Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 20:41, sługa Innosa napisał:

Dlaczego jak ustawiam tło w gramsajcie, to mi się nie zmienia? Jakii powinien być prawidłowy
format i skąd wzięliście swoje tła?


A zapisałeś zmiany? Bo to nie od razu wskakuje.. zresztą dobrze najpierw zobaczyć podgląd. A ja swoje tło wziąłem od mojej tapety :P Tylko ją troszkę podrasowałem ;) A format to chyba najlepiej jpg.. najszybciej się później wczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:44, Luke Shadow napisał:

> Ja u ciebir żadnych teledysków, ani filmików nie widze?

Hmm.. A jakiej przeglądarki używasz? Jedna osoba miała problem korzystając z IE, ale pod Firefoxem
wszystko było OK. Na stroblonie mam 2 teledyski i 2 filmiki.

Już mi wszystko działa, a używam opery.


<------Zapraszam. Nowe filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec co sie dzieje? nie moge zalozyc swojego sajta. przy kroku 2 wyswietla ze zaakceptowalem regulamin i zeby przejsc dalej nacisnac przycisk. naciskam i cofa mnie do 1 kroku, i tak caly czas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:33, Wojman napisał:

Obiecuje jednak, ze bede dokladnie kontrolowal ten watek /.../

A może podwiesisz swój post i jakoś go zaznaczysz, bo znowu pojawiają się bzdurne reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:52, Łowca Gier napisał:

Zapraszam na mój gramsajt. Przy okazji mam pytanie: czy tło za bardzo nie utrudnia czytania?

Dobrze, że zauważyłeś;]...ale jest całkiem nieźle, jedynie "biały" może sprawiać trudność w odczytaniu/.../
<------;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, biały jest konieczny. Dowolny inny kolor zlewał się z tłem - z włosami albo z twarzą. Jedynie biały jako tako się sprawdził. Bardzo fajny gramsajt masz, muszę przyznać. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie utrudnia. Powiedz lepiej jak zrobiłeś takie tło, gdzie tekst się przewija, a tło pozostaje zawsze na tym samym miejscu. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:09, Iqor napisał:

Moim zdaniem nie utrudnia. Powiedz lepiej jak zrobiłeś takie tło, gdzie tekst się przewija,
a tło pozostaje zawsze na tym samym miejscu. Z góry dziękuje za odpowiedź.


Tło pod stroną
Tło: tapeta1.jpg

edytujesz i w liście koło "Obrazek" wybierasz "wyśrodkuj obrazek".

Główna część strony
Tło: brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROBICIE TO SPECJALNIE!!! Przyznajcie się. Polowaliście aż się wyłączę żeby z taką bombą wyskoczyć. Tak samo było z modkami - wyłączyłam się na 6 godzin i coś nowego...

Ech... przynajmniej część ma radochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujcie się! Wiem że każdy chciałby się pochwalić fajnym mniej lub bardziej gramsajtem , ale ten temat to największy zbiór spamu jaki widziałem! Jak jakaś tablica ogłoszeń...

PS
W ramach odspamiania tematu usunąłem ze swojego podpisu info o gramsajcie w końcu szukajka nie boli i jeśli ktoś chciałby go naprawdę zobaczyć to właśnie jej użyje....

PS 2
Podpisuje się 4 kończynami pod wnioskiem o przeniesienie lokalizacji przycisku forum na pasku
A oto podpis - Semper Iuvenilis et pulcher Skaybay ;)
pro evo - ty pomóż nam - kup słownik_może wtedy ktoś pomoże tobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:17, Fumiko napisał:

ROBICIE TO SPECJALNIE!!!

CDP ma obok loga gram.pl na samej górze, twój awatar wraz tą fajną kuleczką. Jak jest zielona nic się nie dzieje, jak zgaśnie, natychmiast NEWS! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:20, skaybay napisał:

Ludzie opanujcie się! Wiem że każdy chciałby się pochwalić fajnym mniej lub bardziej gramsajtem
, ale ten temat to największy zbiór spamu jaki widziałem! Jak jakaś tablica ogłoszeń...

PS
W ramach odspamiania tematu usunąłem ze swojego podpisu info o gramsajcie w końcu szukajka
nie boli i jeśli ktoś chciałby go naprawdę zobaczyć to właśnie jej użyje....

PS 2
Podpisuje się 4 kończynami pod wnioskiem o przeniesienie lokalizacji przycisku forum na
pasku

A oto podpis - Semper Iuvenilis et pulcher Skaybay ;)
pro evo - ty pomóż nam - kup słownik_może wtedy ktoś pomoże tobie ....


Z tego wszyskiego zapomniałem podpisu z blużnierczego linku wykastrować kurka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować