Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Super, że już nie będzie żebrania o kody. :) Radzę też nie dawać postów w stylu: "Zapraszam na mojego gramsajta: xxxxxxx" każdy ma odnośnik do swojego gramsajta pod awatarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:33, Scrapek napisał:

do wyglądu początkowego

Bardzo ci dziekuje i sorry ze zasmiecilem forum masz racje jak byk pisze na dole a ja jak slepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:35, gothicsheep napisał:

PRZYWRÓĆCIE ODNOŚNIK "FORUM" NA PIERWSZE MIEJSCE W BELCE!!!

sorki z adrugi post pod rząd ale ja tez jestem za. Teraz tak mi się to myli, że zanim wejd ena forum to torche mine:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze się na posta a tam zamiast Niebieskiej kuleczki z 4 pytajnikami jest niebieska kuleczka z napisem
mój gramsajt i jak się to naciśnie to wchodzi gramsajt danej osoby.
A jeszcze póżniej wchodze na mojego bloga (gramsajta) i pojawia mi się regulamin gramsajta. :-)
No to , można z tego wywnioskować , że CDP zrobiło drobne poprawki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:36, lis899 napisał:

> PRZYWRÓĆCIE ODNOŚNIK "FORUM" NA PIERWSZE MIEJSCE W BELCE!!!
sorki z adrugi post pod rząd ale ja tez jestem za. Teraz tak mi się to myli, że zanim wejd
ena forum to torche mine:D.

Tez mi sie juz pare razy pomylilo tak z przyzwyczajenia msyle ze lepiej by bylo tylko zamienic forum z gramsajty i bedzie posprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry odradzam robienia u mnie bałagu na tej stronie? ^^ Mam dostatecznie dużo czasu aby sprzątać po was i dostatecznie wredny charakter aby każdego od takich działań oduczyć. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:36, lis899 napisał:

> PRZYWRÓĆCIE ODNOŚNIK "FORUM" NA PIERWSZE MIEJSCE W BELCE!!!
sorki z adrugi post pod rząd ale ja tez jestem za. Teraz tak mi się to myli, że zanim wejd
ena forum to torche mine:D.

...ja również się dopisze! Od...dziś jak chce wejść na forum włażę na gramsajty:/...i to nie jest kwestią przyzwyczajenia(...)... lecz powinniście podkreślać wyższością FORUM od GRAMSAJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się przez opere zamieścić filmik, ale niewiem co dalej zrobić gdyż wyskakuje mi Okienko youtube i pisze Url. Jak wie ktoś jak mi pomóc to bardzo proszę o odpowiedż.

ps: Michu wejdż na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:45, Unreal11 napisał:

Da się przez opere zamieścić filmik, ale niewiem co dalej zrobić gdyż wyskakuje mi Okienko
youtube i pisze Url. Jak wie ktoś jak mi pomóc to bardzo proszę o odpowiedż.


W tym okienku musisz wpisać link do filmiku (z youtube, albo GoogleVideo), a efekt jest taki jak np na moim stroblonie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:53, Budo napisał:


Czy ktos wie jaka zakładka odpowiada za kolor nicków przy komentarzach?


Z tego co wiem nie da się,ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nikt nie wchodzi na mojego Gramsajta na razie !! Jest under construction i probuje roznych rzeczy wiec nie chce zeby to ktos widzial. Zabraniam!! Znajac zycie to wszyscy sie rzuca zeby ogladac gramsajt Erton w negliżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:00, Erton napisał:

Niech nikt nie wchodzi na mojego Gramsajta na razie !! Jest under construction i probuje roznych
rzeczy wiec nie chce zeby to ktos widzial. Zabraniam!! Znajac zycie to wszyscy sie rzuca zeby
ogladac gramsajt Erton w negliżu :)

To jak nie chcesz to po co nam to mówiesz?? W takim przypadku na pewno większość się rzuci i zobaczy. Moim znaniem napisałeś tak, właśnie po to żeby zaglądali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:10, lis899 napisał:

To jak nie chcesz to po co nam to mówiesz?? W takim przypadku na pewno większość się rzuci
i zobaczy. Moim znaniem napisałeś tak, właśnie po to żeby zaglądali.

No bo weszlo o 5 osob za duzo, wiec prosze pozostalych zeby nie wchodzili na razie. Nie boj sie to nie post z gatunku "zakazany owoc smakuje najlepiej". Nie ma w w nim ironii, groteski tudziez sarkazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:16, Erton napisał:

No bo weszlo o 5 osob za duzo, wiec prosze pozostalych zeby nie wchodzili na razie. Nie boj
sie to nie post z gatunku "zakazany owoc smakuje najlepiej". Nie ma w w nim ironii, groteski
tudziez sarkazmu

No może i te 5 osób. Jak ja robiłem swojego gramsajta, to zanim skończyło tez zaglądało ze 5 osób. I co?? I nic się nie stało. A jak tak piszesz, to napewno wielu by się skusiło i zoabcyzło, byc może i pośmiało, zalczy jak by to kto interpretował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować