Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 19:23, lis899 napisał:

Sorki za drugi post pod rząd. Teraz sobie popatrzyłem i wejść było 12. Czy nie miałem racji??

Oj no dobrze niech Ci bedzie. Miales racje. Ale ja nie mialem na celu zachecenie do odwiedzin mojego gramsajta. Moj blad, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:27, generalmatek napisał:

I''d like to know, how niektórzy robią, że tło porusza się razem z przesuwaniem strony???


Musisz zaznaczyć, że tło ma być umiejscowione sąsiadująco - to powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno założyłem Gramsajta...na razie nic specjalnego,aczkolwiek na razie powiedziałem...
Piszcie co o nim sądzicie...


ja.gram.pl/Ashakel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem Zamieściłem na swoim gramsajcie kilka filmików i przez Opere wogule ich niema, a jak sprawdzam przez IE to są. Wie ktoś oco chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie , mam problem pisze np Moje statystyki i je zrobiłem na kolor biały , ale cały tekst pod nimi jest czarny i tak że go nie widać bo tło mam czarne ? Czy da radę tą czcionkę zmienić na biały kolor ? A jak tak to gdzie ? Proszę o dokładnie wskazówki.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:53, Budo napisał:


Czy ktos wie jaka zakładka odpowiada za kolor nicków przy komentarzach?


Dołączam się do pytania;) mam ten sam problem gdyż u mnie są koloru czarnego (choć wcześniej były białe) I nie widać ich na moim tle co z lekka przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo gorąco powitać wszystkich nowych gramsaitowiczów podziękować za zaproszenia no i pogratulować ;-) Jednocześnie chciałem prosić nowych gramsaitowiczów jak i tych już doświadczonych ;-) po raz kolejny o niereklamowanie w kółko swoich stroblonów, tudzież w kółko wklejanie adresów jest kompletnie bezsensowne bo globusiki pod waszymi avkami już działają a w razie czego osoba zainteresowana może wyszukać sobie dana osobę po nicku w wyszukiwarce. Ten temat ma nam wszystkim pomóc a nie obrzydzać użytkowanie forum jak i gramsaitów więdz pamiętajcie o tym dziękuje i pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować