Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 17:31, rob006 napisał:

Ho ho, miła niespodzianka. Myślałem, że jeszcze przez najbliższy tydzień stroblony będą dostępne tylko dla "wybrańców"

Zaskoczenie pełne :-)
Ja nie spekulowałem nt. daty (zresztą było mi to obojętne, bo już swój gramsajt miałem :), ale spodziewałem się, że nastąpi to po kilkugodzinnym wyłączeniu serwera i najprawdopodobniej w nocy :-)
Tymczasem żadnej przerwy chyba (bo osobiście nie zaobserwowałem) nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam - jeśli ruszyły stroblony dla wszystkich użytkowników to po co dawać linki w postach, przecież wystarczy kliknąć na globusik pod awkiem do tego do kogo chcemy się dostać.
Przynajmniej nie będziemy zaspamiać tego topica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:14, Jarys napisał:

Tak się zastanawiam - jeśli ruszyły stroblony dla wszystkich użytkowników to po co dawać linki
w postach, przecież wystarczy kliknąć na globusik pod awkiem do tego do kogo chcemy się dostać.

Przynajmniej nie będziemy zaspamiać tego topica :)


No święta prawda - ja już więcej tak nie napiszę ale i tak zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:16, Abi Dalzim napisał:

Stare przyzwyczajenia reklamodawców :)
A tak na serio mówiąc, to zobaczysz co się dopiero teraz zacznie wyprawiać ;)


Wątpie żeby ogromnym ilościom ludzi chciało się coś regularnie pisać. Może teraz będzie boom z reklamowaniem swoich sajtów, ale to dośc szybko ucichnie. W sumie racja, nie potrzeba linka podawać. Nie mniej jednak zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chciałem przedstawić swojego gramsajta ;)
http://ja.gram.pl/K0M4R

Proszę by inni przetestowali czy u nich jest wszystko dobrze. Gramsajt powinien wyglądać tak jak na załączonym obrazku. O wszelakch błędach i uwagach proszę pisać na blogu, bo tu posty zginą w natłoku innych :)

Pozdrawiam.

20070124182157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee!!! Ta lokalizacja butona do gramsajtów jest co najmniej nietrafiona. Odruchowo czwarty raz dzisiaj kliknąłem na "Gramsajty" zamiast "forum" to mnie dobija... przy okazji fajna modernizacja w regulaminie trafiony pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie: Mam pytanie jak zrobic zeby ustawic naglowek [tlo] na takie same jakie bylo na samym poczatku poniewarz podczas ustwiania tla naglowka zmienilem kolor i dalem podglad moich zmian .Nie spodobalo mi sie i postanowilem nie zmieniac nastepnie zmienilem tytul wpisow na blogu i odrazu dalem zapisz moje zmiany a tu sie zmienilo tlo naglowka i tytul wpisow na blogu tez .W sumie logiczne ale teraz chcial bym wrocic do takiego wygladu jaki byl na poczatku a nie ma takiego falowanego kolory wiec to chyba jest obrazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystanie z dorbodziejstw gramsajtów jest u mnie praktycznie niemożliwe. cała masa Gramowiczów ruszyła na gramsajty i mam teraz straszny młyn ... nic to wejde pod wieczór, lub jutro rano. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:31, Luk15 napisał:

Ponawiam moje pytanie: Mam pytanie jak zrobic zeby ustawic naglowek [tlo] na takie same jakie
bylo na samym poczatku poniewarz podczas ustwiania tla naglowka zmienilem kolor i dalem podglad
moich zmian .Nie spodobalo mi sie i postanowilem nie zmieniac nastepnie zmienilem tytul wpisow
na blogu i odrazu dalem zapisz moje zmiany a tu sie zmienilo tlo naglowka i tytul wpisow na
blogu tez .W sumie logiczne ale teraz chcial bym wrocic do takiego wygladu jaki byl na poczatku
a nie ma takiego falowanego kolory wiec to chyba jest obrazek ?


Jak to jak? Wchodzisz w wygląd. Zjeżdżasz na sam dół strony, a tam jak byk możliwość powrotu do wyglądu początkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:29, skaybay napisał:

Nieeee!!! Ta lokalizacja butona do gramsajtów jest co najmniej nietrafiona. Odruchowo czwarty
raz dzisiaj kliknąłem na "Gramsajty" zamiast "forum" to mnie dobija...

...mnie także ^_^. Jeżeli jest jakiś pracownik CDP na sali to my użytkownicy apelujemy:

PRZYWRÓĆCIE ODNOŚNIK "FORUM" NA PIERWSZE MIEJSCE W BELCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:35, gothicsheep napisał:

> Nieeee!!! Ta lokalizacja butona do gramsajtów jest co najmniej nietrafiona. Odruchowo
czwarty
> raz dzisiaj kliknąłem na "Gramsajty" zamiast "forum" to mnie dobija...
...mnie także ^_^. Jeżeli jest jakiś pracownik CDP na sali to my użytkownicy apelujemy:

PRZYWRÓĆCIE ODNOŚNIK "FORUM" NA PIERWSZE MIEJSCE W BELCE!!!


Przyłączam się do apelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety teraz tak jest. Nie moge nawet wejść i się wyłącza. Pewno przez to że z adużo ludzi. Jak dobrze bło jak to było beta, nie??;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować