Zaloguj się, aby obserwować  
Xantes

Boks - Temat ogólny

375 postów w tym temacie

Walka Adamek vs. Gołota 24 października. No moim zdaniem Andrzej pokona Tomka, ale to nie jest pewne. Właśnie trwa debata w Polsat News między tymi świetnymi polskimi bokserami. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś dzisiaj w nocy walkę Marquez - Maywather? Floyd bardzo mnie zaskoczył tym co pokazał. Jest to bez wątpienia najlepszy zawodnik w dzisiejszych czasach. Geniusz boksu po prostu. JMM wyglądał przy nim jak jakiś uczniak :P bawił się nim, robił co chciał pokazywał sobie nieprzeciętne umiejętności a przecież JMM to również genialny bokser. Wierzę jeszcze, że pacman może dać rade Moneyowi ale i tak szczerze w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dziś wieczorem polska walka stulecia. Ja jej na pewno nie przegapię. Ja stawiam na Andrew Gołotę, choć Adamek na pewno postawi duży opór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na boksie za bardzo się nie znam, ale podobne jak SongoX i Kaucz liczę na Gołotę. To mój idol z dzieciństwa, kiedyś byłem jego fanem, więc mam nadzieje że zrobi nam tą przyjemność i wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 15:43, Albii napisał:

O której walka, bo nigdzie znaleźć nie mogę ? Edit: Oczywiście chodzi o walkę Adamka
z Gołotą. ;p


Na Polsacie o 19:30.

ps. Fajny avatar, te lubię Chowdera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tak jak się spodziewałem - Adamek bierze gołotę "na szybkość"... Wogóle Gołota sprawia wrażenie nieprzygotowanego... co drugi cios przechodzi przez jego gardę itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować