła znacząco (z 10 do 55 odwiedzin), a nawet kilku znajomych przybyło... :) Ale nigdy nie byłem w Top 50, chyba jako jeden z niewielu posiadających stroblona...
Mam też jedno pytanie... Jak kliknie się na grę w jaką się obecnie gra (nieważne jaką), pojawia się okienko z obrazkiem ''okładka w przygotowaniu'', to czy one kiedyś będą? Pytam się z czystej ciekawości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:41, Noxbi napisał:

Mam też jedno pytanie... Jak kliknie się na grę w jaką się obecnie gra (nieważne jaką), pojawia
się okienko z obrazkiem ''okładka w przygotowaniu'', to czy one kiedyś będą? Pytam się z czystej
ciekawości... :)

Mi się wydaje, ze okładki się pojawiają tylko przy tych grach, które są wydane przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym watku mozna zareklamowac swojego gramsajta, wazne, zeby robic to z umiarem. Dla przykladu napisanie 20x cos w stylu "Odwiedz moj gramsajt, ja.gram.pl/Wcalesięnierekamuję" bedzie uwazane za spam i w zwiazku z tym karane.

<edit> 09.04.2007
Proponuję by "reklama" zawierała coś więcej niż tylko tekst "wchodźcie". Jeśli chcecie kogoś zainteresować owocami swojej pracy, to napiszcie chociaż czemu poświęcony jest gramsajt i czego odwiedzający mogą się po nim spodziewać. Co najmniej 2-3 zdania. Inaczej zamieszczanie tutaj informacji mija się zupełnie z celem...
walgierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że w końcu doczekaliśmy się gramsajtów dla wszystkich użytkowników :)
Za raz biorę się z mojego gramsajta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc brak spamu? Nareszcie... Miło z waszej strony :). Ja - o ile dobrze pamiętam, dopisałem się (A raczej, zareklamowałem) tylko raz. Na początku rozmowy w tym topicu były ciekawe, ale potem przerodziło się w "Dodałem nową notkę - zapraszam."...

Mam małe pytanie dotyczące nowego regulaminu, a raczej *Update''ownanego" regulaminu. Mówi on, że gdy - tutaj cytuje "jeśli jakieś materiały czy treści umieszczone bądź zlinkowane na Twoim gramsajcie są przeznaczone dla starszych / dorosłych osób (np. cytat zawierający niecenzuralne słownictwo, zdjęcie-akt itp.), masz obowiązek oznaczyć swój gramsajt jako zawierający "treści nieodpowiednie dla młodszych osób" opcji Ustawienia w zakładce Wygląd i układ swojego gramsajta."

Trochę to mało jasne... Nie mówi jednoznacznie co jest przeznaczone dla młodszych osób, a co dla starszych. Czy np. moja notka o Zombiech (możecie ją znaleźć na moim blogu) poświęcona właśnie żywym trupom jest od 16 roku życia...? A trailer gry Age of Conan - nie jest brutalniejszy niż niejeden trailer zlinkowany na forum dyskusyjnym - chociaż gra sama w sobie ma być dozwolona od Osiemnastego roku życia...

No cóż, chociaż sam nie skończyłem jeszcze 18 lat, na wszelki wypadek zaznaczę, że mój gramsajt jest nieodpowiedni dla młodszych czytelników... Albo po prostu zacznę pisać mniej *Ostre* teksty. Bo naprawdę cienka granica znajduje się pomiędzy "młodszą osobą", a "starszą osobą"... A każdy czytelnik się liczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować